чт травня 4 10:50 2017 в категорії Корпоративні новини

Шинний концерн Nokian Tyres побудує новий завод у США

Рада директорів Nokian Tyres прийняла принципове рішення щодо інвестицій в будівництво нового заводу у США. Загальна сума капіталовкладень на даному етапі складає приблизно 360 мільйонів доларів США. Будівництво планується розпочати на початку 2018 року, а перші шини будуть виготовлені вже у 2020 році.

Шинний концерн Nokian Tyres побудує новий завод у США

«Будівництво заводу у США є стратегічним рішенням, яке відкриє нові шляхи для Nokian Tyres. Очікується, що найближчим часом загальний об’єм продажів шин значно збільшиться. Завдяки цим інвестиціям ми отримаємо необхідну виробничу потужність , яка сприятиме розвитку компанії. Завод у Дейтоні дозволить нам не тільки краще та ефективніше обслуговувати наших північноамериканських клієнтів але й збільшити виробничі можливості та якість обслуговування», - говорить Петтері Вальден (Petteri Walldén), голова ради директорів Nokian Tyres.

Збільшення виробничого потенціалу дозволить щорічно виробляти додатково 4 мільйони шин. Планується, що потужність заводу буде направлена на виробництво шин для легкових автомобілів, позашляховиків і легких вантажівок. На майданчику також буде розміщено логістичний центр на 600 000 шин.

Шинний концерн Nokian Tyres побудує новий завод у США

Запланована чисельність персоналу заводу становить близько 400 осіб.

«Вибір на користь Північної Америки демонструє нашу відданість клієнтам на одному з найбільш важливих для нас зростаючих ринків. Дейтон, Округ Рея, був обраний на основі ряду факторів, включаючи наявність кваліфікованої робочої сили, логістичні можливості і бізнес-орієнтовану адміністрацію Округу. Після ретельного вивчення питання було ясно, що Теннессі - кращий вибір для будівництва заводу, і ми пишаємося тим, що стали частиною спільноти даного регіону », - каже Андрій Пантюхов, тимчасовий президент і CEO концерну Nokian Tyres.

 «Це важлива подія як для штату Теннессі, так і для Дейтона. Вигідне розташування штату та його трудовий потенціал сприятимуть тому, що компанія Nokian Tyres, процвітатиме та досягатиме успіху», - говорить Білл Хаслам (Bill Haslam), губернатор штату Теннессі.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні  
Альона Коломієць  
тел. +38 044 377 53 45   
факс. +38 044 377 53 46   
[email protected]