чт серпня 2 11:00 2018 в категорії Корпоративні новини

Стала мобільність: у Латвії стартує Чемпіонат світу з спортивного орієнтування Nokian Tyres 2018

4-11 серпня у Латвії відбудеться чемпіонат світу зі спортивного орієнтування –– Nokian Tyres World Orienteering Championships 2018.

Стала мобільність: у Латвії стартує Чемпіонат світу з спортивного орієнтування Nokian Tyres 2018

4-11 серпня у латвійських лісах прихильники орієнтування будуть змагатися за світову першість. Третій рік поспіль Nokian Tyres є спонсором Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування – складного та корисного виду спорту.

Nokian Tyres World Orienteering Championships 2018 відбудеться в Ризі та Сігулді. Впродовж тижня найкращі спортсмени з 50 країн світу будуть змагатися в п’яти дисциплінах: естафета, спринт-естафета, довга дистанція, середня дистанція, естафета.

Співробітництво Nokian Tyres та Всесвітньої Федерації Орієнтування (IOF) розпочалося у 2016 році. Минулого року був підписаний довгостроковий контракт, згідно з яким фінський виробник шин і надалі залишатиметься генеральним спонсором Чемпіонату світу з спортивного орієнтування та основним партнером IOF, а також буде представлений на етапах Кубку Світу.

Активний спосіб життя та турбота про навколишнє середовище

Ентузіасти цього виду спорту, досить популярного в країнах Скандинавії та Центральної Європи, приймають виклик, насолоджуються природою, фізичними вправами та активностями на свіжому повітрі. Від самого початку співробітництво Nokian Tyres з міжнародною спільнотою орієнтування було органічним. Спорт надзвичайно точно відображає цінності компанії та сприяє популяризації безпечної мобільності, пригод та активного способу життя.

«Орієнтування – чудовий, дивовижний вид спорту, який поєднує у собі фізичні вправи, досвід пізнання та розуміння природи, а також перевірку розумових і фізичних здібностей. Вся родина може брати участь у змаганнях, а це також ідеально перетинається з нашою корпоративною культурою », – каже Антті-Юссі Тахтінен, віце-президент з маркетингу концерну Nokian Tyres. Зі слів Антті-Юссі Тахтінен, майстерність, рішучість та віра у власні сили можуть стимулювати як окремих людей, так і команди в цілому.

Експерт у складних кліматичних умовах

Найпівнічніший виробник шин у світі є експертом зі складної місцевості та мінливих кліматичних умов. Нордичні цінності компанії та здатність бути лідером в галузі сталого розвитку знаходять своє відображення у безпеці та екологічно чистих продуктах.

«Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування та інші подібні заходи, як, наприклад, Всесвітній День Орієнтування, – це вражаюча платформа для презентації бренду Nokian Tyres та популяризації цього активного пригодницького спорту», – додав пан Тахтінен.

«Nokian Tyres є чудовим партнером для нас, оскільки компанія фокусується на розробці екологічно чистих продуктів для експлуатації у складних умовах, що важливо для ентузіастів орієнтування. Ми дуже раді, що Nokian Tyres став титульним спонсором», – відзначив Том Холлоулл, генеральний директор Міжнародної Федерації Орієнтування.

Окрім орієнтування, Nokian Tyres також пропагує здоровий спосіб життя, виступаючи головним спонсором змагань з триатлону Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland.

Додаткова інформація про змагання: www.woc2018.lv

Фото та відео

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com