ср березня 29 03:01 2017 в категорії Корпоративні новини

Хілле Корхонен призначено президентом і СЕО шинного концерну Nokian Tyres

Рада директорів концерну Nokian Tyres призначила Хілле Корхонен (Hille Korhonen) президентом і СЕО компанії. Новий президент Nokian Tyres виконуватиме свої посадові обов’язки з 1 червня 2017 року.

Хілле Корхонен призначено президентом і СЕО шинного концерну Nokian Tyres

Коментуючи це призначення, голова Ради директорів Nokian Tyres Петтері Валлден (Petteri Walldén) відзначив: «Ми щиро радіємо з приводу того, що Хілле Корхонен стане генеральним директором концерну. Ми завершили тривалий міжнародний пошук кандидатів на позицію президента. Наразі стан справ у концерні Nokian Tyres є відмінним. Хілле Корхонен зможе привнести в роботу компанії свій лідерський досвід і чудову бренд-експертизу».

Хілле Корхонен народилася в 1961 році. Вона понад 20 років працює в міжнародному споживчому бізнесі, має досвід керування виробничими операціями на глобальному рівні. Пані Корхонен була топ-менеджером у Fiskars Oyj Abp (2008–2012) і в корпорації Iittala (2003–2008). З 2013-го й дотепер Хілле Корхонен обіймає посаду генерального директора в компанії Alko Oy. Хілле Корхонен є членом Ради директорів концерну Nokian Tyres з 2006 року. Її кандидатура не буде представлена у виборах в члени ради директорів на загальних зборах акціонерів в 2017 році.

Андрій Пантюхов, який тимчасово виконує обов’язки президента і генерального директора концерну із січня 2017 року, працюватиме на цій посаді до моменту, коли пані Корхонен стане до виконання обов’язків генерального директора. З 1 червня 2017 року пан Пантюхов продовжить роботу в Nokian Tyres як виконавчий віце-президент концерну та генеральний директор російського підрозділу.

Біографічна довідка про Хілле Корхонен доступна на офіційному сайті концерну www.nokiantyres.com за посиланням:

https://www.nokiantyres.com/company/investors/corporate-governance/board-of-directors/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. + 38 044 377 53 46 
[email protected]