вт квітня 12 04:41 2016 в категорії Корпоративні новини

Безпека, швидкість, економічність: новинки літньої лінійки Nokian Tyres

Сьомого квітня в готелі Hilton Kyiv відбувся прес-захід, організований офіційним представництвом Nokian Tyres в Україні. Журналістам провідних ЗМІ було презентовано дві нові легкові моделі від найпівнічнішого виробника шин у світі.

Захід мав великий резонанс в автомобільних колах. Фінська компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві безпечних шин для складних погодних умов, на українському ринку серед безумовних лідерів. Поява нових моделей Nokian – це завжди подія, на яку з нетерпінням чекають як професіонали галузі, так і автолюбителі.

За традицією, презентацію проводив технічний директор Nokian Tyres Матті Моррі, експерт з більш ніж 25-річним досвідом, визнаний авторитет у своїй сфері. З цієї нагоді він спеціально прибув в Україну з Фінляндії. Спікер детально охарактеризував новинки літнього сезону. Матті Моррі особливо відзначив, що кожна з них є результатом тривалого пошуку найкращих рішень для безпечного і комфортного водіння.

Преміум-сегмент продуктової лінійки поповнився новою шиною Nokian Hakka Green 2, призначеною для автомобілів невеликого і середнього розміру. Зчеплення на мокрій дорозі та опір коченню класу А підтверджують високий рівень безпеки і паливної економічності цієї шини. Як підкреслив М. Моррі, концепція безпечного водіння тут реалізується на декількох рівнях. Її основою є унікальні властивості гумової суміші Nokian Hakka Green Hybrid. Комбінація силіки, натуральних олій сосни, ріпаку та дрібних частинок сажі відрізняється високою еластичністю. Це дозволяє шині адаптуватися не лише до дорожньої ситуації і температури повітря, а й до індивідуальної манери водіння. Натуральні олії в складі гумової суміші сприяють зниженню опору коченню. Завдання технології Nokian Tyres Coanda – захист від аквапланування. За рахунок вигнутого дугоподібного рельєфу блоків протектора на внутрішньому плечі шини прискорюється відведення води з поздовжніх канавок у поперечні. Далі через воронкоподібні канавки в плечових зонах вода відводиться з поперечних канавок назовні. Відкритий малюнок протектора підвищує ефективність Nokian Tyres Coanda. Зазначені інновації забезпечують максимум зчеплення на мокрій дорожній поверхні, миттєве реагування на маневри керма і 100% керованість у будь-якій ситуації. При купівлі шин Nokian Hakka Green 2, крім стандартної заводської, надається ще й Розширена Hakka Гарантія терміном на рік. У разі випадкового пошкодження шину безкоштовно відремонтують або замінять на нову.

Розповідаючи про шину середнього цінового сегменту Nokian Nordman SZ, Матті Моррі висловив упевненість у тому, що її оцінять прихильники спортивного стилю кермування. Багатошарова структура протектора дає оптимальне відчуття керма і виняткову точність управління на високій швидкості. Більш пружний шар гумової суміші в центральній частині протектора забезпечує швидку реакцію шини на маневри керма. Олія сосни в зовнішніх шарах дозволяє підтримувати надійний контакт із дорожнім покриттям попри істотні перепади температур. Жорстка зовнішня плечова зона контролює керованість при проходженні поворотів, зміні смуг руху й обгоні. Внутрішня плечова зона має більш відкритий дизайн. Вузькі спрямовані канавки відводять воду з точки контакту шини з дорогою, запобігаючи акваплануванню. При цьому потужна шина залишається доволі тихою навіть на грубозернистому асфальті. 

Також Матті Моррі зупинився на перевагах комерційної шини Nokian Hakka C2. Це оптимальний вибір для легких вантажівок і мікроавтобусів. Сталевий брекерний пакет шини оптимізований спеціально для інтенсивної експлуатації та максимальних навантажень. Спеціальна гумова суміш борта менше стирається, що подовжує термін служби шини. Суміш протектора Aqua Grip 3 гарантує підвищену зносостійкість і низький опір коченню, а отже, зменшення витрат пального. Концепція Aqua Resistance мінімізує ризик аквапланування.

Відповідаючи на запитання журналістів про перспективи українського ринку, Матті Моррі особливий акцент зробив на високій безпеці нових продуктів Nokian: «Понад 80 років Nokian Tyres зберігає відданість принципам безпечного водіння. І сьогодні ми раді представити українським автомобілістам наші нові надійні шини, у яких ми втілили останні досягнення шинної індустрії».

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць 
 тел. +38 044 377 53 45 
 факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com