пн березня 20 07:12 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Переконлива перемога нової шини Nokian Hakka Blue 2 в порівняльних тестах журналу «Автоцентр»

У березневих випусках авторитетного українського журналу «Автоцентр» опубліковано результати незалежних порівняльних тестів літніх шин. Експерти без вагань віддали першість преміальним новинкам від найпівнічнішого виробника шин у світі – Nokian Hakka Green 2 та Nokian Hakka Blue 2. Утім, такий фінал нелегких змагань є цілком очікуваним, адже шини компанії Nokian Tyres втілюють найсучасніші технології для безпечного водіння і є понад 80 років лідерами в галузі.

Nokian Hakka Blue 2

У типорозмірі 185/65R15 на треках демонстрували свої можливості вісім літніх шин від різних виробників, серед них і Nokian Hakka Green 2. Порівняльні тести «зелена» шина другого покоління пройшла більш ніж вдало. Nokian Hakka Green 2 справила неабияке враження на експертів. В усіх тестах ця нова шина показала відмінний результат, її переваги над рештою учасниць були беззаперечними. Висока курсова стійкість як на сухому, так і на мокрому асфальті, миттєве й точне реагування на повороти керма забезпечили Nokian Hakka Green 2 помітний відрив від конкурентів. Члени тест-команди особливо відзначили, що навіть у разі різких маневрів на критичних швидкостях поведінка шини залишається логічною й прогнозованою, без несподіваних зносів і заносів. За зчіпними властивостями на сухому та мокрому покритті їй не було рівних. Вимогливі професійні тестувальники звернули увагу й на акустичний комфорт, економічність та екологічний профіль Nokian Hakka Green 2. У підсумку заслужена перемога – 9,1 бала та оцінка «Рекомендовано» від «Автоцентру» (№ 4/2017).

Новинка сезону 2017, Nokian Hakka Blue 2, змагалася із сімома літніми шинами інших виробників. Для тестів було обрано типорозмір 205/55R16. Оновлена «володарка мокрих доріг» на «відмінно» захистила всі реалізовані в ній ноу-хау, продемонструвавши високу економічність та збалансованість властивостей. На сухому асфальті шина точно реагувала на оберти керма й забезпечувала неперевершене потужне зчеплення під час маневрування. Мокре дорожнє покриття – стихія Nokian Hakka Blue 2, тож зрівнятися з нею в цьому виді випробувань просто неможливо. За образним висловом експертів, шина «їде як по рейках», з мінімальними зносами й чітко реагує на повороти керма. За оцінками випробувачів, Nokian Hakka Blue 2 має неперевершені поперечні зчіпні властивості та точну керованість на мокрому асфальті, а також підвищену стійкість до аквапланування. Додатковою перевагою фінської преміальної шини є економічність. П’ять зірок і перше місце у загальному заліку – з таким результатом фінішувала Nokian Hakka Blue 2 у незалежних порівняльних тестах «Автоцентру» (№ 5/2017).

Перемога новинок у незалежних тестах укотре підтвердила добре відомий факт: літні шини від Nokian Tyres гарантують 100% контролю над ситуацією на дорозі за будь-якої погоди. Завдяки ідеальному співвідношенню ціни та якості це найкращий вибір для безпечних і комфортних поїздок.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com