Фінансовий звіт Nokian Tyres plc за перше півріччя 2010 року: швидке зростання продажів, підвищення попиту і рентабельності

вт серпня 10 02:24 2010

Фінансовий звіт Nokian Tyres plc за перше півріччя 2010 року: швидке зростання продажів, підвищення попиту і рентабельностіЗа вказаний звітний період чистий обсяг продажів концерну збільшився на 28,1% і склав EUR 444 200 000 (EUR 346 700 000 за аналогічний період минулого року). Операційний прибуток виріс до 82,0 млн. EUR (EUR 17,5 млн.), а прибуток на одну акцію склав 0,58 EUR (EUR 0,01).

Головним завданням, яке перед собою поставило керівництво концерну Nokian Tyres plc у 2010 році, є поліпшення обсягу продажів і операційних результатів в порівнянні з 2009 роком. За словами Кіма Грана, президента і Генерального директора концерну, позитивні тенденції, які спостерігалися протягом першого кварталу 2010 року, продовжують зміцнюватися: завдяки поступовому поліпшенню економіки активізується споживчий попит, ростуть продажі автомобілів, збільшується кількість дистриб'юторів.

- Протягом всього першого півріччя спостерігалося стабільне зростання попиту на продукцію Nokian Tyres на основних ринках збуту концерну, - говорить Кім Гран, - Високий рівень продажів, продемонстрований у другому кварталі поточного року, дозволив нам залишитися з низьким рівнем складських запасів. Зростаючий попит на літні шини Nokian для легкових автомобілів, шин для лісового господарства, а також передсезонні постачання зимових шин нашого виробництва дозволили нам збільшити завантаження виробничих потужностей.

Друге півріччя ми зустрічаємо з повним портфелем замовлень, що дозволяє розраховувати на зростання продажів, а також забезпечити потужний потік грошових коштів. Проведені заходи щодо реструктуризації виробництва дозволяють нам і далі зміцнювати потенціал заводів концерну. Восьма лінія заводу у Всеволожську, Росія, буде запущена в третьому кварталі поточного року, в той же час на заводі в м. Нокіа, Фінляндія, буде збільшено виробництво, що дозволить нам поліпшити продуктивність у відповідності з існуючими потребами ринку.

У другому кварталі 2010 року мережа Шинних Центрів Vianor виросла на 31 точку. За станом на кінець звітного періоду мережа Vianor працює в 19 країнах, найбільш добре представлена в Північній Європі, в Росії і в Україні і нараховує 673 шинних центри. У другому півріччі поточного року мережа Vianor і далі буде розширюватися шляхом франчайзингу: Nokian Tyres plc планує збільшити кількість Шинних Центрів Vianor до 740 точок до кінця 2010 року.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]