вт грудня 5 01:05 2023 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

СПОКІЙ ЗА КЕРМОМ НА ДОРОГАХ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЄВРОПИ - Nokian Tyres представляє оновлений асортимент літніх шин

Скандинавський виробник шин преміум-класу Nokian Tyres оновлює асортимент літніх шин, призначених для центральноєвропейських доріг, для легкових автомобілів, позашляховиків і кросоверів. Nokian Tyres Powerproof 1 забезпечує стабільність і контроль на високих швидкостях, тоді як Nokian Tyres Wetproof 1 забезпечує чудову здатність гальмувати на мокрій дорозі та потужний опір акваплануванню. Обидва продукти оснащені уже знайомою технологією Dual Zone Safety.

Десятиліттями компанія Nokian Tyres піклується про життя та безпеку людей, створюючи безпечні та комфортні умови водіння. Безпека закладена у продуктах і послугах, розроблених для надійного та спокійного водіння. Погода в літні місяці може часто варіюватися – від сонячної та спекотної до різких злив, і прогноз теж може несподівано змінюватися. Ці обставини вимагають використання шин, які здатні адаптуватися та завжди зможуть забезпечити безпечне та надійне водіння.

 

«Наш досвід роботи в складних умовах водіння та постійне вдосконалення продукції є основою покращеної безпеки, яку ми заклали в оновлену літню колекцію», — розповідає Томмі Алхола, віце-президент компанії Nokian Tyres для легкових автомобілів у Центральній Європі.

 

Європейські водії особливо цінують хороше зчеплення з мокрою дорогою та стабільність водіння, тоді як власники спортивних автомобілів шукають безпеку для екстремальних умов водіння. Надвисока продуктивність шини Nokian Tyres Powerproof 1 забезпечує якість і легкість водіння. Надзвичайно стабільна керованість і логічне керування Powerproof 1 надають  високопродуктивним автомобілям важливе відчуття точності та контролю. Nokian Tyres Wetproof 1 — це ідеальне поєднання максимального комфорту та висококласної безпеки. Як зрозуміло з назви, Wetproof 1 — це неймовірна потужність, яка забезпечує відмінну безпеку в дощові дні та додатковий комфорт у поганих дорожніх умовах. Ця легка шина також забезпечує економію енергії та покращений пробіг.

 

– Історично літній сезон завжди переважав у шинному бізнесі Центральної Європи. Хоча всесезонний сегмент зайняв певну частку ринку, літні шини зберегли свої лідерські позиції. Найбільш очевидною зміною в сегменті є збільшення обсягу дисків більших розмірів. Нова літня лінійка Nokian Tyres враховує цю зміну, пропонуючи понад 90% охоплення розмірів, представлених на ринку, додає Алхола.

 

Оновлена літня колекція пропонує розміри для сучасних легкових автомобілів, позашляховиків і кросоверів та має 99 продуктів від 15 до 20 дюймів із рейтингом швидкості T (190 км/год), H (210 км/год), V (240 км/год.). W (270 км/год) і Y (300 км/год). Новинки будуть доступні для споживачів вже на початку літнього сезону 2024 року.

 

Літня колекція для Центральної Європи розроблена Nokian Tyres, найпівнічнішою компанією з виробництва шин у світі. Nokian Tyres займає лідерські позиції у галузі безпеки та екологічності в шинній промисловості та прагне продовжувати цей шлях.

 

 

Nokian Tyres Powerproof 1 – точне керування, приємне відчуття від водіння

Nokian Tyres Powerproof 1 — яскравий приклад досконалих літніх шин Nokian Tyres. Надзвичайно стабільна керованість і логічне рульове управління забезпечують спокій навіть під час водіння на високій швидкості. Спортивний і стильний Powerproof 1 також легко запобігає акваплануванню.

 

- Безпека завжди була основою нашої філософії розвитку. Високошвидкісні шини працюють із потужними транспортними засобами, тому додаткову увагу було приділено стабільності, маневрованості і контролю під час руху на високих швидкостях. Дизайн протектора забезпечує велику площу контакту з дорогою, дозволяючи водієві відчути, як шина зчеплюється, адаптується до поверхні, миттєво реагуючи на керування. «Це ключова вимога для високошвидкісних шин преміум-класу», — каже Саму Лепісто, менеджер з розвитку компанії Nokian Tyres.

 

Концепція Dual Zone Safety гарантує, що контактна поверхня Nokian Tyres Powerproof 1 залишається точною та керованою як на слизьких автомагістралях, так і на випалених сонцем бульварах. Концепція Dual Zone Safety складається з двох функціональних зон. Power Zone на зовнішньому плечі шини забезпечує точне керування. Тверді блоки протектора з спеціальними потрійними канавками (Tailored Triple Grooves) забезпечують стабільність і спрямований потік води. Центральна частина шини є жорсткою для точного та швидкого реагування на кермо навіть на високих швидкостях.

 

Wet Safety Zone всередині забезпечує максимальну безпеку на мокрій дорозі. Логічна та стабільна керованість поєднується з оптимізованим зчепленням з мокрою дорогою, оскільки шина має зчеплення класу А з мокрою дорогою. Трапецієподібні канавки (Trapezoidal Flow Grooves) розділяють центральне ребро та ребро, найближче до внутрішнього плеча. Це забезпечує ефективне запобігання акваплануванню шляхом накопичення води та прискорення видалення води між шиною та поверхнею дороги.

 

Коли шина зіштовхується з більшою кількістю води, ніж вона може розсіяти, виникає аквапланування. Щоб максимально запобігти акваплануванню, плечові зони шини оснащені канавками, які оптимізовані для потоку води та прискорюють видалення води з шини.

 

Міцна структура, максимальне зчеплення

Три широкі та міцні основні ребра домінують у дизайні Powerproof 1. Конструкція плечової зони є повною та гладкою та забезпечує необхідну точність керування. Ця міцна і довговічна конструкція забезпечує додаткову стабільність від перших весняних днів до гарячого асфальту влітку. Протектор шини розроблено для вимогливого використання на високих швидкостях, а нова суміш Power Sense compound покращує зчеплення з мокрою поверхнею, зменшує опір коченню та збільшує термін служби шини за рахунок збільшення стійкості до зношування.

 

- Малюнок і структура протектора забезпечують логічне та передбачуване відчуття водіння та швидкий зворотний зв’язок керма незалежно від дощу чи за ясної погоди. Контакт з дорогою завжди стабільний та динамічний, що означає відмінне зчеплення та довговічність як на швидкісних автомагістралях, так і гірських маршрутах, пояснює Лепісте.

 

Ще більше комфорту від водіння

Плавне, передбачуване відчуття водіння є необхідною умовою для комфорту за кермом. Дизайн Silent Groove зменшує внутрішній і зовнішній шум, контролюючи потік повітря та запобігаючи утворенню неприємних виючих звуків, також відомих як «ефект органної труби». Така конструкція зменшує опір повітря, що охолоджує поверхню шини. Це покращує зносостійкість і забезпечує водієві ще більше комфортних кілометрів.

 

Nokian Tyres Powerproof 1 – спокій для динамічної їзди

 

  • Точне та передбачуване керування на високій швидкості
  • Максимальне зчеплення на мокрій і сухій поверхні
  • Коротший гальмівний шлях
  • Стабільне відчуття водіння

 

Основні інновації:

 

Dual Zone Safety: стабільне і точне керування на сухих і мокрих дорогах. Power Zone на зовнішньому плечі покращує керованість, а Wet Safety Zone на внутрішньому плечі покращує зчеплення та підвищує стійкість до аквапланування на мокрій дорозі. Trumpet Grooves: Для максимального запобігання акваплануванню плечові зони шини оснащені трубчатими канавками, які оптимізовані для потоку води та прискорюють її видалення з шини. Power Sense compound: Покращене зчеплення з мокрою поверхнею та зносостійкість. Завдяки оновленій гумовій суміші водій може проїхати ще більше комфортних та безпечних кілометрів центральноєвропейськими дорогами.

 

Silent Groove Design. Покращений комфорт водіння. Контролюючи як внутрішні, так і зовнішні шуми від кочення автомобіля, ця конструкція контролює повітряний потік і запобігає створенню неприємного виючого звуку.

 

Nokian Tyres Wetproof 1 – максимальний комфорт, чудові характеристики на мокрій дорозі

Nokian Tyres Wetproof 1 — це поєднання неймовірних характеристик, які забезпечують бездоганну безпеку в дощові дні та на мокрій дорозі. Основними властивостями шини є чудова здатність до гальмування на мокрій дорозі та потужна протидія акваплануванню, що робить водіння максимально комфортним навіть за дощової погоди. - Європейські водії особливо цінують хороше зчеплення як на мокрій, так і на сухій дорозі. Nokian Tyres Wetproof 1 пропонує найкраще поєднання властивостей на мокрій і сухій поверхні. Нам вдалося значно покращити зчеплення з мокрою дорогою та стійкість до аквапланування, що означає, що ми можемо запропонувати ще більше безпеки на мокрій дорозі. Ефективність Wetproof 1 на мокрому покритті уже на найвищому рівні, стверджує Лепісте.

 

Для забезпечення максимального комфорту та першокласної безпеки зона протектора шини розділена на дві функціональні зони. Концепція Dual Zone Safety забезпечує відмінну ефективність як на сухих, так і на мокрих дорогах. Stability Zone знаходиться на зовнішній стороні шини та робить маневрування легким і впевненим, забезпечуючи неперевершену стабільність і керованість, тоді як Wet Safety Zone всередині покращує зчеплення з мокрою дорогою та відповідає за стійкість до аквапланування.

 

 

Стабільна та передбачувана на мокрій дорозі

Коли рухома рідина, наприклад, вода, зіштовхується з вигнутою поверхнею, вона слідуватиме за цією поверхнею. Явище, також відоме як ефект Коанда, означає, що вода спрямовується так, що починає рухатися разои з поверхнею, а не текти по прямій лінії. Технологія Nokian Tyres Coanda відповідає за прискорення видалення води з плями контакту шини з дорогою, направляючи та переміщуючи потік води від шини, ефективно запобігаючи акваплануванню. Спеціальний дизайн ламелей для відведення води (Flow sipe design) всередині протектора відіграє незамінну роль для покращення стабільності та протидії акваплануванню. Суміш Aqua Sense також забезпечує додатковий захист у дощову погоду. Ця оновлена суміш забезпечує відмінне зчеплення з мокрою дорогою, низький опір коченню та чудовий пробіг. Покращена зносостійкість Wetproof 1 означає ще більше комфортних кілометрів і подовжений термін служби шини, а низький рівень кочення забезпечує економію витрат на електроенергію.

 

Nokian Tyres Wetproof 1 – Ваш спокій водіння за дощової погоди

  • Виняткова безпека на мокрій дорозі
  • Відмінний пробіг
  • Комфортне відчуття водіння
  • Низький опір коченню зберігає енергію та навколишнє середовище

 

Основні інновації:

 

Dual Zone Safety: Stability Zone відповідає за легке маневрування та впевнене водіння з відмінною стабільністю та керованістю, тоді як Wet Safety Zone має вдосконалений захист від аквапланування та покращене зчеплення з мокрою дорогою.

 

Технологія Nokian Tyres Coanda: Ефективна протидія акваплануванню. Вигнута конструкція, схожа на рампу, спрямовує та прискорює видалення води між шиною та дорогою.

 

Гумова суміш Aqua Sense: Додаткова безпека в дощову погоду. Оновлена гумова суміш для доріг Центральної Європи; забезпечує відмінне зчеплення з мокрою дорогою та знижує витрати на електроенергію.

 

Silent Groove Design. Покращений комфорт водіння. Контролюючи як внутрішні, так і зовнішні шуми від кочення автомобіля, ця конструкція спрямовує потік повітря, запобігаючи створенню неприємного виючого звуку.

 

Безперервні технологічні розробки та вдосконалення гарантують відмінну сумісність з електромобілями

Із розширенням ринку електромобілів на дизайн шин вплинула електрифікація водіння. Уже понад 10 років Nokian Tyres розробляє та тестує шини для електрокарів. Доказом сумісності з електромобілями є новий символ ELECTRIC FIT™ для преміальних шин Nokian Tyres®. Символ вказує на те, що шини Nokian Tyres® можна однаково встановлювати як на авто з двигунами внутрішнього згоряння, так і на електромобілі, однаково якісно забезпечуючи роботу продукту. Бездоганна сумісність з ELECTRIC FIT™ означає, що ви можете покластися на безпечну та тривалу роботу шин незалежно від умов водіння чи того, який транспорт ви оберете. 

 

Завантажити фото та відео

 

Більш детальна інформація:

Nokian Tyres plc,

PR менеджер Зузана Зайдл, тел. +420603578866,

[email protected]

Регіональний продакт-менеджер Мартін Дражік, тел. +420735747556
[email protected]

 

Twitter  I YouTube I Facebook I LinkedIn I Instagram

Nokian Tyres створює та виробляє преміальні шини для людей, які цінують безпеку, стабільність та впевненість. Наша мета – розширити можливості «розумного» водіння. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових автомобілів, вантажівок і важкої техніки, які забезпечують Вам спокій за будь-яких умов руху. Наша мережа Vianor надає послуги з шинного та автомобільного обслуговування. У 2022 році чистий продаж наших сегментів склав 1,350 млн євро. До кінця 2022 року ми працевлаштували близько 3,300 фахівців. Nokian Tyres занесено до списку Nasdaq Helsinki. Додаткова інформація: www.nokiantyres.com