пн грудня 29 08:31 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Зимові шини Nokian Tyres - понад 40 перемог за один сезонНасичений випробуваннями зимовий сезон 2014 для Nokian Tyres, одного з провідних світових виробників автомобільних шин, став більш ніж успішним. У порівняльних тестах зимових шин, які щорічно проводяться авторитетними автомобільними виданнями, зимові шини Nokian Tyres здобули понад 40 перемог.

Географія тестів у 2014 році охоплювала 11 країн у різних частинах світу і на різних континентах – в Європі, Північній Америці та в Азії. Під час тестувань зимових шин насамперед оцінювалися характеристики зчеплення на льоду, снігу, на мокрій, сухій та слизькій поверхнях. Обов'язковими характеристиками, що оцінювались у програмі тестувань були: гальмування, розгін, опір коченню та керованість на різних типах дорожнього покриття.

У тестах зимових шин Nokian Hakkapeliitta 8, Nokian Hakkapeliitta 8 SUV, Nokian Hakkapeliitta R2, Nokian Hakkapeliitta R2 SUV, а також Nokian WR D3, Nokian WR SUV 3, Nokian WR A3 і Nokian Hakkapeliitta LT підтвердили свої високі технічні характристики.

Експерти оцінили ці шини як найбезпечніші, міцні та економічні у будь-яких зимових умовах. На думку фахівців, зимові шини фінського виробника випереджають конкурентів завдяки відмінним характеристикам зчеплення на засніжених і вкритих льодом дорогах. При цьому вони також ефективні й на сухому асфальті. Як зазначили в польському журналі Motor (45-46/2014): «Переможець працює за будь-яких умов».

Слово експертамTuulilasi, 12/2014 (Фінляндія)
Nokian Hakkapeliitta 8 (205/55 R16)
Найкоротший гальмівний шлях на льоду. Найкраща керованість на снігу. Збалансоване та впевнене керування. Низький рівень шуму на сухій дорозі та мінімальна витрата пального.

Auto Bild, 9/2014 (Білорусь)
Nokian Hakkapeliitta 8 SUV (235/65 R17)
Відмінна керованість на льоду. Гарне зчеплення та точність управління на снігу. Найнижчий опір коченню серед шипованих шин.

Auto, Motor und Sport, 10/2014 (Китай)
Nokian Hakkapeliitta R2 (205/55 R16)
Гарантує безпечне водіння в суворих зимових умовах. Оцінка «відмінно» на льоду та на снігу. Першокласне зчеплення на різних видах дорожнього покриття.

La Presse Montreal, 20.10.2014 (Канада)
Nokian Hakkapeliitta R2 SUV
Найкращий вибір для справжніх зимових умов. Неперевершений рівень зчеплення при гальмуванні, прискоренні та поворотах на слизькій дорозі. Висока якість і комфорт.

Переможниці зимових доріг

Рекордсменами зимового сезону 2014 року стали шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 та фрикційна Nokian Hakkapeliitta R2. Ці моделі Nokian Tyres частіше за інших очолювали рейтинги тестів автомобільних журналів. Так, у Nokian Hakkapeliitta 8 в особистому заліку 13 перемог, у Nokian Hakkapeliitta R2 – дещо менше, 11.

Nokian Hakkapeliitta 8 традиційно отримала найвищу оцінку в усіх проведених тестах. Експерти наголосили на незаперечних перевагах цієї моделі: «Міцні, економічні, забезпечують комфорт при керуванні. Найбезпечніші шини для будь-яких зимових умов» («За рулем», 9/2014).

Переваги Nokian Hakkapeliitta R2 серед фрикційних шин гідно відзначені фінськими фахівцями: «Найвища оцінка у рейтингу зимового зчеплення. Безпечна і стабільна на снігу та льоду. Малошумна, з низьким опором коченню» (Tekniikan Maailma, 17/2014).

Свого часу першу модель Hakkapeliitta, випущену в 1936 році, було удостоєно неофіційного титулу «Володарка зимових доріг». Її наступниці, Nokian Hakkapeliitta 8 і Nokian Hakkapeliitta R2, продовжують переможну естафету відомого бренду.

Понад 40 перемог за один сезон – цілком прогнозований результат для продукції компанії, яка вже 80 років спеціалізується на розробці зимових шин. Порівняльні тести на засніжених зимових дорогах підтвердили безпеку, надійність та економічність зимових шин компанії Nokian Tyres. Підбиваючи підсумки сезону «Зима 2014», популярний норвезький автомобільний журнал відзначив: «Nokian Tyres встановлює нові стандарти, коли йдеться про продуктивність на льоду та на снігу, і пропонує високі показники безпеки» (NAF/Motor, 5/2014).

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua