чт вересня 21 10:57 2017 в категорії Корпоративні новини

У Північній Америці розпочалося будівництво третього заводу Nokian Tyres

Nokian Tyres провела святкову церемонію на честь закладення фундаменту третього заводу, який стане першим виробничим підприємством компанії в Північній Америці.

У Північній Америці розпочалося будівництво третього заводу Nokian Tyres

Новий завод розташований у Дейтоні (округ Рея), штат Теннессі, США. Потужність підприємства складе 4 млн шин на рік із великим потенціалом розширення виробництва. На базі заводу також заплановано розміщення логістичного центру для зберігання 600 000 шин. Будівництво заводу розпочнеться у 2018 році, а випуск перших шин запланований на 2020 рік.

«Інвестиції Nokian Tyres у завод у Теннессі — це важливий етап розвитку в рамках амбітної стратегії зростання компанії й важливий крок на шляху завоювання ринку Північної Америки», — зазначила Хіллє Корхонен, президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres.

Під час урочистої церемонії закладки фундаменту третього заводу Nokian Tyres, Хіллє Корхонен підтвердила наміри компанії про збільшення обсягів продажів вдвоє у Північній Америці в найближчі п’ять років. Президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres підкреслила, що мета компанії — налагодити стале виробництво в регіоні й зайняти провідну позицію на ринку.

Розширення глобального портфеля продуктів і підвищення рівня обслуговування клієнтів.

Випуск перших шин на новому заводі заплановано у 2020 році. Асортимент виробництва буде зосереджений на шинах для автомобілів і легких вантажівок ринку Північної Америки.

Загальна виробнича потужність заводу складе 4 млн шин на рік і буде досягнута до 2022 року після повного введення виробництва в експлуатацію. Нове підприємство дозволить Nokian Tyres задовольнити зростаючий попит на шини в регіоні. Компанія також планує значно підвищити рівень обслуговування клієнтів завдяки скороченню часу на виконання замовлень і гнучко реагувати на запити. Очікується, що завод у Дейтоні значно зміцнить позиції компанії на глобальному ринку.

«Сьогодні ми інвестуємо в розвиток, у своє майбутнє. Загальний обсяг продажів шин зростає, і нові виробничі потужності стануть вкрай затребувані в найближчому майбутньому. Три заводи відіграють важливу роль у запланованому зростанні Nokian Tyres, обслуговуючи різні сектори ринку», — розповів Понтус Стенберг, віце-президент із продажу Nokian Tyres.

«Завдяки впровадженню передових технологій компанія підвищить конкурентоспроможність і значно зміцнить свої позиції на ринку. Крім цього, збільшення виробничих потужностей дозволить нам скоротити терміни постачання, розширити асортимент продукції та підвищити рівень обслуговування клієнтів по всьому світу», — підсумував Понтус Стенберг.

Більше інформації: www.nokiantyres.com/daytonfactory

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні  
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46   
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com