NOKIAN TYRES HAKKA BLUE 3 SUV

Літні шини преміум-класу для позашляховиків і кросоверів малого і середнього розміру

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Літні шини преміум-класу для позашляховиків і кросоверів малого і середнього розміру

Нові шини Hakka Blue 3 SUV - міцний і надійний вибір для позашляховиків і кросоверів. Вони стабільні і легкі для їзди як у міському трафіку, так і на гравійних дорогах чи високошвидкісних трасах. Створені для позашляховиків малого і середнього розміру, Hakka Blue 3 SUV пропонують покращене зчеплення, стійкість і витривалість, роблячи водіння легким і комфортним за дощової погоди на різних дорожніх покриттях. Клас зчеплення з мокрим покриттям відповідає класу "А" за європейським маркуванням шин, тобто найвищому з можливих.

  • ТОЧНО ЗУПИНЯЄТЬСЯ НА МОКРІЙ ДОРОЗІ ТА ЕФЕКТИВНО ЗАПОБІГАЄ АКВАПЛАНУВАННЮ
  • НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ СТАБІЛЬНІСТЮ ТА КОМФОРТНОЮ КЕРОВАНІСТЮ
  • НАДІЙНІСТЬ ЯК НА ДОРОЗІ, ТАК І НА БЕЗДОРІЖЖІ
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Hakka Blue 3 SUV

Типорозміри шин

215/65 R 16 102V XL

максимальне навантаження 850 кг, до 240 км/г

215/70 R 16 100H

максимальне навантаження 800 кг, до 210 км/г

225/70 R 16 103H

максимальне навантаження 875 кг, до 210 км/г

245/70 R 16 111H XL

максимальне навантаження 1090 кг, до 210 км/г

ЕФЕКТИВНЕ ЗАПОБІГАННЯ АКВАПЛАНУВАННЮ

Нові Hakka Blue 3 SUV точно зупиняються та ефективно запобігають небезпечному акваплануванню. Вони є першокласним вибором для дощової погоди і пропонують додаткову безпеку для мінливих літніх умов. Концепція Dry Touch 3.0 пропонує відмінну керованість як у разі несподіваної зливи, так і на високій швидкості. Ми беремо до уваги безпечність та екологічність впродовж усього життєвого циклу шини, тож Hakka Blue 3 SUV зберігає свої характеристики упродовж всього строку експлуатації.

БЕЗПЕЧНИЙ КОМПАНЬЙОН З ВЕСНИ ДО ОСЕНІ

Літні шини повинні залишатися безпечними і надійними з ранньої весни до пізньої осені. Нова гумова суміш протектора Cool Blue Hybrid прекрасно адаптується до температурних змін і залишається гнучкою та утримує високий рівень зчеплення навіть за знижених температур. Гумова суміш є дуже зносостійкою і може витримати навіть навантаження нерівних доріг і вибоїн.

ЗЧЕПЛЕННЯ І ВИТРИВАЛІСТЬ

Гарна стабільність водіння і відмінне зчеплення є важливими характеристиками для водіїв позашляховиків. Шини для позашляховиків повинні бути досить міцними для забезпечення стабільності високих важких автомобілів. Маючи міцну двошарову структуру, нові шини для позашляховиків також оснащені унікальною розробкою компанії Nokian Tyres – технологією Aramid Sidewall. Посилені арамідом боковини покращують витривалість шини і дбають про те, щоб шина могла витримати будь-які удари під час їзди. Виштовхувачі камінців у головних канавках пропонують додаткову витривалість, тоді як кігті-грунтозачепи off-road claws у плечових зонах надають необхідне зчеплення на бездоріжжі.

ЕФЕКТИВНЕ ЗАПОБІГАННЯ АКВАПЛАНУВАННЮ І ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Концепція Dry Touch 3.0 максимізує здатність цієї шини преміум-класу відводити воду за рахунок широких головних канавок та інших інновацій в малюнку протектора. Канавки Swoop grooves в ребрах центральної зони ефективно відводять воду з плями контакту шини з дорожньою поверхнею. Шашки протектора на внутрішньому плечі шини, виконані з технологією Coanda, прискорюють відведення води від поздовжніх до бічних канавок.

НИЖЧИЙ РІВЕНЬ ШУМУ І РІВНОМІРНИЙ ЗНОС

Інновація Silent MultiZone Design. Форма і розподіл блоків протектора на внутрішніх та зовнішніх плечах точно оптимізовані по колу шини. Таке розташування допомагає позбутися надокучливого шуму, роблячи водіння більш комфортним і тихим, особливо на нерівному асфальті. Розподілення блоків також забезпечує рівномірність зносу.

УНІКАЛЬНИЙ ЗАХИСТ І ПОКРАЩЕНА ВИТРИВАЛІСТЬ

Посилені арамідом боковини. Унікальний захист від ударів, вибоїн і порізів. Суттю технології Aramid Sidewall є арамідні волокна, що входять до гумової суміші боковин. Такий самий матеріал використовується в аерокосмічній та оборонній галузях. Виштовхувачі камінців у головних канавках не дозволяють гострим камінцям чіплятися до протектора шини і проникати в його структуру. Виштовхувачі камінців продовжують життєвий цикл шини і надають додатковий захист, запобігаючи пошкодженню шини.

ДОДАТКОВА БЕЗПЕКА ДЛЯ ДОЩОВИХ ДНІВ

Коли рідина, зокрема вода, під час руху стикається з вигнутою поверхнею, вона намагатиметься слідувати за цією поверхнею. Цей феномен також називається ефектом Коанда і означає, що воду можна спрямувати так, щоб вона слідувала за вигином поверхні, а не йшла прямою лінією. Коли шина стикається з більшою кількістю води, ніж може відвести, виникає аквапланування. Технологія Coanda компанії Nokian Tyres прискорює процес відведення води за допомогою її спрямування у напрямку від шини, що ефективно запобігає небезпечному акваплануванню.

КРАЩЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Кігті-грунтозачепи Off-Road Claws у плечовій зоні надають необхідне зчеплення водіям масивних позашляховиків. Діагональні прямокутні кігті контрольовано чіпляються за дорожню поверхню, тим самим покращуючи тертя і гальмування на піщаних дорогах і м'яких поверхнях.

ІНДИКАТОР БЕЗПЕКИ DRIVING SAFETY INDICATOR

Hakka Blue 3 SUV містять індикатор безпеки Driving Safety Indicator (DSI), який допомагає водіям знати, коли слід міняти шини. Індикатор зношуваності показує залишкову глибину протектора у міліметрах. Цифри стираються одна за одною по мірі зносу шини. Індикатор аквапланування попереджає про зростання ризику аквапланування. Символ краплини зникає, коли глибина протектора становить менше 4 мм.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Вітаємо в нашому банку матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела матеріалів, зокрема прес-релізи, фото та відео наших нових продуктів. Усі матеріали доступні для використання за умови посилання на джерело.

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

Шини преміум-класу заощаджують пальне, виготовляються екологічним шляхом, знижують зношуваність дорожнього полотна і рівень шуму - при цьому ще й стильно виглядають. Численні інновації та понад 100 патентів на зимові шини зробили зимові шини Nokian Tyres легендарними.

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Сталість є невід'ємною частиною нашої діяльності. Ми беремо до уваги як безпечність, так і екологічність шини впродовж усього життєвого циклу. Як і решта наших продуктів, шини Nokian Tyres Hakka Blue 3 розроблені з урахуванням соціальної відповідальності.