пт жовтня 19 01:15 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres презентувала в Україні нові зимові шини

Компанія «Нокіа Шина» провела презентацію нових зимових шин для представників мас-медіа.

Nokian Tyres презентувала в Україні нові зимові шини

В ході конференції представники компанії «Нокіан Шина»  познайомили провідних представників вітчизняних ЗМІ з новими моделями фрикційних зимових шин Nokian Hakkapeliitta R3 і Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, а також Nokian WR SUV 4, які стали доступні українським покупцям.

Презентацію нової зимової лінійки проводив Андрій Коробов, керівник напрямку Vianor і продакт-менеджер представництва Nokian Tyres в Україні. Він детально описав переваги новинок і технологій, яки знайшли застосування в їх конструкції.

Для більш детального знайомства з зимовими шинами Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV і Nokian WR SUV 4 використовувалися сучасні технології 3D-моделювання, дозволивши наочно продемонструвати конструктивні особливості і інновації, які використовуються в новій продуктовій лінійці фінського бренду.

Нові зимові нешиповані шини Nokian Hakkapeliitta R3 мають чудовий баланс безпеки і комфорту. Вони здатні адаптуватися до різних погодних умов, забезпечуючи відмінні зчіпні властивості та точну керованість. Покращене зчеплення на льоду і досконала керованість нової шини ґрунтуються на концепції Arctic Sense Grip, розробленій спеціалістами Nokian Tyres. Вона дозволяє зробити керування автомобілем контрольованим, точним і тихим, як на слизьких дорогах, так і на сухих трасах.

Nokian Hakkapeliitta R3 – кращий вибір для водіїв, які цінують першокласну безпеку, унікальний комфорт водіння та екологічність. Окремо слід додати, що ці шини рекомендовано використовувати для гібридів та електрокарів. Вони мають дуже низький опір коченню, що дозволяє збільшити пробіг до підзарядки і чинить менший вплив на навколишнє середовище.

Зимові нешиповані шини Nokian Hakkapeliitta R3 SUV створені для потужних і швидкісних позашляховиків, чисельність яких значно збільшилась в Україні. Збалансоване керування, яке забезпечують шини Hakkapeliitta, підтримується шляхом впровадження великої кількості інновацій і розробок, перевірених на тестах та інтегрованих в конструкцію шин.

Наприклад, центральна зона протектора має вже знайомі, ефективні та запатентовані ламелі-насоси, кількість яких збільшена. Також для покращення поперечного і поздовжнього зчеплення шини у гумову суміш нового покоління додано мікрочастинки Cryo Crystal 3. А міцна конструкція шини і підсилені волокнами араміду боковини забезпечують довговічність, захищаючи шину від пошкоджень та порізів.

Ще одна новинка для власників преміальних позашляховиків та кросоверів – зимова нешипована шина Nokian WR SUV 4. Вона розроблена спеціально для позашляховиків, які експлуатуються в кліматичних умовах Центральної Европи. Ця шина гарантує найкращі показники на снігу, під час сльоти чи у зливу, забезпечуючи прекрасне зчеплення та точність керування на мокрій дорозі. Особлива форма канавок протектора надає шині жорсткості, покращуючи керованість. А спеціальна гумова суміш призначена для використання в зимових умовах і своєчасно реагує на коливання температур.

Презентацію відвідали понад 50 представників провідних українських ЗМІ, які жваво цікавилися інноваційними продуктами Nokian Tyres.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com