вт вересня 15 12:00 2020 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Нові літні шини Nokian Nordman SZ2 та Nokian Nordman S2 SUV – надійність і виняткова керованість

Розбиті дороги з глибокими коліями, палюча спека та раптові зливи ставлять високі вимоги до шин. Тому характеристики, які водії очікують від своїх літніх шин – це насамперед безпека та надійність.

Компанія Nokian Tyres - найпівнічніший у світі виробник шин - пропонує нові літні шини лінійки Nokian Nordman, які здатні витримувати різкі перепади температури та без ускладнень долати ділянки поганих доріг з ямами. Нові Nokian Nordman SZ2 забезпечують керованість автомобіля на вологому та сухому покритті, до того ж, ці шини призначені для швидкісної їзди. Спеціально розроблені для позашляховиків, шини Nokian Nordman S2 SUV є безпечним вибором як для міських жителів, так і для водіїв, що часто їздять заміськими шляхами.

- Відповідно до нашої філософії розробки продуктів, шини Nokian Nordman поєднують безпеку та довговічність і відзначаються збалансованими характеристиками. Технічні рішення та інновації, випробувані та вдосконалені протягом мільйонів кілометрів тестувань, гарантують тривалий строк експлуатації, - говорить Ярно Рьотіо (Jarno Röytiö), менеджер з розробки продуктів компанії Nokian Tyres.

Літні шини Nokian Nordman представляють сегмент “B” в універсальному асортименті літніх шин компанії Nokian Tyres. З точки зору співвідношення ціни та якості це відмінна альтернатива лінійці літніх шин Nokian Hakka, які утримують абсолютне лідерство за сукупністю характеристик – як, власне, і належить преміум-шинам. Новинки з’являться у роздрібній торгівлі навесні 2021 року.

Nokian Nordman SZ2 – безпечні та точні навіть в екстремальних умовах

Нові літні шини Nokian Nordman SZ2 пропонують переконливо точну керованість. Новинка допоможе зберігати контроль над авто як на асфальті, так і на гравію. Розроблена для використання на високих швидкостях, ця шина входить до категорії UHP. Асортимент типорозмірів включає 21 продукт від 16 до 20 дюймів з індексами швидкості V (240 км/год), W (270 км/год) і Y (300 км/год).

Форма протектора спроектована для максимального утримування шин на траєкторії руху. Жорстка внутрішня та зовнішня плечові зони з'єднані з блоками протектора, які пов’язані між собою поздовжніми ребрами. Широкі масивні ребра обмежують рухливість протекторних блоків під час контакту з дорогою. Протектор дуже жорсткий, щоб забезпечити контроль та керованість на високих швидкостях. Nokian Nordman SZ2 миттєво реагує на повороти керма, що є найважливішою вимогою для безпечної експлуатації на межі можливостей.

У поздовжніх ребрах поруч із внутрішнім плечем переважають глибокі бічні канавки, які стабілізують авто під час руху. Водночас інноваційна технологія Hydro Grooves ефективно запобігає акваплануванню, накопичуючи воду, що знаходиться між дорожньою поверхнею та шиною і відводячи її у поздовжні канавки. Для боротьби з акваплануванням в поперечних головних канавках на зовнішньому плечі створені окремі потокові канавки (surge grooves). они додатково накопичують воду, а їх форма гарантує чудове зчеплення з мокрим покриттям, навіть якщо шина зношена.

Безтурботне, комфортне водіння

- Активні водії, що звикли до високих швидкостей, можуть цілком покластися на надійність шин Nokian Nordman SZ2 впродовж довгого періоду експлуатації, навіть коли шина починає зношуватись. Гумову суміш для протектора було розроблено та виготовлено з урахуванням експлуатації на поганих та розбитих дорогах. Вона ефективна в широкому температурному діапазоні, поліпшуючи зчеплення з вологим дорожнім покриттям від холодного весняного ранку до темної осінньої ночі. Стійка до порізів гумова суміш також підвищує комфорт під час руху, приглушуючи шум від грубого асфальту, - запевняє Рьотіо.

Міцний сталевий каркас шин Nokian Nordman SZ2 виготовлено з високоміцного сталевого дроту: міцність на розрив одного дроту відповідає масі приблизно 2400 кг. Одна шина містить майже 2,5 кілометра дроту.

Напівсферичні заглиблення на стінках поперечних ребер, що нагадують поверхню м'яча для гольфу, забезпечують додатковий акустичний комфорт під час руху. Ця технологія називається Silent Groove Design - вона істотно зменшує шум як зовні, так і зсередини автомобіля.

Nokian Nordman S2 SUV – Ефективні та комфортні
 
Спеціально розроблені для різноманітного використання на кросоверах та позашляховиках, нові Nokian Nordman S2 SUV демонструють чудову керованість на асфальті, економію пального та разом з тим витримують їзду поганими дорогами. Завдяки чудовій зносостійкості ці спортивні шини прослужать справді довго.

Nokian Nordman S2 SUV

Широкий асортимент розмірів орієнтується на постійно зростаючий ринок позашляховиків і складається загалом з 26 продуктів розміром від 16 до 19 дюймів. Індекс швидкості для нових продуктів - T (190 км/год), H (210 км/год) і V (240 км/год) - це означає, що шини Nokian Nordman S2 SUV підійдуть майже всім популярним моделям кросоверів та позашляховиків. Асортимент також включає кілька спеціальних версій позначкою “XL”, що означає максимально можливу вантажопідйомність.

Асиметричний малюнок протектора додає комфорту водіння та робить реакції авто швидкими і точними. Блоки протектора з канавками різноманітної форми та ламелями на плечових зонах забезпечують сталість показників шини в широкому діапазоні дорожних та кліматичних умов.

Зносостійкість шини Nokian Nordman S2 SUV підвищено завдяки особливому складу гумової суміші, що робить протектор жорстким, міцним та дозволяє витримувати удари на вибоїнах.

Збалансованість навіть на бездоріжжі

- Шини Nokian Nordman S2 SUV пропонують чудове зчеплення на сухих і мокрих дорогах. Це правильний вибір для водіїв, які цінують ефективність та безпеку, а також хочуть розкрити потенціал своїх позашляховиків не лише у місті, але й на грунтових лісових шляхах. Технологія Off-Road Claws підвищує зчеплення на м’яких покриттях, особливо під час прискорення. Технологія Stone Ejectors запобігає застряганню каміння у канавках та блоках протектора.

Додаткову безпеку під час дощу забезпечують одразу декілька технологій. Кулеподібні канавки Trumpet grooves накопичують воду із зони контакту та прискорюють її відведення від основних канавок до поперечних, покращуючи зчеплення на мокрих від рясного дощу дорогах.

Як і раніше, на протекторі обох нових моделей шин розміщено індикатор безпеки водіння Driving Safety Indicator (DSI), що розташований на центральному ребрі шини та показує залишкову глибину протектора у міліметрах. Поруч з індикатором DSI можна побачити індикатор аквапланування - символ краплі води, який зникає, коли глибина протектора складає менше 4 міліметрів. Це означає, що шина вже не може повноцінно протидіяти акваплануванню та потребує заміни.

Крім того, корисною буде інформаційна зона на боковині, куди під час заміни можна записати правильний тиск та, приміром, крутний моменту затягування гайок коліс.

Nokian Nordman SZ2 – Точна та безпечна керованість

  • Передбачувані та стабільні
  • Забезпечують точне та легке керування навіть в екстремальних ситуаціях
  • Дуже добре витримують зношування на нерівних дорогах

Головні інновації:

Канавки Hydro Grooves: краща стабільність руху та зчеплення на мокрому покритті. На поздовжніх ребрах поруч із внутрішнім плечем розташовані глибокі бічні канавки, які стабілізують керованість. Водночас інноваціна технологія Hydro Grooves ефективно запобігає акваплануванню, накопичуючи воду з-поміж дорожньої поверхні та шиною, виводячи її в поздовжні канавки.

Канавки Surge Grooves ефективно запобігають акваплануванню. Еліптичні прорізи на поперечних канавках на внутрішньому плечі зберігають більше води, оскільки обсяг поперечних пазів збільшується. Поперечні канавки також мають ширші прорізи, що прискорює відведення води та запобігає акваплануванню.

Технологія Silent Groove Design: більше комфорту під час водіння. Напівсферичні заглиблення на стінках поперечних ребер, що нагадують поверхню м'яча для гольфу, знижують опір повітря. В результаті знижується рівень шуму під час руху та охолоджується поверхня шини – це позитивно впливає на довговічність.


Nokian Nordman S2 SUV – Довговічність без втрати ефективності

  • Безпечні подорожі з весни до осені
  • Зручність та збалансованість для міських шляхів та бездоріжжя
  • Міцна структура, цупка гумова суміш та виштовхувачі каміння Stone Ejectors гарантують довговічність

Головні інновації:

Канавки Trumpet Grooves. Ефективне запобігання акваплануванню. Кулеподібні канавки Trumpet Grooves накопичують воду із зони контакту та прискорюють її відведення від основних канавок до поперечних, підвищуючи рівень зчеплення навіть на мокрих від рясного дощу дорогах.

Технологія Off-Road Claws. Найкраще зчеплення на бездоріжжі. Діагональні прямокутні “кігті” на плечовій зоні вгризаються в м’який грунт, покращуючи тягу та гальмування на піщаних дорогах тощо.

Технологія Stone Ejectors. Більша довговічність. Технологія Stone Ejectors запобігає застрягання каміння у канавках та блоках протектора, що також покращує довговічність.

Канавки Hydro Grooves. Безпека на мокрих дорогах, стабільна керованість. У поздовжніх ребрах на центральній зоні шини переважають глибокі діагональні канавки, відкриті з одного кінця. Канавки Hydro Grooves допомагають стабілізувати автомобіль по траєкторії руху та ефективно запобігають акваплануванню.

Завантажити фото та відео:  

http://www.nokiantyres.com/nordmansz2PR 

http://www.nokiantyres.com/nordmans2suvPR 

Додатково про новинки: 

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-nordman-sz2/ 

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-nordman-s2-suv/ 

Довідка про компанію 

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільністьНатхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легковихвантажних автомобілів і важкої технікиякі забезпечать вам спокій за будь-яких умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2019 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 мільярда євро, а число працівників - близько 4700 чоловікАкції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі. 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua