Компанія Nokian Tyres оновила свій сайт

чт березня 20 10:00 2008
Компанія Nokian Tyres обновила свій сайт

Компанія Nokian Tyres Україна запустила оновлену версію сайту www.nokiantyres.ua.

Ресурс вдосконалений сучасним, витриманим в корпоративному стилі дизайном. Зручна навігація дозволяє легко орієнтуватися і швидко знаходити всю необхідну інформацію.

При розробці сайту не використовувалися flesh-матеріали, це було зроблено для підвищення зручності роботи відвідувачів з ресурсом, економії їх часу і збільшення швидкості завантаження.

Новий ресурс відрізняється від попереднього більшим інформаційним наповненням, яке постійно оновлюватиметься свіжими новинами про діяльність компанії, продуктовий асортимент, акції, що проводяться. Сайт підтримується українською мовою.

Компанія Nokian Tyres Україна очікує, що оновлений ресурс приверне увагу більшої кількісті відвідувачів, буде зручний в роботі для ЗМІ, партнерів і споживачів.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.
Компанії Nokian Tyres належить мережа шинних центрів Vianor, в яку входять понад 340 точок у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Україні і Росії. Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.
Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]

Nokian Tyres plc

• Teppo Huovila,
менеджер по разработке и усовершенствованию продукции
tel. +358 10 401 7701
[email protected]

• Petri Niemi,
менеджер по продукции
tel. +358 10 401 7646
[email protected]
www.nokiantyres.com