вт вересня 15 12:00 2020 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Нові шини Nokian Hakka Van - збалансована керованість, підвищена довговічність

Нові шини Nokian Hakka Van ефективні навіть за екстремально мінливих умов північного літа. Ці шини було розроблено для інтенсивної експлуатації на комерційних автомобілях, але при цьому Nokian Hakka Van зберігають точність керування, стабільність та акустичний комфорт. Вони не бояться розбитих асфальтових шляхів та гострого гравію будівельних майданчиків, тому безпечно перевезуть навіть важкі вантажі на нерівних дорогах. 

Nokian Hakka Van  чудовий вибір для активних професіоналів та автомобільних туристів, які віддають перевагу повноцінним кемперам. Шини дуже міцні та водночас забезпечують передбачувану керованість навіть на максимально дозволеній швидкості 120 км/год. Зносостійкість новинки максимально підвищено завдяки унікальній технології Nokian Aramid Sidewalls, яка захищає боковину від ударів, порізів та вибоїн. Зберегти структуру шини допомагає зміцнений каркас та надійна високотехнологічна гумова суміш. 
 
Концепція Durable Control & Comfort, розроблена спеціалістами Nokian Tyres, покликана зробити безпечною будь-яку подорож суворим, але водночас прекрасним північним літом. Шина дарує справжній комфорт під час водіння, а низький опір коченню дозволяє заощадити пальне та зменшити шкідливі викиди в атмосферу.  
 
Шини Nokian Hakka Vanефективні на північних дорогах, чудово підійдуть для всіх сучасних вантажівок, фургонів та мікроавтобусів. Ми пропонуємо найбільший на ринку асортимент з 21 продуктів розмірністю від 14 до 18 дюймів.  
 
Nokian Hakka Van будуть доступні у роздрібній мережі навесні 2021 року. Всю лінійку шин Nokian Hakka було створено з урахуванням специфічних вимог північного літа, тому ключовими ринками для нових шин будуть країни Північної Європи та інших регіонів з відносно холодним кліматом. 
 
Зчеплення та стабільність за будь-яких умов 
 
При створенні Nokian Hakka Van спеціалісти Nokian Tyres брали до уваги запити водіїв про довговічну літню шину, що може впоратися з нерівним дорожнім покриттям та витримати великі навантаження. Згідно з опитуванням споживачів Nokian Tyres, власники автофургонів, окрім високої зносостійкості шин, цінують хороше зчеплення на мокрому покритті та запобігання акваплануванню. 
 
Мінлива літня погода є складним випробуванням і для водія, і для літніх шин. Nokian Hakka Van залишаються передбачуваними і стабільними в усьому діапазоні швидкостей – від жвавих магістралей до щільних заторів великих міст. Nokian Hakka Van ефективна з весни до осені, на гравію чи асфальті, в дощ чи під палючим сонцем. Вивчаючи побажання наших клієнтів, ми дійшли думки, що настав час розробити абсолютно нові рішення для гумових сумішей, - каже Мікко Люккула (Mikko Liukkula), менеджер з розробки продуктів компанії Nokian Tyres. 

Концепція Durable Control & Comfort – безкомпромісна безпека навіть при істотному зношуванні 
 
Комп'ютерне моделювання, тисячі кілометрів випробувань та використання в реальних умовах на автомобілях таксі допомогли нам розробити концепцію Durable Control & ComfortНові рішення для гумових сумішей, модель протектора та конструкція, що забезпечує тривалу безпеку, економне споживання пального та комфорт водіння є втіленням фінського досвіду розробки продуктів Nokian Tyres. 
 
Полегшуючи управління важкими комерційними та пасажирськими фургонами, ми зробили протектор жорсткішим за допомогою довгих блоків, схожих на ребра, що забезпечують стабільність і легкість керування навіть на високих швидкостях під час різких маневрів та раптової зміни смуги руху. Технологія Stone Ejectors допомагає самоочищенню шини від гострого щебеню в протекторі. 
 
- Різні форми та розміри ламелей або канавок на поздовжніх ребрах протектора забезпечують гарне зчеплення на вологому дорожньому покритті та комфорт при русі, накопичуючи воду та забезпечує контрольований рух в бічних ребрах шини. Поперечні канавки накопичують воду, ефективно виводячи її з плями контакту шини та дорожньої поверхні. Контур ламелей гарантує, що високопродуктивна шина матиме відмінне зчеплення з мокрим покриттям навіть при зношуванні. Широкі основні канавки на протекторі також знижують ризик аквапланування. Особлива увага приділяється хорошій керованості на високих швидкостях, - каже Люккула. 
 
Надійна і міцна конструкція 

Блок сталевого брекера поверх міцної подвійної конструкції корпусу має вбудоване армування або захисні планки на краях обох сталевих поясів. Таке рішення гарантує, що сталеві пояси будуть довговічними в активному використанні та їх можна надійно прикріпити до конструкції. 
 
Новий, більш гнучкий сталевий брекер, розроблений для використання на фургонах, підвищує міцність конструкції та дозволяє шині зберігати свої властивості навіть при великих навантаженнях. Це також знижує опір коченню, що, в свою чергу, зменшує витрату пального та мінімізує згубні викиди вуглекислого газу.  

Гумова суміш Hakka Van Hybrid забезпечує максимальне зчеплення з вологим покриттям та зносостійкість 
 
Характеристики шини Nokian Hakka Van - безпеку, довговічність та низький опір коченню -забезпечує гумова суміш Hakka Van Hybrid, створена спеціально для жорстких умов експлуатації.  
 
Вдосконалена для північних доріг, надзвичайно стійка до порізів, сучасна гумова суміш забезпечує виняткове зчеплення на вологому покритті, що дозволяє шині швидко гальмувати навіть під час рясного дощу. Гумова суміш протектора підлаштовується під перепади температур, не втрачає якостей навіть при інтенсивному зношуванні і забезпечує економію пального. 
 
Технологія Aramid Sidewalls для роботи та подорожей 
 
- Вражаючу зносостійкість шини забезпечено технологією Nokian Aramid Sidewalls та виштовхувачам каміння Stone Ejectors у внутрішніх канавках. Фургони та будинки на колесах мають велику власну вагу, до того ж часто їздять завантажені розбитими дорогами. Тому вимоги для шин до подібних авто особливо високі. Арамідні волокна не лише захистять від додаткових витрат на усунення випадкових пошкоджень шини, але й забезпечать можливість дістатися місця призначення без неприємних сюрпризів, - каже Люккула, описуючи переваги цієї унікальної технології. 
 
Основою технології Nokian Aramid Sidewalls є надміцні композитні волокна араміду - цей же матеріал використовується у космічній галузі та оборонній промисловості. Nokian Tyres посилює волокнами араміду боковини шин, що робить шину жорсткішоюдозволяє їй добре протистояти зовнішнім ударам і порізам і навіть може повністю запобігти пошкодженню шини. 

Індикатор безпеки DSI попереджає про ризик аквапланування 

Інженери Nokian Tyres винайшли та запатентували простий спосіб, який дозволяє водієві легко контролювати стан шин і оцінити безпеку руху. Це індикатор безпеки Driving Safety Indicator (DSI)який розташовано на центральному ребрі шини у вигляді цифр, що показують залишкову глибину протектора в міліметрах. Індикатор аквапланування – це символ у вигляді краплі води, який зникає, коли ризик аквапланування стає занадто високим, адже шини з глибиною протектора в 4 мм і менше вже не здатні ефективно відводити воду з зони контакту і потребують заміни.  

Правильний тиск у шинах особливо важливий при комерційному використанні автомобіля та при великих навантаженнях. Він значно покращує реакцію автомобіля на дії водія, до того ж убезпечує каркас шин від пошкоджень та зменшує витрати пального 
 
На спеціальній інформаційній зоні можна відмітити правильний тиск та розташування шини на осях. Сезонна заміна шин стає простішою завдяки новій додатковій області, яка може бути використана для запису крутного моменту затягування гайок коліс. 

Nokian Hakka - унікальна північна концепція 

Нерівні, багаті на вибоїни дороги та мінливі погодні умови, характерні для півночі, ставлять особливі вимоги до шин. Шини Nokian Hakka створені спеціально для північного літа: вони зносостійкі, витримують погані дороги, а також поводяться передбачувано в широкому діапазоні температур. 

На літні шини лінійки Nokian Hakka та зимові шини Nokian Hakkapeliitta поширюється розширена Hakka-гарантія: ми безкоштовно відремонтуємо чи замінимо пошкоджену шину протягом року з дня покупки у мережі Vianor. Однак варто нагадати, що розширена гарантія не діє у разі порушення водієм умов експлуатації шин Nokian Tyres.  

Nokian Hakka Van - тривала безпека та комфорт   

  • Стабільна, збалансована та надійна керованість за будь-якої погоди 
  • Поліпшене зчеплення з вологим покриттям та запобігання акваплануванню 
  • Посилені надміцними волокнами араміду боковини запобігають ударам та порізам  
  • Низький опір коченню знижує витрати пального та вплив на довкілля  

Міцність та ефективність для вимогливих професіоналів 

  • Збалансовані характеристики та точність маневрування на міських вулицях та автомагістралях, швидкість до 120 км/год 
  • Безпрецедентна зносостійкість для інтенсивного використання на будівельних майданчиках, в таксі та для транспортування вантажів 

Безпека та комфорт водіння для кемперів  

  • Безпечне та комфортне водіння без неприємних сюрпризів з весни до осені 
  • Легкість керування на мокрій дорозі, ефективне запобігання акваплануванню 
  • Надійність та довговічність навіть у складних кліматичних умовах та на дорогах з вибоїнами та гострим гравієм 
  • Економія пального та бережливе ставлення до довкілля  

Основні інновації:  
 
Концепція Durable Control & Comfort: витривалість, безпека, комфорт керування та ефективне використання пального. Нові рішення для протектора, гумової суміші та конструкції забезпечують стабільну збалансовану керованість у будь-яку погоду.  
 
Малюнок протектора Nokian Hakka Van: передбачуваність при маневруванні навіть на високих швидкостях, під час ухилення від перешкоди та раптової зміни смуги руху. Ламелі та канавки різних форм та розмірів виконують свою роль, забезпечуючи хороше зчеплення на мокрому покритті та комфорт управління 
 
Гумова суміш протектора Hakka Van Hybrid забезпечує виняткове зчеплення з мокрим покриттям, що дозволяє Hakka Van швидко зупинятися навіть на залитих дощем дорогах. Створена для їзди у складних умовах, гумова суміш адаптується до перепадів температури, витримує інтенсивне зношування та забезпечує ефективне споживання пального. 
 
Міцна та витривала структура. Подвійна структура корпусу та міцний сталевий брекер підвищують довговічність і дозволяють шині значно довше зберігати свої характеристики. 
 
Посилені арамідом боковиниУнікальний захист від ударів, вибоїн та порізів. Основою технології Nokian Aramid Sidewalls є волокна араміду - цей же матеріал використовують у космічній галузі та оборонній промисловості. Арамід робить шину жорсткішою і зміцнює боковину, що дозволяє їй ще краще протистояти зовнішнім ударам і порізам і навіть може повністю запобігти пошкодженню шини. 
 
Технологія Stone Ejectors. Більше безпеки, краща довговічність. Технологія самоочищення протектора Stone Ejectors запобігає скупченню гострого каміння у канавках та їх проникненню в шину. Виштовхувачі каміння подовжують термін експлуатації шинизабезпечуючи додатковий захист та запобігаючи пошкодженню шини. 
 
Індикатор безпеки Driving Safety Indicator полегшує контроль глибини протектора. Індикатор DSI – це цифри, що показують залишок протектора в міліметрах та зникають по мірі зношування шини. Індикатор аквапланування – це символ краплі води, що показує здатність протистояти акваплануванню. Крапля зникає, коли залишок протектора складає менше 4 мм і шина вже не здатна ефективно відводити воду з зони контакту, а отже потребує заміни.  

Завантажити фотографії продуктів та відео: 

http://www.nokiantyres.com/hakkavanPR 

Більше інформації про новинку: 

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-hakka-van/ 
 
Довідка про компанію:  

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам спокій за будь-яких умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2019 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 мільярда євро, а число працівників - близько 4700 чоловік. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі. 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua