пн січня 30 08:52 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Нова Nokian Hakkapeliitta 9 SUV з унікальною концепцією ошиповки: збалансоване зчеплення, стабільність та зносостійкість

Нова зимова шипована шина Nokian Hakkapeliitta 9 SUV від Nokian Tyres розроблена для позашляховиків. Завдяки найсучаснішій технології ошиповки та низці інновацій ця шина має потужні та стабільні зчіпні властивості. Збалансоване поздовжнє та бічне зчеплення робить водіння безпечним та спокійним на льоду, снігу або в сльоті. Запатентована фукціональна концепція ошиповки Nokian Functional Stud Concept, вдало реалізована у легковій шині Nokian Hakkapeliitta 9, та склад гумової суміші протектора були доопрацьовані з урахуванням вимог до позашляховиків. Технологія підсилення боковини Aramid Sidewalls з використанням арамідного волокна оптимізує зносостійкість шини.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV

Широкий асортимент сучасних потужних шин Nokian Hakkapeliitta 9 SUV, який охоплює 51 типорозмір у діапазоні від 16 до 21 дюйма, буде доступний споживачам у повному обсязі восени 2017 року, напередодні наступного зимового сезону. Модельний ряд містить продукти, виготовлені з застосуванням технології Flat Run, а також шини із маркуванням XL, що означає максимально можливе навантаження. Ключовими ринками для цієї новинки родини зимових шин Hakkapeliitta – переможців тестів – є країни Північної Європи, Північної Америки, Україна та Росія.

Функціональна концепція ошиповки: максимум збалансованого зчеплення

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV, чемпіон суворих північних зим, має симетричний направлений малюнок протектора, а також направлене обертання. Цей дизайн, розроблений для покращення роботи шини за будь-яких зимових погодніх умов, доповнено розподілом шипів по ширині, що підсилює зчіпні властивості та знижує шум під час кочення. Система збалансованого зчеплення має особливо важливе значення для повнорозмірних позашляховиків, які значно вищі за показники для звичайних авто.

«Унікальна функціональна концепція ошиповки нової шини Nokian Hakkapeliitta 9 SUV пропонує власникам позашляховиків відмінне поздовжнє та неперевершене бічне зчеплення на льоду і снігу. Нова концепція ошиповки надає дуже добрий баланс поздовжного та бічного зчеплення на льоду, та дозволяє шині зберігати керованість та стійкість навіть в екстремальних ситуаціях», - коментує Юха Пірхонен, віце-президент з досліджень та розробок Nokian Tyres.

У революційній концепції функціональної ошиповки використовуються спеціальні шипи для центральної частини протектора та плечових зон. Шипи різних типів у різних частинах шини є активним компонентом забезпечення безпеки. Шипи у центральній зоні надають максимум надійного поздовжного зчеплення під час прискорення та гальмування.

Шипи на плечових зонах забезпечують першокласне бічне зчеплення, яке так необхідне під час проходження поворотів на слизькій дорозі. Грань шипа завжди охоплює максимальний відрізок дорожньої поверхні, що підвищує бічне зчеплення до максимального рівня. Верхня частина шипа скошена, і це дозволяє йому глибше проникати у лід, покращуючи зчеплення на льоду.

Вивірене встановлення шипа забезпечує концепция Eco Stud 9. Місцезнаходження кожного шипа уточнювалося за допомогою шипувального обладнання, в якому використані новітні технології. Розміщення шипа оптимізовано за домопогою комп’ютерного моделювання для кожного типорозміру шини. Стабільне зчеплення нової шини Nokian Hakkapeliitta 9 SUV також гарантують шипи, що призначені для інтенсивного використання на позашляховиках.

Підсилювачі зчеплення на снігу Snow Grip Booster з обох боків блоків у центральній частині протектора збільшують кількість гострих граней для покращення зчеплення на снігу як у поздовжньому, так і в поперечному напрямках. Агресивні підсилювачі зчеплення у глибокому снігу Deep Snow Grooves, розташовані в плечових зонах шини, надають додаткове зчеплення при русі в глибокому снігу.

Надійна керованість, відмінне зчеплення

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV активно сприяє системам контролю стійкості позашляховиків, витримуючи важкість високих потужних коліс, а також точно та гнучко керуючи ними. Підвищення стійкості стало можливим завдяки кільком інноваціям.

«Nokian Hakkapeliitta 9 SUV, що призначена для універсального використання має жорстку плечову зону, яка підтримується перемичками між плечовими блоками. Вони зменшують деформацію блоків протектора, що покращує стабільність водіння», - пояснює Ю. Пірхонен.

Нова екологічна гумова суміш протектора створена спеціально для SUV-шин. Спеціальна гумова суміш працює у широкому діапазоні температур, працює протягом тривалого часу та забезпечує надійне зчеплення й стабільну керованість.

Довговічна потужна двокорпусна структура робить переміщення міжміськими дорогами так само стійким, як і під час руху міськими магістралями.

Точна інформація про стан шин

Відмітки про рівень тиску та місце встановлення шини, розташовані на її боковині, підвищують безпеку водіння взимку та комфорт обслуговування. На інформаційній ділянці можна вказувати належний тиск та місце встановлення шини при заміні.

Також на протекторі шини є індикатор безпеки водіння (DSI), запатентований Nokian Tyres. Цифри у центральній зоні протетору шини показують залишкову глибину канавок протектора. Символ у вигляді сніжинки, або індикатор зимової безпеки (WSI), можна бачити, коли залишкова глибина протектора не менша за 4 мм. Після того, як символ сніжинки зникає, рекомендовано придбати нові зимові шини, аби забезпечити безпеку водіння.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV – дійсно функціональна 

  • Збалансоване бічне та поздовжнє зчеплення на льоду та снігу
  • Неперевершена стабільність та керованість
  • Покращена зносостійкість за рахунок міцної конструкції та підсилення боковини арамідним волокном

Головні інновації:

Функціональна концепція ошиповки Nokian Functional Eco Stud. Чудове зчеплення у зимових умовах. Спеціально виготовлений шип для центральної частини протектора та окремий шип для плечової ділянки. Разом із чудовим поздовжнім зчепленням шипи різних типів мають різні властивості, тому ефективно працюють при гальмуванні, прискоренні та проходженні поворотів та забезпечують відмінне бокове зчеплення на вкритій льодом або засніженій дорозі.

Концепція Eco Stud 9. Ще більше безпеки взимку, більш м’який контакт з дорогою. Шипи двох типів різної форми, подушки Eco Stud для пом’якшення контакту із дорогою, повітряний простір у середині нижнього фланцю для зменшення удару шипа та скошені жорсткі металеві накінечники на центральних шипах. Скошені накінечники шипа розподіляють силу його удару на більшу площу. Екологічна сучасна концепція Eco Stud 9 зменшує знос дороги та гарантує комфортний рівень шуму під час руху.

Жорстка плечова зона. Більш стабільне водіння. Перемички між плечовими блоками зменшують деформацію блоків протектора, що покращує комфорт водіння.

Технологія підсилення боковини Aramid Sidewalls. Унікальна зносостійкість. До складу гумової суміші додано надміцне арамідне волокно. Цей матеріал застосовується також у аерокосмічній галузі та оборонній промисловості. Арамідне волокно зміцнює шину та робить її більш стійкою до порізів та ударів.

Підсилювач зчеплення Snow Grip Booster. Чудове зчеплення на снігу. Прорізи з обох боків середніх блоків центральної частини протектора збільшують кількість гострих граней для покращення зчеплення на снігу.

Підсилювач зчеплення у глибокому снігу (Deep Snow Grooves). Більше зчеплення на засніжених дорогах. Агресивні підсилювачі зчеплення на глибокому снігу, що розташовані у плечових зонах, забезпечують додаткове зчеплення під час руху глибоким снігом.

Екологічний склад гумової суміші. Вражаюче зчеплення у зимових умовах та зносостійкість. Екологічна гумова суміш нового типу поєднує у собі безпеку зимового водіння та зносостійкість. Новий біоматеріал Green Elasto Proof дозволяє гумовій суміші залишатися еластичною навіть за низьких температур повітря. Рапсова олія підвищує міцність гумової суміші на розрив. Спеціальна гумова суміш працює у широкому діапазоні температур, вирізняється довговічністю, забезпечує безпечне зчеплення та стабільну керованість.

Stability support network tread pattern. Стабільне та комфортне водіння. Жорсткі шашки протектора з’єднані у ніжній частині, під час контакту з дорожньою поверхнею ламелі збільшуються.

3D-ламелі, що самоблокуються. Більш точне водіння. 3D-ламелі, що самоблокуються, під час контакту із дорогою блокують шашечні блоки, поєднують їх разом та цим покращують керованість під час проходження поворотів та маневрування.

Потужний ультраміцний сталевий каркас. Збалансоване та точне водіння – більше кілометрів із задоволенням. Потужний ультраміцний сталевий каркас робить конструкцію шини легкою та одночасно жорсткою. Це дає відчуття точної керованості під час маневрування та зміни полоси руху навіть на високій швидкості. Підвищення стійкості до порізів та проколів збільшує термін служби шини.

Спеціальна гумова суміш Clinch Rubber Compound. Оптимізована довговічніть, низький рівень шуму. Гумова суміш щільно прилягає до обода диска та зміцнює ділянку борта шини. Ця інновація також ефективно мінімізує внутрішній шум, оскільки нейтралізує вібрації каркасу шини та попереджає їх потрапляння до салону транспортного засобу.

Фото www.nokiantyres.com/Hakkapeliitta9

https://www.nokiantyres.ua/kompaniya/informaciya-pro-nas

Контактна інформація

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com