FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

СУЧАСНІ ШИНИ ДЛЯ ШВИДКІСНОГО ВОДІННЯ NOKIAN SNOWPROOF P

Наша місія як винахідників зимових шин - запропонувати вам безпечні та збалансовані щоденні зимові поїздки.

Ми використовуємо наші знання, щоб забезпечити вам найкращий досвід водіння.

Дивитися відео

СПОКІЙ НА ЗИМОВИХ ДОРОГАХ

Погода може бути непередбачуваною, а ваші шини - ні. Небо може бути ясним або затягнутим сніговими хмарами - для вас же важливо завжди бути впевненими в надійності ваших шин.

Nokian Snowproof P безпечна та ефективна у найнеобхідніші моменти, щоб забезпечити точність та комфорт на сухих автобанах, надійність та баланс на сльотавих міських вулицях та покращене зимове зчеплення під час поїздок у засніжені гори.

ALPINE PERFORMANCE – ТОЧНЕ ВІДЧУТТЯ ВОДІННЯ ТА УДОСКОНАЛЕНЕ ЗИМОВЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Зміна смуг руху на сльотавому шосе або заледенілому перехресті можуть стати неабиякою проблемою. Щоб її вирішити, ми оптимізували малюнок протектора та розширили пляму контакту шини з дорогою для покращеного зчеплення, логічного управління та точного кермування. Ми також розробили спеціальні ламелі для покращення зчеплення під час гальмування та прискорення.

Разом з новим складом гумової суміші, ми назвали це Alpine Performance - контроль та надійність на межі зчеплення.

БЕЗПЕКА У СЛЬОТУ

Сльота є однією з найнебезпечніших елементів зими, особливо між смугами руху на жвавій автомагістралі. Для ще кращих властивостей шини на мокрому покритті ми розробили новий склад гумової суміші Alpine Performance, призначений для широкого діапазону температурних режимів. Забезпечуючи надійність і комфорт у холодні зимові дні, Nokian Snowproof P демонструє стабільні показники і за м'якших погодних умов. Нова гумова суміш для протектора покращує зчеплення на мокрій дорозі без жодних втрат зимових властивостей шини.

УНІКАЛЬНЕ SNOW-HOW З ДОСВІДОМ ФОРМУЛИ 1

Нові шини Nokian Snowproof P розроблені для високошвидкісного водіння в умовах центральноєвропейської зими, тому природно, що їх випробовувати буде ніхто інший, як чемпіон фінської Формули 1 Міка Хаккінен. Він народився і виріс в найжорсткіших зимових умовах, але також він знає вимоги і темпераментної центральноєвропейської погоди. Професійний досвід водія на трасах F1 дали йому знання та відчуття поведінки шини.

ПРИЄДНАЙСЯ ДО МІКИ НА СНІГОВІЙ ТРАСІ!

ЦЕ ПРЕКРАСНА ПОДОРОЖ

Ми дбаємо про вашу безпеку, а також про захист довкілля. Ми пропонуємо вам спокій за будь-яких умов та вкладаємо частинку нашої скандинавської спадщини у кожну створену нами шину.

Наші особливі знання про зимові умови та цінності турботи про довкілля закладені в основу нового сімейства шин Nokian Snowproof, розроблених для того, щоб зробити вашу подорож прекрасною.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

ДЛЯ ЗМІ

Вітаємо вас у нашому архіві прес-матеріалів! Тут ви знайдете зокрема релізи, фото та відео наших нових продуктів. Усі матеріали дозволені для безкоштовного використання за умови посилання на першоджерело.

ВИСОКОЯКІСНІ ЗИМОВІ ШИНИ ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЄВРОПИ

Шини мають економити пальне, вироблятися екологічно безпечним способом, бути тихими на дорозі, повільно зношуватися та ще й гарно виглядати. Численні інновації та понад сто патентів роблять зимові шини Nokian Tyres легендарними.

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Однією з наших важливих цілей розвитку продукту є розширення асортименту, зниження опору коченню та покращення економії палива наших шин. Вплив на довкілля здійснюється протягом усього життєвого циклу шини, тоді як низький опір коченню веде до зниження споживання пального та викидів CO2.