пт жовтень 24 09:23 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Шини Nokian Tyres отримали впевнену перемогу у тесті зимових шин газети «Авторевю»Зимові шини від Nokian Tyres перемогли в порівняльному супертесті зимових шин газети «Авторевю», опублікованому в номері 19, 2014. Експерти протестували 12 комплектів зимових шин у типорозмірі 245-50-R18. Шини Nokian Tyres стали кращими у всіх трьох категоріях – шиповані шини, фрикційні шини скандинавського типу та фрикційні шини для м'якої зими.

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 посіли перше місце серед шипованих шин, набравши 8,10 балів. Серед сильних сторін шин Nokian Hakkapeliitta 8 експерти назвали зчіпні властивості на льоді та снігу, керованість на льоді, а також плавність ходу. Nokian Hakkapeliitta 8 показали кращий результат у розгоні та гальмуванні на льоді і снігу. Це «найбільш безпечні шини на льоді та на снігу» на думку «Авторевю».

У рамках тесту шипованих шин експерти видання також провели випробування шин Nokian Hakkapeliitta 8 FRT (Flat Run). З мінімальним відставанням від лідера на 0,05 бала шини Nokian Hakkapeliitta 8 FRT (Flat Run) посіли друге місце. Крім відмінних зчіпних властивостей на льоді та снігу і керованості на льоду шини Nokian Hakkapeliitta 8 FRT показали особливу ударну міцність. Рекомендація експертів: «Для їзди по снігу, зледенілій дорожній поверхні, по розбитих дорогах, де важлива ударна міцність».

Шини Nokian Tyres також лідирують серед нешипованих зимових шин. Шини Nokian Hakkapeliitta R2 отримали перемогу в категорії нешипованих скандинавських зимових шин для складних кліматичних умов з відчутними перепадами температур, зледенілими і засніженими поверхнями. Nokian Hakkapeliitta R2 здобули високі оцінки за керованість на льоду і зчіпні властивості на снігу. Також шини стали лідерами тесту за рівнем комфорту та низькими витратами палива (найнижчий опір коченню).

Шини Nokian WR A3 показали високі зчіпні властивості на сухому і мокрому асфальті, високий опір слешпленінгу, високий рівень комфорту та посіли перше місце серед фрикційних шин для м'якої зими. Такі шини призначені для територій з більшою кількістю опадів у вигляді мокрого снігу, дощу, невеликих мінусових температур.
У 2014 році концерн Nokian Tyres відзначає 80-річчя з моменту створення першої у світі зимової шини. Перша у світі зимова шина Kelirengas («погодна шина») була створена концерном Nokian Tyres для вантажівок у 1934 році. Двома роками пізніше фахівці Nokian Tyres представили своє рішення для легкових автомобілів. Перша шина Hakkapeliitta стала справжнім проривом у забезпеченні безпеки на слизьких зимових дорогах. Сьогодні шини Nokian Hakkapeliitta відомі скрізь, де знають, що таке зима.

У січні 2014 року компанія представила п’ять моделей зимових шин: шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 SUV для позашляховиків, шини для мікроавтобусів і легких вантажівок Nokian Hakkapeliitta C3 і Nokian Hakkapeliitta CR3 та легкові шини середнього цінового сегменту Nokian Nordman 5 та Nokain Nordman 5 SUV.

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua