ср січня 26 01:00 2022 в категорії Прес-релізи товарів

Нові зимові шини Hakkapeliitta для фургонів та вантажівок: NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® C4 та Hakkapeliitta® CR4

Hakkapeliitta® C4 та CR4 – неперевершене зимове зчеплення, комфорт водіння та довговічність за будь-якої зимової погоди. Нові шини від  Nokian Tyres для фургонів та вантажівок, спеціально розроблені для універсального використання за вимогливої зимової погоди, роблять життя професійних водіїв легше та дарують спокій тим, хто вирушає у дорогу на кемпері.

Шини Hakkapeliitta майстерно впораються з будь-якою зимовою погодою – вони витривалі і збалансовано утримують велике навантаження навіть на високій швидкості.

Нові шиповані шини NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® C4 здатні опанувати зимову стихію. Надсучасні квадратні шипи з нержавіючої сталі забезпечують контрольованість, характерну для сімейства Hakkapeliitta керованість та надзвичайне зчеплення як на льоду, так і на снігу. Збільшена кількість шипів та тіло шипа з нержавіючої сталі забезпечують постійне зчеплення, незважаючи на пройдені кілометри.

Міцні і тихі нешиповані шини NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® CR4 – це кращий вибір для водіїв, які хочуть почуватися однаково впевнено і безпечно як на переповнених вулицях міста, так і на нерозчищених заміських гравійних дорогах. Гранчасті блоки та щільні ламелі протектора MultiTouch покращують керованість на льоду, снігу та мокрому дорожньому покритті. Комфортну керованість доповнює низький опір коченню, що зменшує споживання пального і знижує викиди вуглекислого газу в атмосферу. Таку екологічну мобільність однаково високо цінують як професійні водії, так і любителі пригод.

Шини моделі Hakkapeliitta C4, створені компанією, яка першою у світі розробила зимові шини, відмінно підходять усім сучасним фургонам та вантажним автомобілям завдяки широкому асортименту розмірів. Ми пропонуємо найширший на ринку вибір з 20 продуктів у розмірах від 15 до 18 дюймів. Асортимент нешипованих зимових шин Hakkapeliitta CR4 з ефективним низьким опором коченню також підходить усім сучасним моделям фургонів та багатьом кемперам. Розміри варіюються від 15 до 17 дюймів.

Витривалість цих віртуозів мінливої зими максимізовано завдяки унікальній технології компанії Nokian Tyres Aramid Sidewall, яка захищає від ударів, порізів та додає опірності на дорогах з ямами. Нові моделі шин будуть доступні у роздрібному продажу восени 2022 року. Ключовими ринками є скандинавські країни, Україна та Росія.

Логістика і подорожі збільшують попит на спеціалізовані шини

Сучасними мегатрендами є логістичні послуги та мікроподорожі, що також збільшує попит на високоякісні екологічні спеціалізовані шини.

- Важливо забезпечити можливість вільного цілорічного переміщення людей, а також товарів. Професійні водії цінують витривалість, низький рівень шуму і зчеплення шини навіть за складних зимових умов. Вирушаючи у подорож у “будинку на колесах”, також важливими залишаються ефективність споживання пального та легка і надійна керованість навіть на високій швидкості, - розповідає Мікко Люккула, менеджер з розробки продуктів Nokian Tyres.

Оптимізація зносостійкості, необхідної для мінливих дорожніх умов, досягається за рахунок міцної подвійної структури корпусу, розробленої для використання на автомобілях доставки, та технології Aramid Sidewall Technology, яка запобігає ударам та порізам.

- Розроблені для суворої зими, шиповані шини Hakkapeliitta C4 є надійним вибором для тих, хто цінує найкраще зчеплення на льоду і снігу. Тим, хто прагне додаткового комфорту водіння та ефективності споживання пального, варто обрати нешиповані шини Hakkapeliitta CR4. Обидві новинки сімейства Hakkapeliitta відмінно підходять для транспортування товарів, надання послуг з перевезень та використання для кемперів, - підсумував Люккула.


NOKIAN TYRES Hakkapeliitta C4 – Надійне зимове зчеплення

  • Унікальне зчеплення на льоду і снігу – квадратні шипи з нержавіючої сталі забезпечують зчеплення і міцність
  • Точні, збалансовані і стабільні навіть за великого навантаження
  • Кращий пробіг, посилені арамідом боковини надають додаткову міцність навіть за великого завантаження

NOKIAN TYRES Hakkapeliitta CR4 – Стабільна керованість, комфортно тихі

  • Легка і надійна керованість за будь-якої зимової погоди
  • Тихі, здатні перевозити важкі вантажі і при цьому заощаджувати пальне
  • Відмінна зносостійкість, посилені арамідом боковини захищають від ударів і порізів

Головні інновації:

Відмінне зчеплення на льоду і снігу. Виготовлені з нержавіючої сталі сучасні міцні квадратні шипи забезпечують відмінне зчеплення, незважаючи на подолані кілометри. Шипи мають декілька граней для максимізації площі контакту у поздовжньому та поперечному напрямках, що у свою чергу покращує зчеплення шипів на слизькій дорозі. (Hakkapeliitta C4)

Комфортний шум кочення. Оптимізоване розташування шипів підтримує рівень шуму комфортно низьким, покращуючи комфорт водіння, особливо на швидкісній трасі. (Hakkapeliitta C4)


Краще зчеплення на снігу. Технологія Snow Grip Booster. Прорізи з обох боків середніх блоків центральної частини протектора створюють більше гострих кутів для покращення зчеплення на снігу у поздовжньому і поперечному напрямках. (Hakkapeliitta C4)

Збалансоване зчеплення і керованість. Малюнок протектора MultiTouch. Гранчасті блоки протектора і щільні ламелі покращують керованість на зледенілому, засніженому і мокрому дорожньому покритті. Великі відкриті канавки прискорюють відведення сльоти і води, ефективно запобігаючи акваплануванню та ковзанню по сльоті. Ламелі Center Block Siping на суцільному центральному ребрі додають жорсткості центральній частині шини. Блоки протектора з’єднані технологією Groove Lifts, яка забезпечує відмінну стабільність і безпеку під час їзди на високій швидкості навіть за сухої погоди. (Hakkapeliitta CR4)
  
Краще зчеплення під час гальмування на снігу. Brake Boosters. Технологія для гальмування Brake Boosters на передній та задній частині блоків протектора покращує прискорення та гальмівне зчеплення на снігу. (Hakkapeliitta CR4)

Ефективне зчеплення на льоду і снігу. Технологія Sipe Activators. Вже перевірені в дії активатори ламелей Sipe Activators знаходяться у плечовій зоні і в центральній частині протектора. Технологія Sipe Activators дбає про безпеку водіння за мінливих дорожніх умов за рахунок ширшої ламелі, яка активує вужчу для додаткового зчеплення в екстремальних умовах. (Hakkapeliitta CR4)
  
Зимова безпека, комфорт водіння та екологічність. Гумова суміш Hakkapeliitta CR4. Гумова суміш нешипованих шин для фургонів безпечно працює в широкому діапазоні температур і знижує опір коченню, що виражається у нижчих витратах пального і зменшенні навантаження на довкілля. Пом'якшує удари від колій і вибоїн на поганих дорогах. Шум кочення залишається тихим і комфортним на різних поверхнях. (Hakkapeliitta CR4)

Унікальний захист від ударів, вибоїн і порізів. Посилені арамідом боковини. Суть технології Aramid Sidewall полягає у додаванні арамідних волокон до гумової суміші боковин. Арамідні волокна зміцнюють боковини, роблять їх більш жорсткими, дозволяючи краще протистояти зовнішнім ударам і порізам, і здатні навіть запобігти пошкодженню шини в цілому.

Завантажити фото і відео продукту:
www.nokiantyres.com/hakkapeliittaC4PR

www.nokiantyres.com/hakkapeliittaCR4PR

Дізнатися більше:  

Nokian Tyres Hakkapeliitta C4

Nokian Tyres Hakkapeliitta CR4


Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]