ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ЗИМИ

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

ЧИМ МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

Перегляньте наш посібник про шини для пошуку швидких відповідей.

Наші літні шини є важливою складовою ваших літніх пригод

Ви можете насолоджуватися водінням у сонячні дні і впоратись із рясними опадами, знаючи, що наші шини високоякісні, довговічні та безпечні. Це підкріплено тривалими дослідженнями, ретельною розробкою та численними тестуваннями.

 

Оберіть ваші літні шини

Оберіть ваші літні шини для позашляховиків

95% РЕКОМЕНДУЮТЬ НАШІ ШИНИ

Наші літні шини забезпечують безпеку у різних умовах водіння мінливого літа. Наші фахівці з розробки шин також цінують відгуки водіїв автомобілів. Читайте про клієнтський досвід або напишіть свій власний відгук.

НАШ НОВИЙ ТЕСТОВИЙ ЦЕНТР В ІСПАНІЇ ВІДКРИТО

Наш новий надсучасний випробувальний центр в Іспанії дозволяє цілорічно тестувати легендарні шини. Різноманітні вологі, сухі, а також високошвидкісний овальний треки, гарантують, що ми підготувалися до всіх можливих умов - а ви можете зосередитися виключно на задоволенні від водіння.

ІСТОРІЯ ЗИМОВИХ ШИН

Компанія Nokian Tyres винайшла зимову шину в 1934 році. Завдяки невтомним випробуванням і постійним інноваціям, сучасна зимова шина Nokian Tyres являє собою стійке та передове обладнання безпеки транспортного засобу, доступне для повсякденної їзди сьогодні.

Підписатися на наші новини

На що треба звернути увагу при виборі шини? Чому шини потребують обслуговування та у чому воно полягає? Підпишіться на наші новини та дізнавайтеся більше про шини!

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧОГО ДИЛЕРА ШИН NOKIAN tyres

 

знайти дилера