ср січня 26 01:00 2022 в категорії Прес-релізи товарів

Бездоганне зчеплення, комфорт та екологічність: нові шини NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® R5 — безкомпромісна безпека

Нові шини Hakkapeliitta R5 для легкових автомобілів та Hakkapeliitta R5 SUV для позашляховиків і кросоверів створені, щоб приносити у кожен день зими виняткову безпеку та “смарт”-характеристики водіння.

Нова серія шин Hakkapeliitta R5 — це безпека у чистому вигляді, а також інноваційне поєднання відмінного зчеплення, безшумності та комфорту водіння. Особливою моделлю цього продуктового сімейства є шина Hakkapeliitta R5 EV, яка створена спеціально для електромобілів та гібридів.

Компанія Nokian Tyres представляє нову флагманську серію зимових нешипованих шин. Розроблені для легкових автомобілів та позашляховиків, нові Hakkapeliitta R5 пропонують безпрецедентне зчеплення на льоду, комфорт та більш екологічне водіння за умов мінливої зими. Відмінна зимова безпека нових продуктів досягається за рахунок нового малюнку протектора, інноваційних нових часток для зчеплення, ретельного тестування і безупинного дослідження.

-Наша місія полягає у тому, щоб дбати про безпеку і зробити вашу подорож передбачуваною у будь-який день зими. Хоча погода може бути загрозливою і непередбачуваною, однак ваші шини не такі. Постійне вдосконалення від покоління до покоління є невід’ємною частиною нашої філософії розвитку. Створюючи нові Hakkapeliitta R5, ми приділяли особливу увагу відмінному зчепленню взимку та контрольованій керованості, підвищенню комфорту водіння та мінімізації впливу на навколишнє середовище. Результат цієї роботи — справжня насолода від водіння, — говорить Оллі Сеппала, керівник відділу досліджень і розробок Nokian Tyres.

Hakkapeliitta R5 — надзвичайна безпека

Найкращих у своєму класі показників зчеплення на льоду вдалося досягнути завдяки унікальній технології Arctic Grip Crystals. Мікроскопічні кристали, які додають до гумової суміші протектора, працюють як вбудовані шипи, створюючи гострі міцні краї для зчеплення всередині гуми. По мірі зносу шини кристали проявляються на поверхні і активують такий необхідний запас зчеплення.  Крім того, нові здвоєні шашки протектора Double Block Grip забезпечують чудове зчеплення та керованість.

Застосування новітніх технологій дозволило значно підвищити безпеку та комфорт взимку — найважливіші для зимових нешипованих шин характеристики. Водієві це гарантує відчуття збалансованості та передбачуваності, а також дозволяє економити енергію завдяки зменшенню опору коченню. Нові шини Hakkapeliitta R5 підходять для будь-яких зимових умов, забезпечуючи передбачувану продуктивність на чистій, засніженій, мокрій чи зледенілій дорозі. Головні канавки протектора розроблені для запобігання слешпленінгу: вони допомагають ефективно відводити воду та рідкий бруд.

Шум від шини суттєво впливає на комфорт водіння. Знизити рівень шуму Hakkapeliitta R5 вдалося завдяки усуненню найбільш неприємних для людського вуха шумових піків. Таке вибіркове усунення зменшило внутрішній шум та підвищило комфорт водіння.

Новий малюнок протектора Silent Touch забезпечує зручне та приємне водіння завдяки новому розподілу блоків протектора.

Починаючи з вибору матеріалу, нові Hakkapeliitta R5 розроблялися з метою зменшення вуглецевого сліду. Нова гумова суміш Green Trace на третину складається з відновлюваних та перероблених матеріалів. Вона безпечніша та екологічніша завдяки вмісту натурального каучуку, переробленої сталі, рослинних олій і соснових смол. Нова шина Hakkapeliitta R5 є витривалою, екологічною, зносостійкою і водночас найбільш енергоефективною зимовою шиною у світі.

Hakkapeliitta R5 SUV — надзвичайний контроль

Нові шини Hakkapeliitta R5 SUV спеціально розроблені з урахуванням потреб потужних великих позашляховиків і кросоверів. Вони стабільні, довговічні та зносостійкі, мають такі ж високі характеристики безпеки та сучасні технології, як і моделі для легкових автомобілів, і водночас надійно витримують велике навантаження на колеса.

Зимова погода влаштовує водіям чимало випробувань: від засніжених і зледенілих доріг до ям і вибоїн, що утворюються внаслідок перепадів температур та псують дорожнє покриття. У шинах Hakkapeliitta R5 SUV, як і у всіх шинах Nokian Tyres для позашляховиків, використовується революційна технологія Aramid Strong Sidewalls, яка забезпечує міцність і захист у складних дорожніх умовах. Додавання до гумової суміші міцних синтетичних арамідних волокон дозволило посилити боковини і зробити шини більш стійкими до ударів і порізів.

Hakkapeliitta R5 EV — надзвичайна безшумність

Найважливіші характеристики при виборі шин для електрокарів або гібридів — безпека, стабільність, низький опір коченню і низький рівень шуму. Спроектовані і розроблені з використанням екологічно чистих технологій нові шини Hakkapeliitta R5 EV гарантують максимальну безпеку, комфорт водіння і збільшений запас ходу електромобілів і гібридів.

При створенні Hakkapeliitta R5 EV особлива увага приділялася звукоізоляції. Хоча рівень шуму вже досить низький у моделях для легкових автомобілів, технологія SilentDrive™ забезпечує максимальний комфорт водіння. Винятково низький рівень шуму досягається за рахунок додавання шару акустичної піни до внутрішнього шару шини. Технологія SilentDrive™ застосовується для усіх розмірів моделі Hakkapeliitta R5 EV.

Крім цього, шини Hakkapeliitta R5 EV мають міцну структуру і посилений профіль протектора.

Міцна структура забезпечує чудову стабільність, а протектор розрахований на високий крутний момент і великі навантаження на колеса. Нижчий опір коченню збільшує запас ходу автомобіля. До того ж, суміш Green Trace була спеціально оптимізована для використання в шинах для електромобілів і додаткового зменшення опору кочення.

Завантажити фото та відео продуктів

Дізнатися більше:

NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® R5

NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® R5 SUV

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]