Літні шини Nokian – переможці тестів ADAC і провідних німецьких спеціалізованих видань 2011

чт березня 17 05:31 2011

Літні шини Nokian – переможці тестів ADAC і провідних німецьких спеціалізованих видань 2011Екологічній Nokian Hakka V була присуджена найвища оцінка - «добре» - німецькою асоціацією автомобілістів ADAC та організацією по захисту прав споживачів Stiftung Warentest за результатами проведених тестів літніх шин на 2011 рік. Nokian Hakka V продемонструвала найкоротший гальмівний шлях на мокрій дорозі з усіх шин, тестованих ADAC, а це на 22м коротше ніж у шин з найгіршим результатом. Проведені незалежні тестування підтвердили неабиякі можливості моделі із гальмування на мокрій дорозі і одночасно її низьку витрату палива.

Експерти ADAC відзначили такі сильні сторони Nokian Hakka V: «Дуже збалансована шина, гарні характеристики за всіма показниками безпеки моделі, краща на мокрій дорозі». Оцінка Nokian Hakka V в тестах на сухій і мокрій дорогах, у витраті палива і зносостійкості - «добре». Ця екологічна шина Nokian довела свою високу безпеку і отримала оцінку 1,3 в таких важливих характеристиках якісної шини як гальмування на сухій дорозі, керованість на мокрій. Оцінка 1 є найвищою, а 6 – найгіршою в німецькій системі оцінювання.

Організація по захисту прав споживачів Stiftung Warentest провела тестування літніх шин, представлених на ринку в поточному році. За результатами тестування Nokian Hakka V отримала оцінку «добре» (2,2). При цьому преміальна фінська шина продемонструвала найкращий результат на мокрій дорозі - «добре» (2,0). Керованість цієї шини на мокрій дорозі і гальмування на сухій отримали оцінку «дуже добре». Друковане видання організації із захисту прав споживачів рекомендує Nokian Hakka V, присвоївши їй оцінку «наша порада».

В обох тестуваннях брали участь 16 моделей шин у типорозмірі 195/65 / R15, орієнтованих на компактні автомобілі середнього класу. В обох випадках найвищою оцінкою є визначення «добре», що відповідає попередній оцінці «особливо рекомендується» в рейтингу ADAC.

Переможцем у тесті літніх шин 2011 провідного німецького автомобільного видання Auto Motor Und Sport шинам Nokian Hakka V була присуджена оцінка «особливо рекомендується». «Дуже хороша поведінка під час водіння, гальмування на мокрій і сухій дорозі, низький рівень шуму, дуже низький опір коченню» - саме так видання описує характеристики безпеки та економії палива Nokian Hakka V. «Дуже гарні властивості, продемонстровані на мокрій дорозі, і низький опір коченню допомогли фінській Nokian Hakka V досягти загальної перемоги» - головне резюме тесту. Ця преміальна шина продемонструвала кращі результати в тестах на мокрій дорозі, особливо в таких категоріях як: гальмівний шлях на мокрій дорозі, керованість на мокрій дорозі, рівень опору коченню, рівень шуму.

При розробці шин вкрай складно поєднати краще зчеплення на мокрій дорозі з оптимально низьким опором коченню, але це можливо. «Нова шина від фінського виробника Nokian Tyres є гарним прикладом. При вимірі рівня опору коченню цей показник досягає верхнього значення 0,90. Відповідно до поточного стану технологій, це дорівнюється оцінці «дуже добре», - пише Auto Motor Und Sport. «При цьому Nokian Hakka V проявляє себе як краща шина в тестах на мокрій дорозі. Всупереч поширеній думці, її гальмівний шлях кращий, ніж у всіх її конкурентів .... Nokian забезпечує плавну керованість і домагається справедливого результату в оцінці запобігання аквапланування».У гальмуванні на мокрій поверхні продукт, який продемонстрував найгірші результати, показав набагато більший гальмівний шлях: «Майже на сім метрів більше, ніж результат кращих у цій категорії Nokian Hakka V». Хороші властивості на мокрій дорозі мають особливе значення, оскільки рух на мокрій дорозі набагато небезпечніший ніж на сухій.

Nokian Hakka V була оцінена як «рекомендується» за результатами тестування літніх шин поточного року, проведеного європейської автомобільної асоціацією ACE/ГТУ. Висновок експертів: «Баланс між рівнем опору коченню і характеристиками, що забезпечують безпеку їзди, освоєно Nokian Hakka V найкращим чином». Екологічна Nokian Hakka V отримала оцінку «рекомендується» від німецького автомобільного журналу Auto Test Öko Тrend в поточному році.

Оцінка «добре» була присвоєна Nokian Hakka H за результатами останніх проведених тестів німецького видання Volkswagen і Audi - Gute Fahrt: «У моделі Hakka H фінські шини демонструють хороший опір коченню ... безпечне водіння, хороша керованість. Вона стійка на сухій поверхні і продемонструвала найкращі результати з гальмування».

Ще одна модель Nokian від провідного виробника зимових шин продемонструвала відмінні результати в тестах літніх шин цього року. «Особливо рекомендується» - саме таку оцінку присудили високошвидкісний шині Nokian Hakka Z за результатами тестування, проведеного автомобільним журналом Auto Zeitung.

Резюмуючи результати тесту, видання пише: «Особливо у поєднанні з Audi A3 Sportback Nokian Hakka Z зарекомендувала себе як багатообіцяюча літня шина без будь-яких вартих уваги слабких сторін». Позитивне враження організаторів тесту від результатів Nokian Hakka Z на мокрій поверхні виразилося в такій оцінці: «Nokian прощає помилки водіння і, не дивлячись на всі обмеження, намагається утримати зчеплення. При цьому не виявляються які-небудь серйозні недоліки при водінні на сухій дорозі».

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]