чт січня 28 12:06 2016 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Технологія Nokian Aramid Sidewall – кевларовий захист для SUV-шин

Найпівнічніший виробник шин у світі, компанія Nokian Tyres розширює застосування інноваційної концепції захисту боковин Nokian Aramid Sidewall. З 2016 року унікальна технологія застосовуватиметься у виробництві майже всіх зимових шин преміум-класу.

Технологія Nokian Aramid Sidewall

Незабаром виповнюється 80 років з моменту випуску першої «Снігової Хаккапеліітти». В автомобільному світі бренд Hakkapeliitta давно став стандартом безпрецедентної безпеки, відмінної якості та високої зносостійкості шин. Проте фахівці концерну Nokian Tyres постійно вдосконалюють технічні характеристики своєї продукції. Тепер майже в усіх SUV-моделях фінського бренду використовуватиметься ще одна передова розробка.

Технологія Nokian Aramid Sidewall стала революційним відкриттям в шинній галузі, що створює нові можливості для підвищення безпеки потужних позашляховиків. Ця інноваційна концепція враховує особливі вимоги щодо міцності та зносостійкості шин для позашляховиків. Дослідження показали, що в результаті зовнішніх впливів найчастіше ушкоджується боковина SUV-шин. Типовий сценарій – важкий габаритний автомобіль з недостатньо накачаними шинами на повній швидкості потрапляє у вибоїну. Також великою проблемою є недбале та неуважне паркування. Як наслідок, гострий та ріжучий край бордюру не залишає боковині шансів уціліти. Зазвичай подібні пошкодження ремонту не підлягають. Тому зіпсовану шину доводиться замінювати, хоча її протектор може бути практично незношеним.

Інженери Nokian Tyres знайшли оригінальне вирішення цієї проблеми. Щоб зміцнити боковину SUV-шини і збільшити термін її служби, розробники використали арамідне волокно. Цей надміцний матеріал більше відомий як кевлар. Він широко застосовується в авіаційній галузі, космічних і військових розробках. У складі гумової суміші для боковин арамід став своєрідним «бронежилетом», який надійно прикриває найбільш уразливі частини SUV-шини.

Дана концепція вперше була реалізована в зимовій шині нового покоління Nokian Hakkapeliitta 8 SUV. «Інновація суттєво збільшує безпеку та зносостійкість навіть в екстремальних умовах. Нова технологія відразу ж отримала схвальні відгуки від власників позашляховиків, адже завдяки їй поїздки стали більш безпечними та комфортними», – говорить менеджер з розвитку бізнесу NokianTyres Петрі Ніємі. На ринку шин також високо оцінили революційну технологію. Nokian Aramid Sidewall – це додаткова цінність для клієнтів, які хочуть упевнено почуватися як на бездоріжжі, так і в місті, де небезпек для шин аж ніяк не менше. 

«Ми прагнемо максимально розширити можливості наших зимових продуктів для позашляховиків. Тому з 2016 року технологія Nokian Aramid Sidewall застосовуватиметься у виробництві майже всіх серійних SUV-шин», – повідомляє Петрі Ніємі.

Таким чином, перелік традиційних переваг зимових SUV-шин Nokian збільшився на один пункт. Поряд з безпекою, потужністю, надійним зчепленням і високою прохідністю у цьому списку тепер є ще й кевларовий захист для боковини.

Відео: Міцність, як ніколи раніше: Технологія Nokian Aramid Sidewall
https://youtu.be/P2yjARS7frM

Відео: Технологія Nokian Aramid Sidewall. Як це працює
http://youtu.be/N5LvBke-UqY

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць 
 тел. +38 044 377 53 45 
 факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com