Nokian Hakkapeliitta 7 SUV – надійне зчеплення і вражаюча міцність на шосе та бездоріжжі

пт жовтня 1 07:48 2010

Nokian Hakkapeliitta 7 SUV – надійне зчеплення і вражаюча міцність на шосе та бездоріжжіШинний концерн Nokian Tyres випустив зимову новинку Nokian Hakkapeliitta 7 SUV. Ця шина розроблена спеціально для міських позашляховиків, її прототипом послужила переможниця європейських і російських тестів 2009 року, шипована шина для легкових автомобілів Nokian Hakkapeliitta 7.

Шина для міських позашляховиків Nokian Hakkapeliitta 7 SUV демонструє незрівняне зчеплення і стабільність в умовах мінливої зимової погоди. Бездоганне зчеплення новинки поєднується із винятковою зносостійкістю, точністю в управлінні і комфортом їзди. Крім того, шина має дуже міцну конструкцію і адаптується до будь-яких зимових умов, чи то швидкі коливання температури, сухий мороз, рясний снігопад або проливний дощ. Nokian Hakkapeliitta 7 SUV – нова модель у легендарному сімействі Hakkapeliitta; вона втілює в собі всі ключові навички, досвід і професіоналізм Знавців Півночі.

Унікальні зчеплення і м'якість: повітряні амортизатори, «ведмежий кіготь», шестигранний якірний шип, ошиповка Eco Stud
Інновації, що відповідають за зчеплення, запозичені з попередньої новинки – зимової шини для легкових автомобілів Nokian Hakkapeliitta 7. Неперевершене зчеплення взимку і м'який дотик до дорожнього полотна забезпечує інновація Air Claw Technology. Перед кожним шипом в шашках протектора зроблені отвори у формі краплі, що служать повітряними амортизаторами; у плямі контакту шини з дорогою вони пом'якшують удар шипа і вібрацію. Приблизно та ж ідея ударопоглинання використовується в якісних кросівках в області п'яти. Треба зазначити, що повітряні амортизатори не тільки зменшують шум від шипованої шини, а також продовжують термін експлуатації шипів і скорочують знос дорожнього покриття.

Шестигранний якірний шип нового покоління з широкою основою, а також більша кількість ниток сталевого брекера,

що проходять під шипом всередині конструкції шини, збільшують ефективність поздовжнього і поперечного зчеплення шини під час руху слизькою дорогою. Знайомий за попередніми моделями Hakkapeliitta «ведмежий кіготь», або ж виступ на шашці протектора, під час гальмування утримує шип у вертикальному положенні, перешкоджаючи нахилу, і, таким чином, також покращує зчеплення. Крім того, м'якість і безпека їзди забезпечується вдосконаленою системою шипування Eco Stud: спеціальна пом'якшувальна подушка під основою шипа пружинить, згладжуючи удари шипів об дорогу і покращуючи ефективність їхньої роботи.

Міські позашляховики пред'являють шинам додаткові підвищені вимоги. Тому при розробці Nokian Hakkapeliitta 7 SUV були використані не тільки інноваційні ідеї, впроваджені в попередніх моделях Nokian Hakkapeliitta, але й також останні розробки для автомобілів SUV. Щільне співробітництво експертів-проектувальників з випробувачами і тести, проведені на полігонах в Івало і Нокії, дозволили посилити властивості безпеки шин і їхню прохідність в суворих дорожніх умовах.

Ступінчасті клини проти слешпленінгу максимізують поперечне зчеплення
«Для потужних і важких позашляховиків збалансоване зчеплення має важливе значення. Водій автомобіля SUV, який повною мірою використовує характеристики своєї машини, особливо потребує надійного поперечного зчеплення, щоб керованість високого транспортного засобу та його стійкість зберігалися навіть в екстремальних умовах і на високій швидкості. Нам вдалося досягнути чудового поперечного зчеплення у Nokian Hakkapeliitta 7 SUV за рахунок східчастих клинів проти слешпленінгу, які були розроблені спеціально для позашляховиків. Вони ефективно розрізають полотно снігу та шуги, таким чином, сніжна каша краще витісняється з плями контакту шини з дорогою», - розповідає керівник відділу з розробки та вдосконалення продукції Nokian Tyres Теппо Хуовіла.

Стабільна і слухняна шина, що приносить задоволення від їзди
Спортивна і віртуозна у зчепленні Nokian Hakkapeliitta 7 SUV добре справляється з великими навантаженнями на колеса і впевнено переміщається по зледенілих і мокрих поверхнях. Вона також відмінно поводиться на снігу і чистому асфальті. Крім надійного зчеплення в найекстремальніших ситуаціях, високоякісна шина класу SUV вирізняється слухняністю, логічністю і стабільністю в управлінні. Вона демонструє точність, чутливість і впевненість в найскладніших ситуаціях. Акустичний комфорт також досить важливий, на цих тихих шинах приємно їздити.

Міцний каркас шин для позашляховиків
Шини для позашляховиків повинні мати міцний каркас. Nokian Hakkapeliitta 7 SUV має міцну подвоєну будову каркасу, що забезпечує необхідну в русі жорсткість шини, будь то їзда на схопленій морозом сільській дорозі з гравійним покриттям або ж на слизькому шосе в місті.

Їзда по глибокому снігу, сільським і лісовим дорогам
Nokian Hakkapeliitta 7 SUV має агресивний симетричний дизайн протектора з зигзагоподібними 3D ламелями. Такий малюнок протектора посилює зчеплення. Центральні шашки протектора


об'єднані з центральним ребром, що покращує поведінку шини на чистому асфальті. Плечові зони досить прямі, дизайн протектора має ефективну ступінчастість. Шипи оптимально розосереджені по всій поверхні шини. Завдяки геометрії протектора, ні сніг, ні шуга не забивають канавки шини, вона самоочищується і може легко переміщатися навіть по глибокому снігу, дозволяючи їздити важкими для подолання лісовими і сільськими дорогами.

Захист боковин від ударів
Боковини шин позашляховика повинні витримувати порізи і проколи. Зимова шина Nokian Hakkapeliitta 7 SUV має відмінну зносостійкість завдяки спеціальному захисту боковин від ударів. Ребристий дизайн боковини підсилює будову покришки і забезпечує захист від механічних ударів.

Нова гумова суміш
Нова гумова суміш, використана в шині Nokian Hakkapeliitta 7 SUV, розроблена спеціально для позашляховиків та експлуатації взимку. Зносостійка гумова суміш, що складається з натурального каучуку, силіки й рапсового масла, дає шині чудове зчеплення на льоду і підсилює її міцність до розриву, приміром, шина добре витримує наїзд на гострі краї каменів.

Безпека і свідчення про стан шин
Індикатори ступеня зносу протектора поліпшують комфорт і безпеку водіння. Розроблений і запатентований Nokian Tyres індикатор зносу (Driving Safety Indicator, DSI) показує залишкову глибину головних канавок протектора у міліметрах. Такі індикатори стоять на всіх шинах Nokian Tyres. Цифри в центральній частині протектора стираються по мірі зносу шин.

Символ сніжинки свідчить про безпеку шини в зимових умовах. Він зберігається до тих пір, поки глибина канавки не стане менше 4 мм. Як тільки символ сніжинки на профільному блоці стирається, шини більше не є безпечними в зимових умовах та їх рекомендується замінити на нові. Виробники шин радять: для експлуатації взимку товщина протектора має бути щонайменше 4-5 мм.

Асортимент Nokian Hakkapeliitta 7 SUV складає 21 типорозмір для 16-21 дюймових шин. Роздрібна торгівля нових шипованих шин для міських позашляховиків в Україні почалася восени 2010 р.

Основні властивості:
• Висококласне зчеплення в мінливих погодних умовах
• Стабільність їзди і впевненість керма
• Оптимізована надійна конструкція шини для продуктивної експлуатації на автомобілях SUV

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]