чт вересня 13 05:23 2012 в категорії Прес-релізи товарів

Лінійка літніх шин Nokian Hakka розширюється:


Нова шина Nokian Hakka Black – втілення потужності та холоднокровності в умовах швидкісної їздиНова літня шина Nokian Hakka Black чутко реагує на найменші повороти керма. Безпечна й витривала новинка сімейства Nokian Hakka впевнено рухається нерівними грубими північними дорогами. Майстерно поводиться в екстремальних ситуаціях, не боїться колійних доріг і великих перепадів температур. Колосальний практичний досвід і компетенція виробника шин, чиє географічне положення є найбільш північним, а також, використані у Nokian Hakka Black нові технології значно піднімають планку цієї спортивної шини у своєму класі.


Nokian Hakka Black створена для високих швидкостей і належить до касти елітних шин (UHP - ultra high performance) для легкових автомобілів. Дана шина буде представлена у різноманітному асортименті, що включає 28 типорозмірів 16- 20-дюймових шин з індексами швидкості W (270 км/г) і Y (300 км/г). Роздрібний продаж новинки на ключових ринках Nokian Tyres почнеться навесні 2013 року. Як гідний представник сімейства із сильними традиціями, Nokian Hakka Black поповнить лінійку літніх шин Hakka, які цінують споживачі Північної Європи. Від попередниць новинка Nokian Hakka Green відрізняється екологічністю. Nokian Hakka Blue заслужено носить звання володарки мокрих доріг. Ці найближчі родички відомі водіям як переможниці багатьох тестів.


Справно та надійно поводить себе у критичних ситуаціяхХарактеристики керування та зчіпні властивості шини Nokian Hakka Black були вдосконалені на грубих гравійних північних дорогах і високошвидкісних європейських магістралях. Шина поводиться логічно й передбачувано. Для досягнення чудових зчіпних властивостей на мокрій трасі і чіткого розуміння, як шина взаємодіє з дорогою, використовували також високошвидкісну камеру. Програма тестування включала не тільки комплексні внутрішні випробування конструкції шини, але й тестування тисячами пройдених кілометрів по типовому для північних доріг грубому асфальту.


Завдяки унікальній гумовій суміші, багатошаровій структурі, нанотехнологіям протектора, розробленого для швидкісної їзди, Nokian Hakka Black дійсно є справжнім професіоналом нового покоління для екстремальної їзди. Шина миттєво реагує на команди керування, що є обов'язковою умовою під час їзди на гранично припустимих швидкостях. Крім чіткої керованості, результати технічного прогресу яскраво виражені у комфорті під час їзди й довговічності шини, - говорить керівник відділу з розробки та розвитку продукції Nokian Tyres Юха Пірхонен.


Нова суміш Nordic Intelligent UHP Silica:


поліпшені зчіпні властивості з мокрою дорогою й керованістьДля шини Nokian Hakka Black розробили суміш протектора Nordic Intelligent UHP Silica, призначену для інтенсивного використання на високих швидкостях. Молекулярні ланцюги функціональної гумової суміші у сполученні із частками силіки утворюють надзвичайно стійку та еластичну композицію. Теплонагрів нової гумової суміші протектора для високопродуктивних шин доведений до надзвичайно низького значення, таким чином, склад забезпечує максимальний пробіг і конструкційну надійність шини. Гумова суміш, що чудово працює при широкому діапазоні температур, поліпшує зчеплення з мокрою поверхнею, як вологим весняним ранком, так і прохолодним осіннім вечором. Контакт шини з дорогою й чуйності керування – досконало і передбачувано за будь-яких умов. Нова гумова суміш стійка до порізів і відрізняється звуковим комфортом під час їзди нерівностями асфальту.


Під протектором шини Nokian Hakka Black знаходиться проміжний шар, що складається з низькомолекулярної суміші з наносилікою, що чудово працює на високих швидкостях. Легке, упевнене відчуття дороги особливо підсилюється на поворотах, при зміні смуги й маневруванні. В основі багатошарової структури протектора знаходиться винятково твердий шар гумової суміші, що знижує опір коченню й теплонагрів шини.


Дизайн протектора забезпечує оптимальну керованістьСучасний дизайн протектора Nokian Hakka Black підвищує керованість цієї шини UHP класу. Протектор моделі, як і в інших членів сімейства Hakka, має асиметричний малюнок. Потужна зовнішня й внутрішня плечові зони об'єднані блоками, які зв'язані між собою поздовжніми ребрами. Масивні широкі ребра зміцнюють шину й зменшують коливання блоків шашок протектора при контакті з дорогою. Дизайн протектора дуже жорсткий, під час руху на високих швидкостях відрізняється гарною керованістю й маневреністю. Стабільний хід шини забезпечує також зміну радіуса кривизни протектора, завдяки чому створюється оптимальний контакт із дорогою як у плечових зонах шини, так і в центральній її частині.


Дію поздовжніх ребер, що знаходяться поруч із внутрішніми плечовими зонами, підсилюють глибокі навскісні канавки, що стабілізують поводження шини. У той же час ця інновація, що носить назву Hydro-Grooves, надійно перешкоджає акваплануванню, дренажуючи воду із плями контакту й направляючи її потім у поздовжні канавки. Інновація забезпечує безпечну їзду у дощову погоду.


Від небезпеки аквапланування захищають також швидкісні відвідні канавки, сформовані поперечно головним канавкам у зовнішній плечовій зоні. Поглиблення, що мають еліптичну форму, за необхідності вміщають більше води у поперечних канавках. Такий дизайн дає твердій шині гарне зчеплення також при її зношуванні по мірі експлуатації. Шина згодом стирається, а місткість швидкісних відвідних канавок не зменшується, а росте.


Поперечні канавки мають більш відкриту геометрію, що прискорює відтік води, що дренажується. Відвід води поліпшується також завдяки чотирьом широким полірованим головним канавкам протектора. Поліровані канавки роблять зовнішній вигляд Hakka Black більш презентабельним і вдосконалюють стійкість шини до аквапланування.


Поліпшено комфорт і довговічністьКомфорт шини Nokian Hakka Black збільшують напівсферичні порожнини у стінках поздовжніх ребер протектора, які за своїм зовнішнім виглядом нагадують поглиблення на поверхні м'яча для гольфа. Інновація носить назву Silent Groove Design, вона зменшує завихрення повітря, що обмежує виникнення шуму зовні й усередині салону під час руху. Сферичні порожнини перешкоджають виникненню звукових перешкод, що з’являються по краях поперечних канавок, керують повітряними потоками й уберігають від формування неприємного тужливого звуку. Такий дизайн також скорочує опір повітря й охолоджує поверхню шини, поліпшуючи її зносостійкість.


Навіть водій, який звик до найшвидкісної їзди, може бути впевненим у тому, що шина Nokian Hakka Black буде сумлінно йому служити й не підведе по мірі зношування шини у процесі експлуатації. Посилена будова каркаса конструкційно з'єднана зі сталевим брекерним пакетом, а він, у свою чергу, виконаний з особливо міцного сталевого дроту, що має дуже високу межу міцності на розтягування, окремий дріт витримує масу приблизно2 400 кг. Кожну шину підсилюють майже 2,5 кілометри такого сталевого дроту. Міцна і довговічна Nokian Hakka Black упевнено проходить й ділянки доріг у поганому стані. Для додаткової безпеки на шині оновлений захист диска, що охороняє бортову зону від ушкоджень.


Оновлені індикатор зношування та інфо-ділянкаНа протекторі новинки можна знайти звичний для виробів Nokian Tyres запатентований індикатор зношування протектора, що показує залишкову глибину його канавки (DSI - Driving Safety Indicator). Нововведенням в останній моделі є простота використання індикатора. Про глибину канавки сповіщають цифри, а про зростання ризику аквапланування попереджає зникаючий у міру експлуатації символ водяної краплі, він стирається після зношування чотирьох міліметрів протектора, коли небезпека аквапланування стає актуальною. Індикатори зношування й аквапланування тепер розташовані під таким кутом зору, що водію стало зручніше стежити за станом протектора.


Поліпшенню безпеки Nokian Hakka Black сприяє й інфо-ділянка на боковині покришки, на якій можна робити відмітки щодо тиску, який рекомендується, у шинах і їхнього місця розташування. Для зручності користувачів на інфо-ділянці тепер є додаткова зона, на якій можна написати момент затягування болтів для кріплення колісних дисків з легкосплавного металу.


Більшість спортивних шин вищого класу швидкості (UHP) оснащені алюмінієвими дисками, тому із затягуванням кріпильних болтів водіям потрібно бути особливо уважними. Варто пам'ятати, що під час монтажу шин і дисків болти затягують із правильним моментом, кріплення підсилюють через 100–200 кілометрів шляху. На боковині також знаходиться стильний логотип Hakka ID, на якому зазначено, що Nokian Hakka Black підходить для суворих північних доріг. Такий логотип використовується тільки на флагманській моделі сімейства літніх покришок Hakka від компанії Nokian Tyres – у новій шині Nokian Hakka Black.


Nokian Hakka – унікальна концепція для Північної ЄвропиСімейство літніх шин Nokian Hakka створюється з урахуванням суворих географічних умов експлуатації. Воно враховує всі крайнощі літньої погоди: палючий під пекучим сонцем асфальт, мокрі після заливних дощів дороги й вогкість пізньої осені.


Унікальна концепція Hakka компанії Nokian Tyres включає Розширену гарантію Hakka і дорожній сервіс Hakka, які додають упевненості на дорогах для водіїв. За гарантією при експлуатації шини й виявленні ушкодження компанія ТОВ «Нокиан Шина» зобов'язується зробити один безкоштовний ремонт (у випадку ремонтопридатності) і одну безкоштовну заміну (у випадку неремонтопридатності) купленої шини. Якщо шина ушкоджується у дорозі під час руху, достатньо дзвінка, і дорожній сервіс прибуває на допомогу.


Nokian Hakka Black – холоднокровна продуктивність


  • Стійка, точна і зносостійка
  • Чуйна й легко керована, у тому числі, у критичних ситуаціях
  • Чудове зчеплення на вологій поверхні за будь-якої температури


Головні інновації:Багатошарова будова. Більш чуйне й адекватне відчуття керма. Спеціально розроблена для інтенсивної експлуатації й високих швидкостей гумова суміш протектора Nordic Intelligent UHP Silica. Під протектором шини знаходиться проміжний шар, що складається з низькомолекулярної суміші з наносилікою. Унікальна композиція передає рухи керму значно швидше, ніж традиційні гумові суміші. В основі багатошарової структури протектора знаходиться винятково твердий шар гумової суміші, що знижує опір коченню й зменшує теплонагрів шини.

Nordic Intelligent UHP Silica. Краще зчеплення на вологій дорозі, ідеальне відчуття керма й у складних умовах. У протекторній суміші Nordic Intelligent UHP Silica молекулярні ланцюги із частками силіки утворюють надзвичайно міцну й еластичну комбінацію. Гумова суміш, що ідеально працює у широкому діапазоні температур, поліпшує зчеплення з мокрою поверхнею й свіжим весняним ранком, і прохолодним осіннім вечором. Торкання дороги за будь-яких умов досконале й передбачуване.


Hydro Grooves. Краща курсова стійкість, зчеплення з вологою дорогою й властивості проти аквапланування. Дію поздовжніх ребер, що знаходяться поруч із внутрішніми плечовими зонами, підсилюють глибокі навскісні канавки, які стабілізують поводження шини. У той же час, ця інновація Hydro-Grooves ефективно запобігає акваплануванню, відводячи вологу в поздовжні канавки.


Відвідні швидкісні канавки. Ефективно охороняють від аквапланування. Канавки з еліптичними поглибленнями, що знаходяться у поперечних канавках протектора в зовнішній плечовій зоні. При зростанні потоку в поперечних канавках затримують більше води й поліпшують стійкість шини до аквапланування. Поперечні канавки мають більш відкритий профіль, що прискорює відтік води, що дренажується.


Silent Groove Design. Поліпшений комфорт водіння. Сферичні поглиблення, що знаходяться у стінках поздовжніх ребер, за формою нагадують профіль м'яча для гольфа. Керують повітряними потоками й перешкоджають виникненню неприємного тужливого звуку, помітно поліпшуючи акустичний комфорт шини, охолоджуючи покришку й удосконалюючи її зносостійкість.


Фотографії: www.nokiantyres.com/HakkaBlack
Відео: http://youtu.be/t9fZeEGmBdk


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні

Наталія Дихтяренко

Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220

e-mail: Nataliia.Dikhtiarenko(at)nokiantyres.com


www.facebook.com/nokiantyres
www.youtube.com/NokianTyresCom