Стартувала нова акція для споживачів ТМ Nokian «50/50»: купуй літні шини та плати лише 50% зараз і 50% восени

чт березня 25 03:54 2010

Стартувала нова акція для


споживачів ТМ Nokian «50/50»:


купуй літні шини та плати лише 50% зараз і 50% восени15 березня стартувала нова акція для споживачів ТМ Nokian. Власникам зимових шин Nokian протягом нового весняно-літнього сезону пропонується придбати літні шини цього світового бренду на умовах акції «50/50».

Згідно з умовами нової акції, власники зимових шин Nokian мають можливість отримати розстрочку платежу за літній комплект шин даної марки, сплативши одразу лише 50% від його вартості. Для цього необхідно звернутися у найближчий шинний центр Vianor, підібрати необхідну модель та типорозмір та скористатися послугою шинний готель, залишивши на зберігання свій зимовий комплект шин Nokian.

Наступний платіж за новопридбаний літній комплект шин відбуватиметься вже восени, під час сезонної заміни шин. Таким чином, зимовий комплект шин слугуватиме для компанії запорукою виплати всієї вартості літнього комплекту Nokian.

Скористатися даною пропозицією можуть всі власники зимових шин Nokian за наступних умов. Типорозмір зимових шин, що лишаються у шинному готелі мережі Vianor, має відповідати типорозміру літнього комплекту, що купується. Шини зимового комплекту повинні мати залишкову глибину протектора не менше 6 мм, також шини не повинні мати ознак пошкоджень або ремонту.

Навіть у випадку, якщо зимовий комплект шин Nokian не відповідає вищезазначеним вимогам, його власник може скористатися спеціальною бонусною пропозицією. В разі купівлі комплекту літніх шин Nokian він може залишити свій зимовий комплект на безкоштовне сезонне зберігання у шинному центрі Vianor.

Акція діє в мережі Vianor на території всієї України. На шини, придбані відповідно до умов акції «50/50» розповсюджується Розширена гарантія.

- Дана акція спрямована на те, щоб зробити процес придбання літніх шин легшим та прийнятнішим для наших споживачів, що особливо важливо, зважаючи на сьогоднішню економічну ситуацію, - говорить директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов, - Саме тому ми гарантуємо, що вартість літніх шин Nokian, придбаних за умовами акції «50/50» лишатиметься незмінною, і другий платіж ні в якому разі не збільшиться, що буде зафіксовано у відповідному договорі купівлі-продажу.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]