чт жовтня 28 01:00 2021 в категорії Прес-релізи товарів

Чемпіони дощової погоди: Літні шини Nokian Tyres Hakka® Blue 3 пропонують відмінне зчеплення і комфорт за мінливої літньої погоди

Точність гальмування та ефективне попередження небезпечного аквапланування. Насолоджуйтеся швидкістю та збалансованою керованістю на нерівному асфальті.

Нові літні шини Hakka Blue 3 пропонують безпеку та комфорт водіння тоді, коли ви їх найбільше потребуєте. Літні шини нового покоління Hakka Blue 3, частина сімейства лінійки Hakka, спеціально розроблені для мінливої літньої погоди, вправно поєднують безпеку за мокрої погоди та надійність і майже безшумне кочення з перших днів весни до прохолодної осені.

Старший брат сімейства лінійки шин Hakka Blue 3 SUV - це міцний і надійний вибір для позашляховиків і кросоверів. Ключовими характеристиками шини є відмінне зчеплення на мокрому дорожньому покритті і стабільність, що дарує водіям легке та комфортне водіння за дощової погоди на будь-якій дорозі.


Концепція Dry Touch 3.0 є надійною основою сімейства літніх шин Hakka від найпівнічнішого виробника шин у світі. Ця унікальна інновація забезпечує Hakka Blue 3 і Hakka Blue 3 SUV надійне і контрольоване зчеплення під час проходження поворотів та маневрів на дорозі навіть під час сильного дощу. Стильні Hakka Blue 3 також без особливих зусиль запобігають акваплануванню на дорогах з коліями.

Шини Hakka Blue 3 спеціально створені для мінливих літніх умов і мають найвищий з можливих рейтингів зчеплення на мокрому дорожньому покритті, що відповідає класу “А” за маркуванням ЄС. Під час гальмування на мокрій дорозі різниця між класом “А” та найнижчим класом “E” може складати до 18 метрів. Створені на основі передової технології, нові Hakka Blue 3 пропонують комфортно тихе кочення на нерівній асфальтованій поверхні. Навіть на високій швидкості керованість залишається стабільною і точною.

Шина Hakka Blue 3, наступниця багаторазового переможця випробувань Hakka Blue 2, пропонує широкий вибір розмірів від 15 до 18 дюймів для потужних легкових автомобілів середнього розміру та спортивних сімейних автомобілів. Велика кількість розмірів була спеціально розроблена для останніх моделей гібридів та електромобілів. Ці літні шини преміум-класу будуть доступні у роздрібному продажі навесні 2022 року, а асортимент включатиме продукти з класом швидкості V (240 км/год) і W (270 км/год). Ключовими ринками для оновлених літніх шин сімейства Hakka є скандинавські країни, Україна і Росія.

Уникайте аквапланування, насолоджуйтесь керованістю
На думку споживачів у скандинавських країнах (Nokian Tyres 2020), найбільшим фактором ризику для водіїв влітку є небезпечні обгони, перевищення швидкості та недотримання безпечної дистанції. Аквапланування також значиться у верхній частині списку. За результатами опитування щодо критеріїв для літніх шин, водії в першу чергу шукають шини, які мали б хороше зчеплення на мокрому покритті, низький шум кочення і здатність запобігати акваплануванню, що може призвести до повної втрати контролю над автомобілем.

 - Нова Hakka Blue 3 є першокласною шиною для дощової погоди і пропонує додаткову безпеку за мінливих літніх умов. Наша концепція Dry Touch 3.0 і гумова суміш, створена для нерівних літніх доріг, забезпечує відмінну керованість як у разі несподіваної зливи, так і на швидкісному автобані. Зчеплення залишається точним і під час проходження поворотів, і під час зміни смуг руху, - каже Ярно Рьотіо (Jarno Röytiö), менеджер з розробки продуктів компанії Nokian Tyres.  


Безпечний компаньйон від весни до осені

Гумова суміш та малюнок протектора найновішої моделі сімейства Hakka демонструють ключовий підхід компанії Nokian Tyres до розробки продуктів. Гумова суміш протектора Cool Blue Hybrid точно адаптується до температурних змін. Вона має вищий вміст силіки і нові види полімерів. Гумова суміш залишається гнучкою при зниженні температури, покращуючи зчеплення у холодні дні ранньої весни або пізньої осені. Дана гумова суміш є дуже зносостійкою і здатна добре витримувати навантаження на нерівних дорогах та вибоїнах.

Нові Hakka Blue 3 SUV – Надійне та міцне зчеплення для позашляховиків

Нові шини Hakka Blue 3 SUV від компанії Nokian Tyres стабільно і легко керовані як у міському потоці трафіку, так і на гравійних дорогах і високошвидкісних автомагістралях. Ця стильна новинка, розроблена для позашляховиків малого і середнього розміру, зберігає зчеплення і керованість на мокрому дорожньому покритті упродовж всього строку експлуатації. Окрім концепції Dry Touch 3.0, у цих надійніх шинах використано і інші інновації, спеціально розроблені для потужних позашляховиків.

Міцна двошарова структура у поєднанні зі спеціальними посиленими боковинами за технологією Aramid Sidewalls краще захищають шину від ударів та порізів, що можуть трапитися під час їзди. Виштовхувачі камінців у головних канавках додають шині витривалості. Кігті-ґрунтозачепи Off-Road Claws на плечових зонах додають таке необхідне зчеплення масивним позашляховикам.

Асортимент розмірів нових шин включає в себе продукти від 16 до 19 дюймів з індексами швидкості H (210 км/год) та V (240 км/год). Більшість розмірів мають маркування “XL” для позначення максимально можливої вантажопідйомності.


Nokian Tyres Hakka Blue 3 – ефективність на мокрому покритті
 
Чітко зупиняється на мокрій дорозі та ефективно запобігає акваплануванню

 • Відмінне зчеплення на мокрому покритті - найкращі шини з маркуванням ЄС класу “A”
 • Продуманий дизайн канавок за концепцією Dry Touch0 прискорює відведення води

Відчуйте збалансовану керованість за будь-яких погодних умов

 • Відмінне зчеплення в широкому температурному діапазоні
 • Оптимізований за допомогою комп'ютера малюнок контакту та нова гумова суміш Cool Blue Hybrid

Насолоджуйтеся комфортом та тихим коченням навіть на нерівній поверхні

 • Нижчий рівень шуму від шин – технології Silent MultiZone Design та Silent Groove Design

Nokian Tyres Hakka Blue 3 SUV – міцне зчеплення на мокрому покритті

Чітко зупиняється на мокрій дорозі та ефективно запобігає акваплануванню

 • Відмінне зчеплення на мокрому покритті - найкращі шини з маркуванням ЄС класу “A”
 • Продуманий дизайн канавок за концепцією Dry Touch0 прискорює відведення води

Насолоджуйтеся стабільною та комфортною керованістю

 • Оптимізований за допомогою комп'ютера малюнок контакту та нова гумова суміш Cool Blue Hybrid
 • Нижчий рівень шуму від шин – технології Silent MultiZone Design та Silent Groove Design

Надійні як на дорозі, так і на бездоріжжі

 • Краща витривалість – міцна структура та посилені боковини Aramid Sidewalls захищають від ударів та порізів
 • Кігті-ґрунтозачепи Off-Road Claws і виштовхувачі камінців додають зчеплення і витривалість на бездоріжжі

Завантажити зображення та відео продукту:

www.nokiantyres.com/hakkablue3PR


Дізнатися більше – Nokian Tyres Hakka Blue 3

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-tyres-hakka-blue-3/

Дізнатися більше – Nokian Tyres Hakka Blue 3 SUV

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-tyres-hakka-blue-3-suv/Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]