чт жовтня 28 01:00 2021 в категорії Прес-релізи товарів

Нові літні шини Nokian Tyres Nordman SX3: Збалансована безпека і великий пробіг для невеликих сімейних автомобілів

Літні шини сімейства Nordman створені з урахуванням викликів мінливого літа. Збалансована керованість і надійність за мінливої літньої погоди роблять Nordman SX3 чудовм вибором.

Нові літні шини Nordman SX3 відчуваються збалансовано і комфортно як за дощової погоди, так і на розпеченому сонцем асфальті. Фантастична інновація компанії Nokian Tyres, технологія Coanda, спрямовує і прискорює відведення води з плями контакту шини з дорогою. Це нововведення ефективно запобігає акваплануванню, яке є небезпечним для будь-якого водія. До цього ефект Coanda успішно застосовувався при моделюванні крил літаків та автомобілів Формули 1.

Міцна структура і гумова суміш, спеціально розроблена для нерівних доріг, подарують насолоду додаткових кілометрів навіть на дорогах з коліями. Створені для забезпечення комфортного та безтурботного водіння, ці нові літні шини мають широкий асортимент розмірів від 13 до 16 дюймів, що підійде для сімейних автомобілів малого і середнього розміру. Доступні індекси швидкості - T (190 км/год) та H (210 км/год). Ключовими ринками для літніх шин сімейства Nordman є Україна, Росія і скандинавські країни. Увесь асортимент розмірів буде доступний водіям навесні 2022 року.
  
Контрольована керованість, ефективне запобігання акваплануванню

Надійні характеристики безпеки Nordman SX3 та відмінна зносостійкість забезпечуються стильним малюнком протектора та міцною гумовою сумішшю, спеціально розробленими для вибагливих умов літніх доріг.

Безпечність та надійність – ось характеристики, які водії наших широт бажають бачити у своїх літніх шинах. Гумова суміш протектора може витримати навіть погані дорожні умови. Ще декілька інновацій додатково подбають про безпеку у разі несподіваної зливи, - розповідає Марко Рантонен (Marko Rantonen), менеджер з розробки компанії Nokian Tyres.

Зовнішнє плече, що складається з надійно пов’язаних блоків, зберігає жорсткість при контакті з дорогою, роблячи керованість точною і стабільною. Агресивні канавки blade grooves, які розширюються до внутрішнього плеча, прорізані в масивних ребрах центральної зони, що дозволяє їм ефективно поглинати воду і спрямовувати її до поздовжніх канавок. Технологія Coanda прискорює відведення води від поздовжніх канавок та ефективно запобігає акваплануванню.

- Вигнуте похиле розташування блоків протектора на внутрішньому плечі сприяє спрямуванню та прискоренню відтоку води від поздовжніх канавок до поперечних. Ефект Coanda полягає у схильності потоку спрямовуватися до найближчої поверхні. Його також використовують для покращення аеродинамічних властивостей крил літака та автомобілів Формули 1, – пояснює Рантонен.
 
Канавки Trumpet Grooves у плечових зонах також поглинають воду і прискорюють її відведення з поперечних канавок, що забезпечує подвійну ефективність запобігання акваплануванню. Шина зберігає свої відмінні характеристики опірності до аквапланування впродовж усього життєвого циклу.

Стала безпечність, максимальний комфорт водіння

Гумова суміш протектора швидко адаптується до температурних змін і дорожніх умов. Покращений захист від порізів і проколів завдяки міцній гумовій суміші, даруює водіям додаткові кілометри пробігу.


Комфорт під час водіння вдалося максимізувати завдяки інновації Silent Groove Design, яку застосовують з метою контролю внутрішнього та зовнішнього шуму автомобіля. Напівсферичні заглиблення на поздовжніх ребрах також знижують опір повітря, що дозволяє знизити витрати пального та збільшити пробіг автомобіля.

Хороші шини є невід’ємною характеристикою безпеки транспортного засобу. Індикатор безпеки Driving Safety Indicator (DSI) на центральному ребрі шини вказує залишкову глибину протектора. Цифри дозволяють перевірити глибину протектора в міліметрах. Індикатор аквапланування попереджає про зростання ризику аквапланування. Зображення краплини зникає, якщо глибина менше ніж 4 мм.

Інформаційна зона на боковині шини також має на меті підвищити безпеку завдяки індикаторам розташування та тиску. Вона дозволяє зафіксувати правильний тиск і розташування шини під час сезонної зміни. Покращений комфорт і безпека досягаються завдяки додатковому полю, що використовується для запису моменту затягування болтів для легкосплавних дисків.


Надійні супутники – літні шини Nordman
 
Літні шини Nordman готові до різкої зміни температур і без проблем витримають навіть проблемні дороги. Новий продукт сімейства стане надійним партнером для будь-якої моделі автомобіля. Шини Nordman SZ2, розроблені для швидкісного водіння, залишаються контрольованими і керованими як на мокрому покритті, так і на сухому. Спеціально розроблені для позашляховиків, шини Nordman S2 SUV є ефективним і безпечним вибором і для урбаністичних джунглів, і для лісових стежин.

Літні шини Nordman представляють середній сегмент широкого універсального асортименту літніх продуктів компанії Nokian Tyres. З точки зору співвідношення ціни та якості, вони є відмінною альтернативою сімейству літніх шини Hakka, які представляють собою абсолютний максимум ефективності преміум-класу.

Nokian Tyres Nordman SX3 – збалансовані, точні і тихі

  • Стабільність під час маневрування, ефективне запобігання акваплануванню
  • Легка і збалансована керованість
  • Надійність на багато кілометрів – добре впорається з несподіванками літніх доріг

Головні інновації:

Технологія Coanda. Ефективне запобігання акваплануванню. Вигнуте похиле розташування блоків протектора на внутрішньому плечі спрямовує та прискорює відтік води від поздовжніх канавок до поперечних. Шина зберігає свої відмінні властивості запобігання акваплануванню протягом усього свого життєвого циклу.

Канавки Blade Grooves. Безпечність на мокрих дорогах. Агресивні канавки blade grooves, прорізані у ребрах центральної зони, ефективно поглинають воду і відводять її до поздовжніх канавок.

Канавки Trumpet Grooves. Запобігання акваплануванню. Плечові зони мають канавки trumpet grooves, кулеподібні заглиблення оптимізовані для руху води. Вони відводять воду від плями контакту шини з дорогою, прискорюючи відтік від головних канавок до поперечних і тим самим максимізуючи зчеплення.

Інновація Silent Groove Design. Більше комфорту під час водіння. Напівсферичні заглиблення, що нагадують м’яч для гольфу, на стінках поперечних ребер забезпечують додатковий комфорт під час водіння. Дана інновація знижує рівень шуму в салоні та зовнішній шум кочення. Вона також покращує аеродинамічні властивості та допомагає охолодити поверхню шини, що сприяє кращій зносостійкості.   


Завантажити зображення та відео продукту – Nokian Tyres Nordman SX3:

www.nokiantyres.com/nordmansx3PR

Дізнатися більше – Nokian Tyres Nordman SX3

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-tyres-nordman-sx3/

 


Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]