Нова спеціальна шина для контейнеровозів: Nokian HTS Straddle – чудова надійність та зносостійкість

вт липня 6 04:03 2010 в категорії Прес-релізи товарів

Нова спеціальна шина для контейнеровозів:Nokian HTS Straddle – чудова надійність та зносостійкість
Нова спеціальна радіальна шина Nokian HTS Straddle від компанії Nokian Heavy Tyres ltd, розроблена для експлуатації на контейнеровозах, що працюють в портах і терміналах, поєднує в собі такі характеристики, як висока вантажопідйомність, стабільність в управлінні і зносостійкість.

Завдяки інноваційним технологічним рішенням шина Nokian HTS Straddle відрізняється від традиційних шин для портової техніки. Виготовлений з ультраміцних текстильних структур багатошаровий каркас шини забезпечує високий рівень курсової стійкості контейнеровозів в тому діапазоні швидкості, що актуальні для даного виду техніки.

Перші шини нового сімейства продукції випускаються в найбільш популярному серед вісьмиколесних контейнеровозів розмірі 16.00R25.

«Покращена стабільність робить можливими більш високу середню швидкість контейнеровозів і точність керування ними у нагальній роботі і вузьких зонах навантажень. Пружна зона на боковинах підвищує міцність шини, пом'якшуючи можливі раптові удари і зіткнення» - розповідає начальник відділу розвитку продукції компанії Nokian Heavy Tyres Мартті Пяйвінен.

Гумова суміш, розроблена для використання в портах
Компанія Nokian Heavy Tyres проводить свої тести у тісній співпраці зі світовими лідерами з виробництва устаткування. Чудова зносостійкість Nokian HTS Straddle багато в чому ґрунтується на характеристиках гумової суміші, розробленої спеціально для використання в портах, а також на інноваціях, досягнутих в наслідок тривалих розробок. Гумова суміш, в основі якої лежать ретельно відібрані пружні полімери, забезпечує виняткову зносостійкість, не поступаючись чудовою міцністю на розріз. Еластичний та міцний зв'язок між молекулами витримує сильні удари. Шина Nokian HTS Straddle добре веде себе як на рівних, так і на нерівних і грубих поверхнях, працюючи однаково ефективно в мінливих погодних та різних експлуатаційних умовах незалежно від пори року.

Звивиста форма основних канавок малюнка протектора підвищує здатність шини охолоджуватися, завдяки чому під час експлуатації температура шини знижується, і, тим самим, подовжується її ресурс. Крім того, подібна форма канавок збільшує бічну жорсткість плечової зони, ця властивість надзвичайно важлива під час перевезення важких вантажів. Шина менш підвладна зношуванню і довше зберігає свою бездоганну форму.

Потужність, точність і стійкість
Фахівці Nokian Heavy Tyres ltd прагнули до того, щоб максимально знизити опір коченню шини, піклуючись про зменшення рівню витрат палива. Малюнок протектора шини спрямований на ефективне відведення води, що знижує ризик акваплануванню.

Знос багатосторонньої шини для портової техніки можна контролювати за допомогою індикатора ступеню зносу шашок протектора, який показує у відсотках залишкову глибину канавок. Екологічна шина Nokian HTS Straddle виготовляється з використанням тільки очищених масел.

Nokian HTS Straddle – чудова надійність і зносостійкість
• Відмінна результативність у мінливих і складних умовах експлуатації
• Переважаюча стабільність дозволяє тримати більш високу середню швидкість
• Низький опір коченню зменшує витрату палива
• Висока вантажопідйомність
• Висока курсова стійкість

Розмір: 16.00R25. Вантажопідйомність: 14 000кг/1000 kPa/25 км/год.

Для довідки:
Компанія Nokian Heavy Tyres ltd є виробником високоякісних шин для спеціалізованої техніки і частиною концерну Nokian Tyres plc. В асортимент продукції входять шини для лісозаготівельної, сільськогосподарської техніки, різні спеціальні шини для робочих машин, що використовуються в портах і терміналах, на гірничодобувних підприємствах, а також для дорожніх і будівельних робіт. Серед виробників шин компанія є піонером в питаннях навколишнього середовища. Компанія першою в світі припинила використання шкідливих масел в своїх технологічних процесах і перейшла до використання тільки очищених, низько-ароматичних масел.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]