пн листопада 10 11:25 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Шини Nokian Hakkapeliitta упевнено перемагають в тестах зимових шин журналу «Автоцентр»За підсумками тестування Nokian Hakkapeliitta 8 продемонструвала надійне зчеплення на льоду та гарну тягу на снігу. Nokian Hakkapeliitta R2 визнано найкращою фрикційною шиною, що має відмінні показники зчеплення на вкритому льодом і засніженому дорожньому покритті.

У ході тестування фінська організація Test World оцінювала характеристики 12 шипованих і 12 фрикційних зимових шин у популярному типорозмірі – 205/55 R16. Результати тестів опубліковані в журналі «Автоцентр» (№ 41-42, жовтень 2014 р.).

Першу позицію в рейтингах обох видів покришок традиційно утримує бренд компанії Nokian Tyres – Hakkapeliitta. «Короткий гальмівний шлях та ефективний розгін на льоду – саме те, що забезпечує тривалу прихильність автовласників до продукції компанії Nokian Tyres», – зазначають організатори випробувань.

Nokian Hakkapeliitta 8: заслужене перше місцеЗимові шиповані шини Nokian Hakkapeliitta 8, на думку експертів, мають відмінні показники зчеплення на найнебезпечнішому дорожньому покритті – на льоду. Під час випробувань водії не знали, яку саме модель шини встановлено на автомобілі, яким вони керують. Їхня оцінка – 10 балів з 10 можливих – свідчить про високий рівень безпечного управління з Nokian Hakkapeliitta 8 у складних зимових умовах. Ця модель продемонструвала найкращі результати в тестах на гальмування та розгін. Експерти журналу «Автоцентр» були одностайні у своїх висновках: «Nokian Hakkapeliitta 8, поза сумнівом, гідна першого місця».

Nokian Hakkapeliitta R2 – найкраща фрикційна шина для зимових умовФрикційній шині Nokian Hakkapeliitta R2 не було рівних серед конкурентів у гальмуванні на вкритому льодом та засніженому дорожньому покритті. Тести проводилися у типорозмірі 205/55 R16. Інноваційна формула гумової суміші з мікрокристалами, вдосконалений дизайн протектора та ущільнене ламелювання забезпечують шині оптимальне зчеплення на слизькій і засніженій зимовій дорозі. Переваги Nokian Hakkapeliitta R2 були незаперечними також у тестах на акустичний комфорт (10 балів з 10 можливих) та економічність: за рахунок низького опору коченню витрата пального при коченні з 80 до 40 км/год не підвищувалася. У підсумковому заліку ця модель отримала 8,2 бала і перше місце серед фрикційних шин у рейтингу журналу «Автоцентр» (№ 41-42, 2014 р.)

В умовах української зими протестовані шини Nokian Hakkapeliitta – найкращий вибірЕксперти журналу «Автоцентр» протестували 8 шипованих і 7 фрикційних моделей зимових шин у типорозмірі 195/65 R15, що представлені на вітчизняному ринку. У суворих і надскладних екстремальних умовах заполярного полігону в Івало, Фінляндія, фахівці оцінювали характеристики зимових шин різних виробників. Результати власної експертизи «Автоцентру» надруковані в № 43 журналу (жовтень 2014 р.). За підсумками випробувань команда українських експертів віддала перевагу двом моделям бренду Hakkapeliitta.

Nokian Hakkapeliitta 8 єдина отримала «5 зірок» у рейтингу безпеки і з оцінкою «дуже рекомендована» є лідером у загальному заліку. Серед протестованих фрикційних шин Nokian Hakkapeliitta R2 завдяки відмінним зчіпним властивостям у зимових умовах впевнено захистила свої позиції. Безпека цієї шини оцінена у «5 зірок», підсумковий показник – «дуже рекомендована».

На українському ринку Nokian Hakkapeliitta 8 представлена у 59 типорозмірах з діаметром диска від 13 до 20 дюймів, Nokian Hakkapeliitta R2 – у 56 типорозмірах від 13 до 20 дюймів. При цьому, незалежно від типорозміру, невід’ємними якостями цих зимових шин є безпрецедентна безпека, надійне зчеплення і впевнена керованість.

Додаткова інформація:
Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua