пн лютого 1 11:37 2016 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres – партнер акції «Автомобіль року в Україні 2016»

В Україні набирає темп традиційний конкурс з визначення найкращого автомобіля року. Шинним партнером всеукраїнської акції «Автомобіль року 2016» є офіційне представництво концерну Nokian Tyres в Україні.

Nokian Tyres – партнер акції «Автомобіль року в Україні 2016»

Вперше найкращий автомобіль українці обирали у 2001 році. З того часу в нашій країні конкурс здобув широку популярність і статус одного з найавторитетніших автомобільних заходів. Переможці конкурсу визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування двох журі, журналістського та громадського. До складу журналістського журі входять експерти-професіонали, члени Клубу автомобільних журналістів України. Громадське журі – це автомобілісти, які беруть участь в онлайн-голосуванні на офіційному порталі акції «Автомобіль року».

Взяти участь у голосуванні може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Для цього потрібно заповнити електронну форму на сайті https://autoroku.autocentre.ua/poll-start.php. Кожен, хто проголосує, автоматично отримує можливість виграти один з призів від партнерів конкурсу: автомобіль, комплект шин Nokian, поїздку в Будапешт на Гран-прі Formula-1, туристичний сертифікат, пальне та багато інших подарунків. Слід зазначити, що цього року шанси на виграш значно вищі. Нинішня акція – наразі вже п’ятнадцята, ювілейна. Тому призовий фонд премії «Автомобіль року в Україні 2016» істотно збільшено.

Ще одна відмінність стосується формату акції. У 2016 році вперше в історії всеукраїнського конкурсу визначатимуть одразу двох головних переможців. Окрім традиційної номінації «Автомобіль року в Україні», журналістське і громадське журі також голосуватиме за найкращий кросовер року в нашій країні. Це нововведення своєю появою завдячує величезній популярності транспортних засобів даного класу серед українських водіїв.

Коментуючи партнерську участь в акції «Автомобіль року 2016», голова українського представництва Nokian Tyres Олександр Остапенко зазначив: «Наша компанія втретє поспіль приєднується до всеукраїнського конкурсу. Для нас це не просто черговий проект. У ході цієї акції автомобілісти та професіонали оцінюють технічні можливості, безпеку і комфорт автомобілів, обираючи найкращий у своєму класі. У свою чергу, розуміння уподобань водіїв дозволяє вдосконалювати транспортні засоби в цілому і шини зокрема. Адже пропонувати своїм клієнтам найкраще – один з головних принципів роботи Nokian Tyres».

Про всеукраїнську акцію «Автомобіль року»

Проводити конкурс на визначення найкращого автомобіля року запропонували журналісти американського виданняMotorTrend. Уперше найкраще авто року було оголошене в США 1949 року. В Україні акція «Автомобіль року» проводиться з 2001 р.

Номінації конкурсу 2016 року: «Автомобіль року в Україні»; «Кросовер року в Україні»; «Малий клас»; «Компактний клас»; «Середній клас», «Бізнес та люкс-клас»; «Компактний кросовер», «Малий кросовер»; «Середньорозмірний кросовер»; «Повнорозмірний кросовер»; «Вен»; «Вантажопасажирський автомобіль»; «Спортивний автомобіль»; «Співвідношення ціна/якість»; «Дизайн».

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com