Поліпшення міцності універсальних сільськогосподарських шин Nokian Country King додає додатковий сезон використання

пн вересня 13 02:08 2010

Поліпшення міцності універсальних сільськогосподарських шин Nokian Country King додає додатковий сезон використанняДовговічність стабільної шини для сільськогосподарської техніки Nokian Country King, спеціально розробленої для роботи протягом усього року, максимально збільшена з новою гумової сумішшю. У результаті кропіткої роботи над розробкою продукту, флотаційна радіальна шина, що легко пересувається і дорогами, і полем, тепер до 20% більш зносостійка ніж раніше. Крім того, склад спеціальних шин тепер ще більш стійкий до проколів і порізів.

- Для наших клієнтів, що працюють на різних сільськогосподарських об'єктах, це означає, що протягом усього сезону ці шини забезпечать хорошу керованість і підвищену надійність у складних поїздках по різних дорожніх поверхнях і грунтів. Менше пошкодження шини означає більш ефективну витрату робочого часу. У процесі роботи Ви також виявите інші відмінні якості Nokian Country King, такі, як надійне зчеплення, дуже низький опір коченню і підвищений комфорт, - говорить Мартті Пяйвінен, менеджер з розвитку продукції Nokian Heavy Tyres.

Завдяки низькому опору коченню та економії палива Nokian Country King є відмінним вибором для великих сільськогосподарських машин і причепів. Важкі сільськогосподарські машини й вантажівки потребують шини, що мають гарні несучі властивості, вирізняються надійністю та підвищеною працездатністю. Під час збільшення навантаження площа контакту шини збільшується, що підвищує її пропускну здатність. Завдяки міцній структурі, причіп не буде качатися або рухатися під час навантаження. Армована сталева конструкція ременів цієї сучасної радіальної шини витримує навантаження як на кам'янистому грунті, так і на м'якому піску. Низький рівень шуму та підвищений комфорт – якості, що особливо цінуються під час довгого робочого дня. Рисунок протектора сприяє швидкому самоочищенню поверхні шини. Індикатор ступеня зносу (DSI) вказує залишкову глибину канавки. Індекс швидкості шини – D (65 км/год). Низький опір коченню зменшує витрату палива, що робить шину економічною і екологічною. Всі шини Nokian Country King, що надійшли на даний час в продаж, були виготовлені з нової гумової суміші.

Компанія Nokian Heavy Tyres першою в світі відмовилася від використання у виробництві шкідливих високоароматичних масел. Nokian Country King також виготовляється з використанням тільки очищених низькоароматичних масел.

Nokian Country King – міцна і універсальна флотаційна радіальна шина
• Висока несуча здатність, підвищена міцність і комфортне водіння
• Низький опір коченню дозволяє знизити витрату палива
• Легке і швидке обертання

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]