пн вересня 22 06:23 2014 в категорії Прес-релізи товарів

Нові літні шини Nokian Hakka Blue SUV – комфортні та міцні як ніколи ранішеНові шини Nokian Hakka Blue SUV від Nokian Tyres – це шини для позашляховиків, що здатні витримувати великі навантаження і дозволяють економити пальне. Правильний вибір для водіїв, які цінують ефективний і безпечний рух, і разом з тим, хочуть насолоджуватися перевагами своїх позашляховиків як на лісових, так і на міських дорогах.

Термін експлуатації шин збільшений за рахунок власної технології для боковин Nokian Aramid Sidewall, що допомагає знизити кількість ушкоджень боковин, характерних для SUV- шин. Інновації, що покращують зчеплення на мокрій дорозі і працють для максимального запобігання акваплануванню, виводять шину Nokian Hakka Blue SUV у лідери в сімействі літніх шин Nokian Hakka. Лінійка шин Nokian Hakka створена спеціально для складних кліматичних умов (примхливе літо з великими температурними коливаннями протягом дня, великою кількістю опадів). Nokian Hakka Blue SUV – універсальні нові шини для невеликих і середніх позашляховиків – пропонують безкомпромісну безпеку та комфортне водіння з ранньої весни до пізньої осені. Nokian Hakka Blue SUV – це шини з низьким опором коченню, що дозволяє економити пальне.

Широкий вибір типорозмірів призначений для зростаючого ринку автомобілів класу SUV і охоплює майже всі популярні моделі позашляховиків, що продаються в країнах Скандинавії, Фінляндії, України та Росії. Лінійка типорозмірів представлена 30 найменуваннями з діаметром колеса від 15 до 18 дюймів та індексами швидкості T (190 км/год), H (210 км/год) і V (240 км/год). Шини Nokian Hakka Blue SUV будуть доступні в роздрібних точках навесні 2015 року.

Розмірний ряд Nokian Hakka Blue SUV включає велику кількість шин, виготовлених із застосуванням технології Flat Run, а також посилені шини з маркуванням XL. Технологія Flat Run дозволяє продовжити рух навіть після проколу шини. Ключовими ринками для шин Nokian Hakka Blue SUV є країни Скандинавії, Фінляндії, України та Росії.

Ультранадійність: технологія Nokian Aramid SidewallНадійність – одна з найбільш вагомих потреб для тих власників автомобілів, хто на своїх потужних позашляховиках бажає насолоджуватися характеристиками, які властиві легковим автомобілям. Дослідження показує, що SUV-шини найчастіше пошкоджуються в результаті зовнішніх ударів боковини. Пошкодження відбувається при їзді по вибоїстих дорогах в разі недостатнього рівня тиску в шинах, а також при недбалому паркуванні, коли боковини пошкоджуються ріжучим краєм бордюрних каменів.

«Шина Nokian Hakka Blue SUV рухається без зусиль, безпечно та легко, як по асфальтованих, так і по гравійних дорогах. Боковини шини підсилені за допомогою технології Nokian Aramid Sidewall. Гумова суміш боковини містить у своєму складі ультраміцне арамідне волокно. Аналогічний матеріал використовується в авіаційній індустрії та у військовій промисловості. Волокно робить боковини більш міцними, підвищує стійкість до несподіваних ударів та порізів, що можуть легко пошкодити шину і призвести до зупинки автомобіля», – розповідає менеджер відділу розробок компанії Nokian Tyres Юха Пірхонен.

Зносостійкість шини Nokian Hakka Blue SUV була підвищена за допомогою гумової суміші, що протистоїть зношуванню, спричиненому грубим дорожнім покриттям. «Видалячі» каміння у головних канавках протектора запобігають застряганню каменів у канавках і шашках протектора, що, у свою чергу, підвищує міцність шин. Ця інновація також знижує кількість каменів, які вилітають з-під коліс автомобіля, що порадує інших учасників дорожнього руху.

Приємне водіння як на високих швидкостях, так і по піщаних дорогахАсиметричний малюнок протектора inside-outside є однією з характерних ознак сімейства шин Nokian Hakka, створених спеціально для складних кліматичних умов. Асиметричний протектор підвищує комфорт при водінні і дозволяє шині точно реагувати на рухи керма. Концепція Smooth rolling – це новітня технологія, що поєднує низький опір коченню та надійне управління на високих швидкостях.

Малюнок протектора був підібраний за допомогою комп'ютерного моделювання та протестований у численних тестах. Підібране поєднання стійких шашок змінної величини, канавок та ламелей різної ширини надає протектору жорсткість і гнучкість одночасно, що дозволяє водієві впевнено почуватися в різних дорожніх ситуаціях. У результаті покращується керованість автомобіля, знижується нагрів шини та суттєво підвищується паливна економія.

Додатковий комфорт при русі надає дизайн поздовжніх ребер протектора у вигляді напівсферичних порожнин, що за своїм виглядом нагадує профіль м'яча для гольфу. Інновація має назву Silent Groove Design, яка знижує рівень шуму всередині салону та зменшує зовнішній шум шин під час руху. Технологія знижує опір повітря та сприяє охолодженню поверхні шини, що, у свою чергу, покращує зносостійкість.

Похилі і прямокутні ґрунтозачепи були розроблені для внутрішньої плечової зони для водіння по піщаних дорогах та інших м'яких дорожніх покриттях. Ґрунтозачепи чіпляються за поверхню дороги, покращуючи зчеплення при розгоні і гальмуванні.

Інновації для запобігання акваплануванню: розширені канавки Trumpet Grooves і канавки Hydro GroovesКілька інновацій забезпечують додаткову безпеку при водінні в дощову погоду, характерну для країн зі складними кліматичними умовами. Кулеподібні канавки Trumpet Grooves накопичують воду з плями контакту шини з дорогою, прискорюють відведення води з головних канавок до поперечних та максимізують зчеплення навіть на мокрих від дощу дорогах.

На поздовжніх ребрах у центральній зоні протектора розташовані глибокі діагональні канавки Hydro Grooves. Канавки Hydro Grooves відкриті з одного боку і стабілізують керованість. При цьому дана технологія ефективно запобігає акваплануванню, збираючи воду та спрямовуючи її в поздовжні канавки.

Крок уперед для забезпечення надійного зчеплення на мокрій дорозі та паливної економічностіПорівняно зі своєю попередницею шина Nokian Hakka Blue SUV досягла великого прогресу в зчепленні на мокрій дорозі, запобіганні акваплануванню та зниженні опору коченню. У гумовій суміші протектора нового покоління Blue Coral Silica використовується схожа на корал молекулярна структура (поєднання силіки та функціональної гумової суміші), що розширюється, для підсилення жорсткості елементів малюнка протектора. Це дає водієві точне відчуття керма.

Нова гумова суміш Blue Coral Silica спеціально створена для складних кліматичних умов, де великі перепади температури є нормою. Рішення, які використовуються в шинах для лісозаготівельної техніки, застосовуються для збільшення міцності на розрив і жорсткості гумової суміші. Шина Nokian Hakka Blue SUV забезпечує чудове зчеплення на сухій та мокрій поверхнях. Шина має відмінну зносостійкість і зберігає свої властивості протягом усього терміну експлуатації.

Абсолютно нова комбінація молекулярних ланцюгів також зменшує виділення тепла та знижує витрати пального. Завдяки цій інновації шини Nokian Hakka Blue SUV допомагають значно знизити рівень споживання пального та мінімізують шкідливі викиди CO2.

Проста безпека: індикатор зносу протектора та інформаційна ділянкаШини в хорошому стані істотно знижують імовірність аквапланування. Щоб водії могли краще контролювати глибину протектора своїх шин, компанія Nokian Tyres розробила дві геніальні інновації, спрямовані на безпеку: індикатор зносу протектора та індикатор аквапланування.

Індикатор зносу протектора (DSI) на центральному ребрі шини показує залишкову глибину канавки в міліметрах. Цифри стираються одна за одною по мірі зносу шини. Індикатор аквапланування попереджає про підвищений ризик аквапланування. Символ у вигляді краплі води зникає, коли глибина канавки стає меншою за 4 мм.

На боковині шини Nokian Hakka Blue SUV є спеціальна інформаційна ділянка, на якій можна зробити відмітку про рекомендований тиск в шинах і їх розташування, а також позначити зусилля затягування болтів для кріплення колісних дисків.

Шини Nokian Hakka – унікальна концепція для складних кліматичних умовСімейство літніх шин Nokian Hakka призначене для країн із складними кліматичними умовами. Нерівні та грубі дороги, погодні умови, що швидко змінюються, вимагають від шин відповідних характеристик. При розробці гумових сумішей і конструкції літніх шин Nokian Hakka враховується мінлива літня погода. Літні шини Nokian Hakka поводяться передбачувано в широкому діапазоні температур, витримують зношування та погані дорожні умови.

На літні шини Nokian Hakka та на зимові шини Nokian Hakkapeliitta поширюється унікальна програма «Розширена гарантія». При купівлі шин у торгових точках, які є Учасниками Розширеної гарантії, кінцевий споживач отримує Розширену гарантію, тобто можливість безкоштовно відремонтувати шину чи замінити шину на нову у випадку її пошкодження.

Nokian Hakka Blue SUV – зчеплення та зносостійкість на безпрецедентному рівні (правильний вибір для примхливого літа)  • Конструкція шини підсилена арамідом для ультраміцності
  • Комфорт та економічність з весни до осені
  • Відмінне зчеплення на мокрій дорозі та попередження аквапланування

Основні інновації:

Технологія Nokian Aramid Sidewall. Ультраміцність. До складу гумової суміші для боковини додані надміцні арамідні волокна. Аналогічний матеріал використовується в авіаційній галузі та військовій промисловості. Арамідні волокна роблять боковину шини більш надійною та стійкою до раптових ударів і порізів.

Канавки Trumpet Grooves. Ефективне попередження аквапланування. Канавки Trumpet Grooves сприяють відведення води з плями контакту шини з дорогою, прискорюючи рух води від головних канавок до поперечних та посилюють зчеплення навіть на мокрій дорозі.

Технологія Hydro Grooves. Стабільність управління, безпека на мокрій дорозі. На крайніх поздовжніх ребрах у центральній частині протектора розташовані глибокі діагональні канавки, які відкриваються з одного боку і стабілізують керованість. Ця інновація також ефективно запобігає акваплануванню, акумулюючи воду та спрямовуючи її в поздовжні канавки.

Ґрунтозачепи. Найкраще зчеплення. Похилі прямокутні ґрунтозачепи чіпляються за поверхню дороги при русі, що покращує розгін та гальмування на піщаних і м'яких дорожніх покриттях.

«Видавлявачі» камення у головних канавках протектора запобігають потраплянню каменів у канавки та шашки протектора, що, у свою чергу, підвищує міцність шин. Ця інновація також знижує кількість каменів, які вилітають з-під коліс автомобіля.

Концепція Smooth rolling. Більш низька витрата пального, впевненість у безпечному водінні. Концепція спрямована на низький опір коченню та надійне управління на високих швидкостях. Малюнок протектора був підібраний за допомогою комп'ютерного моделювання та протестований у численних тестах. Підібране поєднання стійких шашок змінної величини, канавок і ламелей різної ширини надає протектору жорсткість і гнучкість одночасно, що дозволяє водієві впевнено почуватися в різних дорожніх ситуаціях. У результаті покращується керованість автомобіля, знижується нагрів шини і суттєво підвищується паливна ефективність.

Дизайн канавок Silent Groove. Більше комфорту при русі. Комфорт шини при русі збільшують напівсферичні заглиблення в стінках поздовжніх ребер протектора, що за своїм зовнішнім виглядом нагадують заглиблення на поверхні м'яча для гольфу. Інновація знижує рівень шуму та сприяє охолодженню поверхні шини і покращенню зносостійкості.

Гумова суміш протектора Blue Coral Silica. Чудове відчуття керма, відмінне зчеплення з мокрою дорогою і низьке споживання пального. У гумовій суміші протектора нового покоління Blue Coral Silica використовується схожа на корал розширювана молекулярна структура силіки та функціональної гумової суміші для підсилення жорсткості малюнка протектора. Це дає водієві точне відчуття керма. За рахунок нової гумової суміші протектора шина Nokian Hakka Blue SUV забезпечує чудове зчеплення на сухій і мокрій поверхнях. Шина має відмінну зносостійкість і зберігає свої характеристики протягом усього терміну експлуатації. Абсолютно нова комбінація молекулярних ланцюгів також зменшує виділення тепла і знижує витрату пального.

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua