Літня шина Nokian Hakka H увійшла до трійки найкращих за оцінками журналу «За рулем»

чт березня 12 03:59 2009

Літня шина Nokian Hakka H увійшла


до трійки найкращих за оцінками журналу «За рулем»«Особливо рекомендуємо Nokian Hakka H для хороших асфальтових доріг. Сподобається любителям швидкої їзди і тим, кому важлива стабільність характеристик у будь-яку погоду нарівні з паливною економічністю», - такого висновку дійшла експертна група журналу «За рулем», яка проводила порівняльний тест літніх шин з діаметром 14". Результати тесту були опубліковані в березневому номері. Шина Nokian Hakka H посіла друге місце серед усіх шинних виробників і перше місце в класі преміальних шин. У тесті брали участь шини російського виробництва.

Спеціалісти журналу «За рулем» відзначили, що Nokian Hakka H показала себе краще, ніж у торішньому тесті: «За рік шини підтягнулися в економічності. На дорозі поводяться тихо, м’яко проходять великі нерівності дорожнього полотна. На прямій утримують авто без зауважень. Швидкість екстремальних маневрів висока, обмежена легким заносом, що сам легко усувається».

Як за уважили журналісти, у рамках проведеного тесту на мокрій дорозі шина Nokian Hakka H поставила рекорд швидкості. «Складний маневр можна виконати і повторити декілька разів поспіль без жодних проблем. Гальмування без блокування відмінне на будь-якому покритті. В умовах блокування результати гальмування на мокрому покритті відмінні, на сухому – дуже добрі».

Шина Nokian Hakka H є представницею літнього сімейства Nokian Hakka, яке розроблено концерном Nokian Tyres спеціально для складних кліматичних і дорожніх умов. Наразі до сімейства входять 8 моделей: Nokian Hakka Z, Nokian Hakka H, Nokian Hakka V, Nokian Hakka i3, Nokian Hakka Z SUV (новинка 2009), Nokian Hakka SUV, Nokian Hakka C Cargo і Van. Усі ці шини розраховані на характерну для весни та літа нашого регіону мінливу і примхливу погоду з великою кількістю дощів, заморозками і різкими перепадами температури.

На шину Nokian Hakka H діє Розширена гарантія (Гарантія Хакка).

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.
Компанії Nokian Tyres належить мережа шинних центрів Vianor, в яку входять понад 507 точок у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Україні і Росії. Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.
Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]