пт лютого 26 10:15 2016 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Hakkapeliitta R2 перемогла на Tire Technology International Awards 2016

Найпівнічніший виробник шин у світі, фінський концерн Nokian Tyres отримав престижну премію Tire Technology International Awards, якою щороку відзначають високі досягнення та найкращі інноваціївгалузі. У цьому році в номинації Tire Technology of the Year переможцем визнано зимову шину Nokian Hakkapeliitta R2.

Nokian Hakkapeliitta R2 перемогла на Tire Technology International Awards 2016

Фрикційна Nokian Hakkapeliitta R2, розроблена спеціально для електромобіля BMW i3, випускається втипорозмірі 155/70R19 88QXL. Шина має надзвичайно низький опір коченню, першокласне зчеплення і при цьому забезпечує винятковий комфорт водіння. Nokian Hakkapeliitta R2, представник сімейства Nokian Hakkapeliitta, є втіленням технологій майбутнього. Це перша у світі зимова шина з рівнем паливної економічності класу «А». Згідно з результатами тесту, Nokian Hakkapeliitta R2 в електричних транспортних засобах сприяє зниженню опору коченню майже на 30%.

«Рівень економічності – дуже важливий показник для електромобілів, особливо взимку, коли продуктивність батареї знижується і водії рахують кожен кілометр. Тож якщо йдеться про вибір шин, низький опір кочення є обов'язковою умовою. Зазначу, що в Nokian Hakkapeliitta R2 цей параметр покращено не за рахунок гарного зчеплення в зимових умовах. Тому це гідний переможець у номінації Tire Technology of the Year», – вважає Грем Хіпс, редактор    TTI, голова журі Премії.

«Ми пишаємося тим, що з нашою першокласною зимовою шиною Nokian Hakkapeliitta R2 можемо запропонувати ще більше зчеплення на зимовій дорозі, більше спокою і більше економічності для власників електромобілів, кількість яких на дорогах постійно збільшується. Ми вдячні за таку високу оцінку нашої роботи і вагому для нас нагороду. Це дуже гарний початок святкування 80-річного ювілею бренду Hakkapeliitta», – говорить Юха Пірхонен, віце-президент з розробки і розвитку продукції концерну Nokian Tyres.

Nokian Tyres: долаючи екстремальні умови

Nokian Tyres – лідер шинної промисловості, який здобув широку популярність завдяки високоякісним продуктам. У процесі розробки і виготовлення шин Nokian враховуються потреби різних ринків. Більш ніж половину дослідницького бюджету компанія витрачає на тестування своєї продукції.

Nokian Hakkapeliitta – один з найвідоміших у світі брендів шин для справжньої зими. Бренд Nokian Hakkapeliitta створений, розвивається і вдосконалюється в екстремальних умовах Півночі. Компанія Nokian Tyres має власний тестовий полігон площею понад 700 гектарів у місті Івало, Фінська Лапландія, розташованому за Полярним колом. Там команда розробників разом із тест-пілотами випробовує шини в реальних умовах. У період з листопада по травень на полігоні в Івало вдень і вночі моделюються складні умови зимового водіння.

Про премію за видатні досягнення та інновації Tire Technology International Awards

Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence (Міжнародна премія за інновації та досягнення в шинній промисловості) заснованау 2008 році. Цю нагороду присуджують за розробку нових технологій і наполегливу роботу з удосконалення конструкції шин і виробництва в цілому.

Короткий список учасників формується з переліку кандидатів, рекомендованих читачами журналу Tire Technology International, і розглядається командою редакторів. Потім короткий список вивчає незалежна міжнародна група експертів шинної промисловості, після чого шляхом голосування визначають переможців.

Переможців Премії представляють у лютому в Ганновері (Німеччина) в рамках щорічної Tire Technology Expo.

ФотозвітзTire Technology International Awards 2016:
www.nokiantyres.com/HakkapeliittaeR2

Відео: https://youtu.be/Wo4omb0Eil4

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні  Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com