Nokian tyres NORDMAN SZ2

Безтурботна, комфортна їзда

This product is out of production

Усі шини

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Безтурботна, комфортна їзда

Нова спортивна літня шина Nokian Tyres Nordman SZ2 забезпечує переконливу точність реакцій на побажання активного водія. Цей новий високоякісний продукт допоможе зберегти контроль над машиною на асфальті і на гравії. Шина негайно реагує на сигнали від керма, що є важливим чинником безпечної їзди на межі можливостей автомобіля.

  • СТАБІЛЬНА, ТОЧНА І ТИХА
  • ТОЧНА І ЛЕГКА В КЕРУВАННІ, НАВІТЬ НА ВИСОКІЙ ШВИДКОСТІ
  • ДОБРЕ ВИТРИМУЄ ЗНОС НА НЕРІВНИХ ДОРОГАХ
Nordman SZ2

Відгуки споживачів

Ще немає відгуків. Напишіть власний відгук!

Типорозміри шин

205/55 R 16 94V XL

максимальне навантаження 670 кг, до 240 км/г

215/55 R 16 97W XL

максимальне навантаження 730 кг, до 270 км/г

205/50 R 17 93W XL

максимальне навантаження 650 кг, до 270 км/г

215/50 R 17 95W XL

максимальне навантаження 690 кг, до 270 км/г

Безпека на великій швидкості

Форма протектора ідеально підтримує точність реакцій цієї спортивної шини. Жорсткі внутрішні та зовнішні плечові зони з'єднуються з протекторними блоками, пов'язаними між собою поздовжніми ребрами. Широкі масивні ребра покращують жорсткість шини і зменшують рух блоків протектора під час контакту з дорогою. Структура протектора дуже жорстка, що забезпечує хороший контроль та керованість на більш високих швидкостях.

Канавки Hydro Grooves

Краща стійкість руху, зчеплення з мокрою дорогою та запобігання акваплануванню

У поздовжніх ребрах біля внутрішнього плеча переважають глибокі бічні борозди, які стабілізують шину на траекторії руху. У той же час нові інноваційні канавки Hydro Grooves ефективно запобігють акваплануванню, накопичуючи воду із зони контакту та спрямовуючи її далі в поздовжні канавки.

Канавки Swoop Grooves

Ефективна боротьба з акваплануванням

Розширення еліптичних канавок на внутрішньому плечі дозволяють акумулювати більше води, оскільки об’єм поперечних канавок збільшується. Це допомагає протидіяти акваплануванню. Форму поперечних канавок підібрано таким чином, щоб вони були більш відкритими і швидше відводили воду.

Silent Groove Design

Акустичний комфорт

Інноваційна технологія Silent Groove - це напівкруглі заглиблення на бічних стінках подовжніх ребер протектора. Вони нагадують м'яч для гольфу та змінюють течію повітряного потоку і глушать звукові хвилі, що формуються в районі поперечних канавок. Таким чином досягається менший рівень шуму, помітний як зовні автомобіля, так і в салоні.

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашої бази матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела, зокрема релізи, фотографії та відео наших нових продуктів. Усі матеріали можна використовувати безкоштовно за умови посилання на джерело.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
18807
4.5
Nokian Hakka Black 2