чт лютого 13 10:00 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Концепт-шина Nokian Tyres: перша у світі зимова шина з висувними шипамиДо 80-річчя першої моделі зимових шин компанія Nokian Tyres представила світову новинку – зимову шину з висувними шипами. Таким чином, революційний концепт шини та унікальна технологія шипів, які ніколи раніше не були запропоновані жодним виробником зимових шин, дає уявлення про те, що очікувати у майбутньому.

Натискаючи на кнопку, водій може вивести шипи із шини назовні, для покращення зчеплення з дорогою. І навпаки, коли шипи не потрібні, їх можна прибрати.

Ідея поєднати шиповану та нешиповану моделі шин дає змогу водію обрати ту чи іншу позицію шипів у зв’язку зі зміною погодних чи дорожніх умов. Шипи можна не використовувати на сухих дорогах але їх можна легко активізувати на льоду для підвищення рівня безпеки.

У концепт-шині використаний протектор і конструктивні рішення нещодавно представленої зимової шипованої шини для позашляховиків Nokian Hakkapeliitta 8 SUV. Шипи на усіх чотирьох шинах одночасно виводяться назовні та ховаються всередину шини. Основа шипа лишається нерухомою, єдина рухому частина - це жорсткий металевий сердечник у центрі шипа.

«Нова концептуальна шина – це неймовірне технічне досягнення. Одного дня унікальний концепт шипа може втілитись у реальність. Як першопрохідці у сфері зимових шин, ми хотіли показати, що об’єднання шипованої та нешипованої шин цілком можливе», - стверджує Матті Моррі, керівник відділу технічної підтримки клієнтів концерну Nokian Tyres.

Компанія Nokian Tyres розробила і виготовила першу зимову шину в історії шиновиробництва у 1934 році, аби протистояти північним заморозкам. Два роки потому інженери шинної фабрики запропонували вдосконалене рішення для водіїв легкових автомобілів, які долають слизькі зимові дороги, і створили нову модель шини Snow-Hakkapeliitta. З того часу Nokian Hakkapeliitta – один з відомих світових брендів серед виробників зимових шин.

Фотографії:
www.nokiantyres.com/Hakkapeliitta_concept_tyre_2014

Більше інформації на сайті:
80 років зимовим шинам Nokian Tyres
http://youtu.be/PDZIiTQ-bKs

Рекорд швидкості на льоду на шинах Nokian Hakkapeliitta 8 (335.713 км/г )
https://www.nokiantyres.ua/innovaciyi/doslidzhennya-ta-rozrobky/najshvydshi-na-l-odu/najshvydshi-na-l-odu-2013/

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
Моб.: +38 067 216 3434
тел. +38 044 220 1 220
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua