Шини Nokian – незаперечні лідери тестів 2010

вт листопада 30 11:00 2010

Шини Nokian – незаперечні лідери тестів 201026 тестів зимових шин, опублікованих восени поточного року – сумарна кількість оглядів, в яких брали участь продукти компанії Nokian Tyres. Тестування проводилися провідними спеціалізованими виданнями Німеччини, Швеції, Фінляндії, Росії, Україні, Білорусі та США. У ході проведених випробувань шини Nokian відмінно зарекомендували себе та продемонстрували прекрасні результати і отримали оцінку «рекомендується».

Nokian Hakkapeliitta 7 перемогла в 10 незалежних тестах, проведених провідними автомобільними виданнями Швеції, Фінляндії, Україні і Росії. Особливо високо були оцінені такі характеристики цієї моделі як відмінне зчеплення, розгін і гальмування на льоду та снігу, прекрасна керованість, а також низький опір коченню. Nokian Hakkapeliitta 7 SUV, новинка цього сезону, також стала лідером спеціалізованого тесту серед шин для позашляховиків, за результатами якого шина продемонструвала кращі зимові властивості, керованість і низький опір коченню.

Поточної осені були опубліковані вісім тестів в автомобільних виданнях Росії, Фінляндії, Україні, Швеції та Білорусі, в яких брала участь Nokian Hakkapelliitta R. У трьох тестах ця модель стала безапеляційним лідером, продемонструвавши прекрасний баланс всіх характеристик і низький рівень опору коченню. У п'яти тестах Nokian Hakkapelliitta R зайняла друге місце, підтвердивши свої позиції однієї з кращих зимових фрикційних шин, що вже два роки існує на ринку.

Для довідки:
Nokian Tyres - найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Vianor - спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь. Мережа Vianor нараховує 714 шинних центрів, що належать компанії Nokian Tyres або входять до мережі на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі і на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в місті Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий - у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Гельсінки. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta - з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]