вт травня 25 02:00 2021 в категорії Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres виходить на нову стадію розвитку на заводі в США і впроваджує третю та четверту виробничі зміни

У відповідь на зростання попиту, компанія Nokian Tyres додає третю і четверту виробничі зміни на своєму заводі в США з метою збільшення потужності та забезпечення безперервності виробничого процесу.

Компанія перейшла на тризмінний режим роботи з 17 травня, а четверта зміна буде впроваджена в середині липня. Збільшення кількості змін відповідає наміру компанії виготовити мільйон шин на заводі в Дейтоні у 2021 році.

Дане розширення включає в себе кампанію з найму нових працівників, в результаті якої протягом першої половини 2021 року чисельність робітників на цьому заводі Nokian Tyres збільшилася майже вдвічі. Зараз команда заводу в Дейтоні налічує близько 300 співробітників. Протягом наступних років, коли завод досягне рівня повної виробничої потужності, там щорічно вироблятиметься до чотирьох мільйонів шин, а штат нараховуватиме до 400 робітників.

У Північній Америці зростає попит на наші шини преміум-класу, тож ми пишаємося тим, що можемо запропонувати продукти, які були розроблені з урахуванням потреб автовласників цього регіону. Ми втілюємо свої плани з розширення і пропонуємо універсальний асортимент шин для вибагливих умов. Минулого року ми запустили рекордну кількість нових продуктів по всьому світу, і ми встановило новий рекорд у 2021 році”, — зазначив Юкка Мойсіо (Jukka Moisio), президент і CEO компанії Nokian Tyres.

Компанія Nokian Tyres запустила виробництво на заводі у Дейтоні у січні 2020 року у відповідь на зростання попиту на продукцію на північноамериканському ринку. На надсучасному заводі, який на початку року першим серед об'єктів шинної галузі отримав срібну сертифікацію LEED v4 Silver, виробляють всесезонні та всепогодні шини.

Компанія Nokian Tyres планує використовувати завод для скорочення строків доставки продукції клієнтам в Північній Америці та виготовлення шин, адаптованих до потреб водіїв регіону, прикладом яких є всесезонна шина для легкових автомобілів Nokian Tyres One, запущена компанією в Північній Америці у січні.

Впровадження третьої та четвертої виробничих змін дозволить нам значно збільшити виробничу потужність і водночас підвищити ефективність завдяки безперервності процесу”, — каже Адріан Качмарчик (Adrian Kaczmarczyk), старший віце президент з питань постачання.

Ми зосереджені на обслуговуванні наших клієнтів за рахунок збільшення обсягів виробництва і збереження преміальної якості шин, які тут виробляються”, — каже Девід Корда (David Korda), операційний директор заводу в Дейтоні.

Розширення на заводі в Дейтоні йде вслід за кварталом, в якому компанія Nokian Tyres встановила рекорд за обсягом продажів, збільшивши чистий річний обсяг продажів на 28,5% у світі у порівнянні з 2020 роком та на 27,5% - у Північній Америці у відповідних валютах.

На додаток до збільшення темпів виробництва на заводі у Дейтоні, компанія Nokian Tyres на повну потужність використовує свій завод у Росії, а у березні оголосила про збільшення виробничої потужності на об'єкті в Фінляндії на 30%. У травні 2021 року компанія також оголосила про початок тестувань у своєму новому випробувальному центрі в Іспанії.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на сторінках у соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 
https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Nokian Tyres в Україні 
Леся Гнідець 
[email protected]