NOKIAN TYRES Nordman SX3

Збалансовані, точні і тихі

This product is out of production

Усі шини

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Літні шини для невеликих автомобілів економ-класу

Нові літні шини Nordman SX3 від компанії Nokian Tyres дарують відчуття збалансованості і комфорту як за дощової погоди, так і на розпеченому сонцем асфальті. Збалансована керованість та надійність за мінливих літніх умов роблять Nordman SX3 привабливим варіантом.

  • СТАБІЛЬНІСТЬ ПІД ЧАС МАНЕВРУВАННЯ, ЕФЕКТИВНЕ ЗАПОБІГАННЯ АКВАПЛАНУВАННЮ
  • ЛЕГКА І ЗБАЛАНСОВАНА КЕРОВАНІСТЬ
  • НАДІЙНІСТЬ ВПРОДОВЖ КІЛОМЕТРІВ – ВІДМІННЕ РІШЕННЯ У ВІДПОВІДЬ НА НЕСПОДІВАНКИ МІНЛИВИХ ЛІТНІХ УМОВ.
Nordman SX3

Літні шини для невеликих автомобілів економ-класу

Міцна конструкція та гумова суміш, спеціально розроблена для нерівних доріг, подарують додаткові кілометри навіть на дорогах з коліями. Технологія Coanda спрямовує і прискорює відведення води від плями контакту шини з дорогою. Дана інновація ефективно запобігає акваплануванню, яке може стати серйозною загрозою для будь-якого водія.

Ефективне запобігання акваплануванню

Технологія Coanda. Вигнуте похиле розташування блоків протектора на внутрішньому плечі шини сприяє спрямуванню і прискоренню відведення води з поздовжніх канавок до поперечних. Шина зберігає відмінну здатність запобігати акваплануванню впродовж усього строку експлуатації.

Безпека на мокрих дорогах

Канавки Blade Grooves. Агресивні канавки blade grooves, прорізані в ребрах центральної зони, ефективно поглинають воду і спрямовують її до поздовжніх канавок.

Більше комфорту завдяки інновації Silent Groove Design

Напівсферичні заглиблення, що нагадують м’яч для гольфу, на стінках поперечних ребер забезпечують додатковий комфорт під час водіння. Дана інновація знижує рівень шуму в салоні та зовнішній шум кочення. Вона також покращує аеродинамічні властивості та допомагає охолодити поверхню шини, що сприяє кращій зносостійкості.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Вітаємо в нашому банку матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела матеріалів, зокрема прес-релізи, фото та відео наших нових продуктів. Усі матеріали доступні для використання за умови посилання на джерело.

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

Шини преміум-класу заощаджують пальне, виготовляються екологічним шляхом, знижують зношуваність дорожнього полотна і рівень шуму - при цьому ще й стильно виглядають. Численні інновації та понад 100 патентів на зимові шини зробили зимові шини Nokian Tyres легендарними.

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Сталість є невід'ємною частиною нашої діяльності. Ми беремо до уваги як безпечність, так і екологічність шини впродовж усього життєвого циклу. Як і решта наших продуктів, шини Nokian Tyres Hakka Blue 3 розроблені з урахуванням соціальної відповідальності.