Цієї осені у тесті шин перемагає Nokian Hakkapeliitta 7

ср жовтня 14 11:56 2009

Цієї осені у тесті шин перемагає Nokian Hakkapeliitta 7Нова Nokian Hakkapeliitta 7 уже продемонструвала свої чудові характеристики у порівняльних тестах різних журналів.

Одним з найперших опублікованих тестувань цього сезону стали випробовування, організовані фінським журналом Tekniikan Maailma і найбільшим шведським журналом Vi Bilägare. Видання провели тестування шипованих шин, в яких Hakkapeliitta 7 перемогла з максимальною кількістю балів.

Vi Bilägare: «Nokian Hakkapeliitta 7 не має собі рівних на обледенілій дорозі та на талому снігу»

«Шини, що стали лідерами тесту, практично не поступаються одна одній, але Nokian Hakkapeliitta 7 не має собі рівних на обледенілій дорозі та на талому снігу. Ця шина дозволяє чудово «відчувати» дорогу», - пише Vi Bilägare. За результатами випробовування, Nokian Hakkapeliitta 7 отримала оцінку 5+, в окремих категоріях тесту вона отримала максимальні бали.

«Nokian Hakkapeliitta 7 найшвидше розганяється на крижаній поверхні і має найкраще зчеплення під час гальмування при температурі -7° C. Водії-випробувачі відзначили легкість керування автомобілем, оснащеним цими шинами. Цьогорічна новинка Nokian була найшвидшою під час підйому на схил та отримала найкращу оцінку за маневрування снігом. Вона також є лідером за маневрування талим снігом. Порівняно з попередньою моделлю Nokian Hakkapeliitta 5, у новинки значно краще зчеплення на мокрих поверхнях, зчеплення під час гальмування мокрою поверхнею цілком добре», - підводить підсумки Vi Bilägare.

Vi Bilägare випробував вісім шипованих шин. У числі інших учасників тесту (крім Nokian Hakkapeliitta 7) такі марки та моделі: Gislaved NordFrost 5, Continental ContiWinterViking 2 та Michelin X-ice North. Усі випробувані шини мали типорозмір 205/55 R16.

Nokian Hakkapeliitta 7 перемагає у порівняльному тесті Tekniikan Maailma

Нова Nokian Hakkapeliitta 7, спільно з іншою шиною очолила перше місце у порівняльному тесті зимових шин, проведеного журналом Tekniikan Maailma (випуск 17/2009). «Ця шина – найкращий вибір цієї осені для всіх, для кого важливі чудові зчеплення на слизькій дорозі», – вважає редакція журналу.

На думку Tekniikan Maailma, Nokian Tyres по-справжньому знається на тому, як створювати шини для непростих зимових умов. «Новинка Nokian установлює нові стандарти для зимових шин. Особливо на крижаній поверхні, де вона демонструє надзвичайні зчіпні властивості. Всі інші моделі – учасниці випробування порівняно з нею здаються майже фрикційними шинами. Ця модель також стала найкращою у порівняльному тесті на снігу – як за показниками зчеплення, так і за маневреністю», - пише журнал.

У порівняльному тесті Hakkapeliitta 7 отримала максимальну кількість балів у всіх випробовуваннях на засніженій та обледенілій поверхнях (гальмування з ABS, прискорення, об’їзд перешкод, маневрування). Журнал дійшов висновку, що Nokian Hakkapeliitta 7 оптимально адаптована для снігу та ожеледиці.

Для тестування було використано не лише комплект шин Nokian Hakkapeliitta 7, виготовлений у Фінляндії, але й комплект російського виробництва. Журнал стверджує, що і в тестах на зчеплення, і на маневрування обидва комплекти продемонстрували однакові результати.

І знову перемоги

Nokian Hakkapeliitta 7 також стала незаперечним переможцем у порівняльному тесті шипованих шин, проведеному найбільшим автожурналом Росії «За рулем». «На змерзлій дорозі ця шина неперевершена», - стверджує «За рулем». Окремо було відзначено низький опір коченню Nokian Hakkapeliitta 7. «За кермом» провів випробування 10 моделей шипованих шин у типорозмірі 175/65 R 14.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]