Nokian Hakka H отримала найвищу оцінку ADAC «особливо рекомендована»

пт квітня 30 02:32 2010

Nokian Hakka H отримала найвищу оцінку ADAC «особливо рекомендована»Літні шини Nokian Tyres були високо оцінені під час щорічних тестів, що проводяться незалежною німецькою асоціацією автомобілістів ADAC.

Hakka H, преміальні шини фінського виробника, отримали високу оцінку в коротких коментарях: «Літня шина з найкращими показниками на сухій дорозі і хорошими на мокрій дорозі».

ADAC проводила тести спільно з відомою організацією захисту прав споживачів Stiftung Warentest. Тестування проводилося серед 19 моделей у типорозмірі 185/65 R15 з індексом швидкості H (210 км/г). Тільки двом шинам, що брали участь у тестуванні, були присуджені найвищі оцінки «особливо рекомендується» і «наша порада», які були зафіксовані в спеціалізованих виданнях вищезазначених організацій. Одна з цих шин - Nokian Hakka H.

- Nokian Hakka H чудово поєднує в собі безпеку руху, точність в управлінні і дотримання екологічних стандартів, - говорить Теппо Хуовіла, віце-президент з досліджень та розвитку Nokian Tyres, - шини Nokian вже другий раз поспіль удостоюються оцінки «особливо рекомендується».У 2009 Nokian Hakka Z отримала цей рейтинг ADAC в UHP (Ultra High Performance) тестах. «Особливо рекомендована» - найвища з можливих оцінок, що присуджується за результатами тесту однієї з найбільших асоціацій автомобілістів у світі.

Практично кожна четверта шина не може пройти тести ADAC. Купуючи продукцію низької якості, автомобілісти піддаються ризику – гальмівний шлях на таких шинах на мокрій дорозі може збільшитися до 40м, що практично на 70% більше, ніж гальмівний шлях у преміальних продуктів.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]