пн жовтня 22 06:00 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Шини Nokian Tyres посіли призові місця в незалежних тестах автомобільних видань «Автоцентр» та «За рулем»

Щорічно журналісти провідних автомобільних видань проводять незалежні тести нових шин. Для випробувань обираються шини, які є доступними для українських споживачів та відносяться до найпопулярніших типорозмірів.

Шини Nokian Tyres  посіли призові місця в незалежних тестах автомобільних видань «Автоцентр» та «За рулем»

Тести проходять на спеціальних полігонах з використанням сучасного вимірювального обладнання. Цього року шини Nokian Tyres вкотре продемонстрували найкращі показники та зайняли ведучі позиції у рейтингу, випередивши серйозних конкурентів.

Перемога Nokian Hakkapeliitta R3 у тестах «Автоцентру»

Авторитетний український автомобільний журнал «Автоцентр» протестував 9 моделей нешипованих зимових шин. Випробування проводилися у розмірі 215/65 R16 на автомобілі Volkswagen Tiguan. Цього разу першу сходинку п′єдесталу посіла новинка фінських інженерів Nokian Hakkapeliitta R3, випередивши серйозних конкурентів.

Nokian Hakkapeliitta R3 отримала високі відзнаки від спеціалістів «Автоцентру» за зчеплення та керованість на льоду, а також за збалансованість поведінкових характеристик. На думку експертів «Автоцентру», Nokian Hakkapeliitta R3 SUV – отримала більш збалансовані характеристики на різних покриттях, не втрачаючи при цьому відмінних зчепних властивостей на льоду та на снігу.

Шини Nokian Tyres – у п’ятірці кращих за версією журналу “За рулем”

Спеціалісти одного з провідних автомобільних видань «За рулем» протестували 10 моделей фрикційних шин різноманітних брендів у розмірі 205/55 R16. У конкурентній боротьбі Nokian Hakkapeliitta R3 фінішувала третьою. А Nokian Nordman RS2, випередивши конкурентів, зайняла четвертий рядок в підсумковому протоколі.

Nokian Hakkapeliitta R3 відзначена автоекспертами за кращу керованість на льоду, кращу керованість на снігу при активному водінні, а також при виконанні екстремального маневрування на снігу. Вищим балом також були відзначені показники прохідності в глибокому снігу і курсової стійкості на снігу. 

«Почесну третю позицію займає Nokian Hakkapeliitta R3 з розривом в два бали. Усі шини-переможці однаково добре поводять себе і на «білих» дорогах і на асфальті. Відмінності між ними лише в нюансах, які в звичайних режимах навряд чи можна відчути. Будь-яка з трьох шин припаде до душі всім водіям, незалежно від стилю їзди і рівня кваліфікації» -коментують автоексперти.

На думку авторів тесту, Nokian Nordman RS2 демонструє краще гальмування на льоду і один з найнижчих показників по витраті пального. Найвищим балом модель була також оцінена за курсову стійкість на снігу. Важливо відзначити і те, що дана модель стала однією з двох найкращих за співвідношенням ціна/якість. 

Nokian Hakkapeliitta 9 посіла перше місце в порівняльних тестах журналу «За рулем»

Протестувавши 12 моделей шин, фахівці «За рулем» зробили свій вибір на користь Nokian Hakkapeliitta 9. Інша шина від Nokian Tyres - Nokian Nordman 7 влаштувалася на шостому рядку «тестового «хіт-параду». Випробування проводилися в типорозмірі 195/65R15 на автомобілі Volkswagen Golf.   Nokian Hakkapeliitta 9 відзначена автоекспертами за «видатну паливну економічність, чудову керованість на льоду і на снігу, високі зчіпні властивості на льоду, відмінну прохідність в глибокому снігу і чітке дотримання курсу».

«Вони найбільш збалансовані - за будь-яких умов сподобаються всім водіям, незалежно від підготовки і стилю водіння». Також журналісти відзначили, що Nokian Hakkapeliitta 9 примітна витонченими технічними новаціями. Це єдина в світі шина, яка має шипи двох різних типів. 

Nokian Nordman 7, як відзначають автори тесту, забезпечують «впевнений розгін на льоду, зрозумілу керованість на льоду і на снігу, гарну прохідність, курсову стійкість на снігу і на асфальті»

На зимові шини Nokian Hakkapeliitta R3 / R3 SUV і Nokian Hakkapeliitta 9 / 9 SUV надається розширена гарантія (Hakka Guarantee). Розширена гарантія – це спокій водія 365 днів у році: якщо шина була пошкоджена, наприклад, при наїзді на заметений снігом бордюр або камінь, її безкоштовно відремонтують, а в разі якщо ремонт неможливий замінять на нову аналогічну модель  у будь-якому з шинному центрі Vianor.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com