ср червень 22 02:15 2016 в категорії Корпоративні новини

Українському представництву Nokian Tyres – 10 років: історія успіху

19 червня 2006 року в Україні було зареєстровано офіційне представництво фінського концерну Nokian Tyres – ТОВ «Нокіан Шина». За 10 років, що минули відтоді, компанія стала одним з найвпливовіших і найбільш авторитетних учасників українського ринку автомобільних шин.

Концерн Nokian Tyres – перший імпортер шин, який прийшов в Україну, щоб безпосередньо працювати на місцевому ринку. Операційну діяльність «Нокіан Шина» розгорнула у 2007 році. Фактично в ті часи у нашій країні ще не було ринку шин, хоча сьогодні це доволі складно собіуявити. І Nokian Tyres почала формувати його власним прикладом ефективного позиціонування продуктів і цивілізованої організації продажів. Новаторський підхід полягав у тому, що компанія вперше запропонувала мас-маркету не лише високоякісні автомобільні шини, а й європейські стандарти ведення бізнесу. У роботі найбільше уваги приділялося підвищенню культури водіння і всебічному професійному обслуговуванню. Поступово український ринок шин позбувся рис «диких» 2000-х, і в цьому велика заслуга представництва Nokian Tyres.

10 років у цифрах і фактах

У 2007 році в Запоріжжі з’явився перший в Україні шинний центр Vianor. Ця подія ознаменувала появу європейського автосервісу на теренах нашої країни. Українські водії швидко зрозуміли зручність і переваги нового формату. У ШЦ Vianor на високому рівні проводять шиномонтажні роботи та балансування коліс, діагностику ходової частини і двигуна, перевіряють гальмівну систему, стан амортизаторів та багато іншого. В мережі представлений широкий асортимент продукції – від автомобільних шин до аксесуарів і супутніх товарів. Для персоналу шинних центрів постійно проводяться тренінги, де продавці отримують вичерпні знання про продукти та вдосконалюють навички обслуговування. Такий підхід потребує значних інвестицій, але, як показав час, дає прекрасні результати. Станом на червень 2016 року Мережа Vianor охоплює всі регіони України, до її складу входять 213 шинних центрів. Саме на Vianor припадає більшість роздрібних продажів шин Nokian. Ще один ефективний канал продажів, мережа NAD (Nokian Authorized Dealer), має 269 точок. Розвиток Vianor і NAD триває, і до кінця поточного року ці цифри збільшаться.

«Нокіан Шина» – власний склад і точна логістика

У 2008 році на підтвердження серйозності своїх намірів на українському ринку компанія NokianTyres відкрила в нашій країні власний склад шин. Великий обсяг складських запасів дозволяє забезпечити налагоджену логістику і широкий асортимент шин у точках продажу. Завдяки цьому партнери і споживачі завжди мають великий вибір продуктів Nokian. До продуктового ряду входять автомобільні шини преміальних лінійок Nokian Hakka і Nokian Hakkapeliitta. У середньому ціновому діапазоні представлена лінійка Nordman. Також Nokian Tyres пропонує шини для сільськогосподарської техніки і спеціальних машин, які використовуються в гірничодобувній індустрії і лісозаготівельній галузі.

На особливу увагу заслуговує ексклюзивна пропозиція Nokian Tyres – Розширена Hakka гарантія терміном на один рік. Ця послуга розповсюджується на лінійки Nokian Hakka і Nokian Hakkapeliitta за умови купівлі шин в мереж Vianor. У разі ненавмисного пошкодження шини її безкоштовно відремонтують або замінять на нову, якщо ремонт неможливий. Цей унікальний сервіс доступний у будь-якому шинному центрі Vianor на території України, що дуже зручно для водіїв.

Тісна співпраця з ключовими гравцями автомобільної сфери

Nokian Tyres активно підтримує розвиток автоспорту. Українське представництво концерну співпрацює з київським спорткомплексом «Чайка», на автодромі якого проводяться змагання з кільцевих автоперегонів. За відгуками українських спортсменів, шини Nokian відрізняються бездоганним зчепленням і миттєвою реакцією на маневри керма, що дозволяє досягати високих результатів на треках.

З 2014-го ТОВ «Нокіан Шина» є шинним партнером найбільшої події в автомобільній галузі країни – національної акції «Авто року в Україні». Це сприяє розвитку взаємовигідного партнерства з імпортерами автомобілів: сьогодні шини Nokian представлені майже в кожному автосалоні.

Багато уваги Nokian Tyres приділяє підвищенню безпеки на дорогах і розвитку культури водіння. Регулярно публікуються тематичні матеріали, в яких розповідається про нюанси експлуатації шин, сезонні загрози, нові технології та можливості.

Минуло 10 років. Як свідчить приклад українського представництва Nokian Tyres, за цей час дійсно можна стати одним з найкращих у своїй сфері. Компанія прямує до нових вершин, пропонуючи клієнтам безпечні надійні шини і послуги високої якості, а також унікальний гарантійний сервіс.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com