вт грудня 27 09:13 2016 в категорії Корпоративні новини

Андрій Пантюхов тимчасово виконуватиме обов’язки президента і генерального директора Nokian Tyres

Рада директорів Nokian Tyres призначила Андрія Пантюхова тимчасово виконуючим обов’язки президента і генерального директора компанії. Нову посаду А. Пантюхов обійматиме з 1 січня 2017 року.

Андрій Пантюхов тимчасово виконуватиме обов’язки президента і генерального директора Nokian Tyres

Наразі Андрій Пантюхов є генеральним директором Nokian Tyres Росія, йому 44 роки, він має ступінь магістра з бізнес-адміністрування. Пан А. Пантюхов працює в компанії з 2004 року, з 2009-го є членом правління концерну і виконавчим віце-президентом з 2016 року.

Коментуючи це призначення, голова Ради директорів Nokian Tyres Петтері Валлден відзначив: «Андрій Пантюхов працює в компанії тривалий час, він є однією з ключових фігур успішного бізнесу Nokian Tyres у Росії. Як віце-президент він має міжнародний досвід керівної роботи і залучений до управління процесами зростання компанії на глобальному рівні. Наш корабель уже йде курсом на високій швидкості, завдання пана Пантюхова – вести його у вірному напрямку. Рада директорів підтримує нинішню стратегію розвитку і не планує жодних змін у поточній діяльності».

Як відомо, Арі Лехторанта, чинний президент і генеральний директор Nokian Tyres, у вересні 2016-го подав у відставку у зв’язку з переходом на іншу роботу. Він успішно керував компанією з жовтня 2014 року.

«Ми багато чого досягли разом: збільшили обсяги продажів і розширили присутність у нових регіонах, зокрема в Центральній Європі та Північній Америці. У наших дилерів зросли прибутки, наше міжнародне співробітництво стало більш ефективним, наш командний дух зміцнів. Nokian Tyres – чудова компанія як для того, щоб у ній працювати, так і для того, щоб бути її партнером. Упевнений, у майбутньому ви будете ще більш успішними», – у свою чергу, наголосив Арі Лехторанта.

Через особисті обставини Андрій Пантюхов не може виконувати обов’язки президента і генерального директора компанії на постійній основі. Тож він працюватиме на цій посаді тимчасово, до призначення нового голови компанії. Наразі пошук відповідної кандидатури триває, про його результати буде повідомлено по завершенні процесу. Члени Ради директорів Nokian Tyres побажали А. Пантюхову успіхів на новій посаді та зі свого боку пообіцяли забезпечити необхідну підтримку для успішного ведення бізнесу компанії.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com