Мережа шинних центрів Vianor продовжує свою експансію в країни Східної Європи та Кавказу

вт жовтня 6 11:44 2009

Мережа шинних центрів Vianor продовжує свою експансію в країни Східної Європи та КавказуМережа шинних центрів Vianor продовжує зростати. За результатами першого півріччя 2009 року мережа нараховує 541 точку в 16 країнах світу, таких як Скандинавія, Росія, Україна, Казахстан, Вірменія, США, країни Балтії та Центральної Європи. Тільки протягом другого кварталу 2009 року мережа збільшилася на 21 шинний центр.

Чималу частку в такий активний розвиток мережі вносять країни пост-радянського простору. На сьогодні в Україні діють вже 63 шинних центра Vianor для легкових автомобілів і 6 Vianor Truck, що спеціалізуються на обслуговуванні вантажівок.

24 вересня в м.Бєльці був відкритий перший шинний центр Vianor в Молдові. У найближчих планах компанії – розвинути мережу, наступним кроком на шляху їхньої реалізації буде відкриття VIP-центру Vianor в Кишиневі.

У грудні 2008 року почав діяти першим Vianor у Вірменії, протягом жовтня-листопада поточного року в Грузії відкриються два шинних центри цієї мережі. Компанія Nokian Tyres продовжує працювати над розширенням своєї присутності в цьому регіоні і планує в найближчому майбутньому довести кількість шинних центрів Vianor в цих країнах до десяти. Передбачається, що це буде локалізована мережа, і споживач, придбавши шини в Тбілісі, зможе, в разі необхідності, здійснити їхній ремонт в Єревані.

Як відзначають партнери компанії, в Білорусі спостерігається стабільне зростання попиту на зимові та літні шини Nokian. Існуючий рівень продажів продукції дозволяє компанії Nokian Tyres розглядати можливість побудови мережі шинних центрів Vianor у великих містах країни.

Для довідки:

Vianor - спеціалізована мережа, яка представляє шинну галузь. Мережа Vianor налічує 541 шинний центр, що належать компанії Nokian Tyres або що входять в мережу на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі і на півночі США.

З приходом Vianor в Україні з'явилася перша систематизована мережа, діяльність якої включає два напрямки: продаж шин, дисків та супутніх автотоварів, а також обслуговування шин та їхній ремонт.Тепер автомобілісти можуть вирішити проблему купівлі та монтажу шин відразу в одному місці, витративши на це мінімум часу і зусиль. Послуга сезонного зберігання шин пропонується практично у всіх шинних центрах Vianor. Послуга включає в себе зберігання, мийку, перевірку і балансування шин, а також їхній монтаж. Також мережа Vianor пропонує своїм клієнтам низку додаткових сервісних послуг для автомобілів, таких як заміна мастила, регулювання розвал-сходження, заміна гальмівних колодок і т.д.

Vianor має репутацію найнадійнішоїї мережі за рівнем обслуговування клієнтів. Всі центри Vianor мають єдине оформлення та узгоджену асортиментну політику.

Партнери компанії Nokian Tyres, що мають статус Vianor-партнерів, отримують ряд переваг: спеціальні ціни та умови оплати на продукцію компанії Nokian Tyres, безкоштовну доставку замовлення (від мінімальних партій), рекламну та маркетингову підтримку.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]