чт червня 17 09:00 2021 в категорії Корпоративні новини

На даху логістичного центру Nokian Tyres у Фінляндії встановлено сонячну електростанцію розміром у два футбольних поля

Логістичний центр Nokian Tyres у м.Нокіа, Фінляндія, тепер має найпотужнішу сонячну електростанцію, серед встановлених на даху, у провінції Пірканмаа. Електростанція складається з 3160 сонячних панелей загальною потужністю понад 1100 кВт. Вся електроенергія, згенерована сонячними панелями, використовується логістичним центром для власних потреб, зокрема для освітлення та вентиляції.

Дана система була споруджена енергетичною компанією Solarigo Systems. Електростанція генерує близько 990 000 кВт електроенергії на рік, що є еквівалентом споживання близько 50 будинків з електричним опаленням (20 000 кВт/рік), 400 однокімнатних квартир (2 500 кВт/рік) або 5 000 000 кілометрів на електромобілі (0,2 кВт/км). Площа поверхні електростанції на даху становить близько 17 000 м2, що трохи більше розміру двох футбольних полів.

“Компанія Nokian Tyres вже давно мала на меті збільшити використання енергії з екологічних джерел. Минулого року вся електроенергія, яка закуповувалася для нашого заводу в м.Нокіа, отримувалася з відновлюваних джерел. Розвиток технології сонячних панелей зробив сонячні панелі більш рентабельними”, - каже Теппо Хуовіла (Teppo Huovila), віце-президент з питань якості та сталого розвитку.

Окрім об’єкту в м.Нокіа, компанія має сонячні електростанції на заводі в США та на території нового тестувального центру в Іспанії.

“Зараз у Фінляндії ми спостерігаємо активний рух у бік сонячних та вітрових електростанцій, тож природно, що компанія Nokian Tyres не залишається осторонь. Сонячна електростанція не генерує викидів в атмосферу, а також є тихою, що робить її безпечною для довкілля”, - каже Теппо Хуовіла (Teppo Huovila).

Компанія Nokian Tyres стала першою компанією шинної галузі, яка отримала офіційне схвалення своїх цілей у подоланні наслідків глобального потепління від ініціативи Science Based Targets (SBT). Використання відновлюваної сонячної енергії є частиною плану зі зниження викидів вуглекислого газу від діяльності компанії. Нещодавно компанія Nokian Tyres також була включена до списку Кліматичних Лідерів Європи (Europe’s Climate Leaders) 2021 року за версією журналу Financial Times.

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність.

Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки, які дарують вам спокій за будь-яких погодних умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів та шин. У 2020 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,3 млрд євро. В компанії Nokian Tyres працює 4600 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

Додаткова інформація: www.nokiantyres.ua

 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]