пн лютого 4 12:15 2013 в категорії Прес-релізи товарів

Нова нешипована зимова шина для мінливої погоди:

Nokian Hakkapeliitta R2 – комфорт у суворих кліматичних умовахНова нешипована зимова шина Nokian Hakkapeliitta R2 покликана протистояти найскладнішим зимовим погодним умовам. Вона легко обертається і чудово працює як на роз'їжджених під'їздах до перехресть у місті, так і на засніжених сільських дорогах. Інновації від першого в світі розробника зимових шин максимізують зчеплення нордичної фрикційної покришки на кризі, у цій категорії Hakkapeliitta R2 зробила великий стрибок у порівнянні з попередницею. Покращене зчеплення взимку і точність управління при водінні залишаються на висоті і по мірі зношення шини.


За прикладом шини Nokian Hakkapeliitta R що накопичила небувалий успіх в тестових випробуваннях, її послідовниця Hakkapeliitta R2 відрізняється унікальним комфортом і залишається вибором номер один для тих автомобілістів, які цінують екологічність водіння. Її надзвичайно низький опір коченню дозволить значно заощадити паливо і скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Розробникам вдалося домогтися дуже низького опору коченню, разом з властивостями безпеки, які цінують водії, покращеними ходовими характеристиками на зледенілих, засніжених і вологих дорогах.


Неперевершену зручність керування на північних дорогах надасть вам Nokian Hakkapeliitta R2 з її широким асортиментом виробів, придатних практично для всіх сучасних моделей автомобілів. Асортимент продукції буде налічувати 56 типорозмірів від 13 до 20 дюймів. Індекс швидкості новинки, як і у попередньої моделі - R (170 км / ч). Продаж Nokian Hakkapeliitta R2 споживачам почнеться з осені 2013 року. Основними ринками збуту новинки будуть країни Північної Європи, Росія і Україна.

Нова концепція Cryo Crystal забезпечує оптимальне зчепленняРізка зміна погодних умов притаманна для північної зими. Хоча більшу частину зими погода стоїть більш менш помірна, властивості істинно зимової шини оцінюються тоді, коли розгуляється снігова завірюха, або водіїв здивує погода, температурою, що різко наблизилася до нуля, і дороги перетворилися на ковзанку. Властивості безпеки шини Nokian Hakkapeliitta R2, що легко обертається. максимально поліпшені завдяки гумовій суміші нового покоління, ретельно розробленому протектору і оптимізації поперечного і поздовжнього зчеплення з використанням концепції Cryo Crystal.

Додані до гумової суміші багатогранні кристали, що нагадують алмазні частинки, вгризаються в дорожню поверхню, особливо помітно покращуючи зчеплення на кризі. Властивості зчеплення такої суміші протектора зберігаються довго, навіть у випадку, якщо глибина канавки протектора наближається до мінімальній межі - до чотирьох міліметрів, що має важливе значення для безпеки зимового водіння.


- Нова шина Nokian Hakkapeliitta R2 демонструє, що можливо зберегти як точність курування, так і добре зчеплення. Мікрокристали у гумовій суміші діють як вбудовані шипи, вгризаючись своїми гострими боками в дорожнє полотно. У міру зношування шини, рівномірно розподілені у гумовій суміші екологічно чисті кристали надають шині настільки необхідний резерв зчеплення, якого в суміші зазвичай немає, - пояснює специфічні властивості нової нешипованной шини Hakkapeliitta керівник відділу розвитку продукції Nokian Tyres Юха Пірхонен.

Легкість обертання при поліпшеному зчепленніВзаємодіючи у симбіозі з гумовою сумішшю, що була розроблена спеціально для фрикційної шини, унікальна концепція Cryo Crystal дає ефект, що задовольняє високим запитам. Нова нордична кріосіланова гумова суміш з силікою безпечно працює в широкому діапазоні температур. Вона покращує властивості шини на мокрій дорозі і завжди небезпечній ожеледі.


При низьких температурах каталізатором для криогенного кремнєводневого з'єднання слугує свиріпова олія, вона оптимізує взаємодію і функціонування силіки та природного каучуку. Як в суміші для нової шипованої шини Nokian Hakkapeliitta 8, так і в суміші для фрикційної Hakkapeliitta R2, збільшено кількість натурального каучуку.


Натуральний каучук є важливим компонентом, він акцентовано впливає на функціонування шини в екстремальних умовах примхливої ​​нордичної зими. Натуральний каучук працює як стабілізатор в широкому діапазоні температур. Гумова суміш протектора шини Nokian Hakkapeliitta R 2 залишається еластичною у будь-яких умовах. Дизайн протектора, його ламелі беруть активну участь у збереженні зчеплення при зміні температури. Свиріпова олія підвищує зносостійкість шини на розрив, а також удосконалює зчеплення на снігу та кризі.


Зчеплення гумової суміші новинки має виключно добрі характеристики на кризі, снігу і мокрій дорозі, крім того, суміш позитивно впливає на тривалість терміну служби і властивості зносу протектора при роботі в різних температурах. Різниця між фрикційними і шипованими шинами все більше скорочується, особливо в зчепленні на кризі.


Наявність у гумовій суміші більшої кількості силіки і абсолютно нова модель протектора дозволили скоротити опір коченню Hakkapeliitta R2 більш ніж на 5% в порівнянні з попередницею Hakkapeliitta R. Це зовсім не мало, враховуючи, що паливна ефективність шини Hakkapeliitta R за тестами багатьох автомобільних журналів була просто чудовою.

Зачепи проти шуги забезпечують додаткову безпеку в екстремальних ситуаціяхІдеального зчеплення і збалансованих властивостей шини конструктори домоглися за допомогою цілого ряду технічних удосконалень. У порівнянні з попередницею вона має ущільнене ламелювання. Більш широкі ламелі та агресивний дизайн проектора покращують зчіпні властивості, особливо, коли рівень зчеплення шини низький на мокрій кризі.


Сформовані в шашках протектора зачепи відповідають на безжальний виклик північної зими. Зачепи знаходяться між шашковими блоками, вони поліпшують зчеплення на снігу та кризі, особливо при гальмуванні і розгоні. Зачепи розробили, головним чином, для того, щоб розбивати щільну шугу, вони вгризаються в неї гострими боками шашок в плечових зонах. За допомогою таких зачепів, навіть при товстому шарі шуги, плечові зони шини мають відмінне зчеплення, і запобігають накопиченню сльоти між шашками протектора.


Покращене зчеплення взимку, особливо на слизькому льоді, дозволяє шині Nokian Hakkapeliitta R 2 скоротити гальмівний шлях зі швидкості руху 80 км / год більше ніж на 10 метрів порівняно з потужною в зчепленні на кризі Hakkapeliitta R.

Ламелі-насоси максимізують зчеплення на вологій дорозіВже знайомі за іншими фрикційними шинами кишеневі ламелі, вбудовані в шашки плечової зони шини Nokian Hakkapeliitta R2, викачують воду з плями контакту за принципом насоса і, таким чином, забезпечують надійне зчеплення з дорогою. Місткість запатентованих ламелей-насосів збільшена, а збільшена кількість зигзагоподібних ламелей роблять зчеплення на вологій дорозі та кризі ще більш ефективним.


У цілому ряді зимових шин свою ефективність довели і вбудовані активатори ламелей, вони розташовані як в плечових зонах протектора, так і в його центральній частині. Активатори ламелей забезпечують безпеку водіння при швидко мінливих погодних умов. Діяльність ламелей активізується, в результаті чого протектор має додаткове зчеплення в екстремальних ситуаціях, коли практично втрачається контакт шини з дорогою.

Курсова стійкість і чуйність управлінняОновлений дірекціональний або направлений малюнок протектора з об'єднуючим шашки протектора центральним ребром покращує курсову стійкість. Така центральна частина протектора що зв'язує шашки в одне ціле слугує підвищенню безпеки, а також забезпечує більш рівномірне зношування протектора, що підвищує безпеку при тривалій експлуатації шини. У провідних зимових шинах зазвичай швидше зношуються саме центральна частина протектора.


Багатошарова будова протектора, розроблена спеціально для фрикційних шин, працює в комбінації з гумовими сумішами. За курсовою стійкості таке поєднання виводить новинку Hakkapeliitta R2 на рівень, недосяжний для звичайних фрикційних шин. Шина не ухиляється від курсу, а наполегливо просувається вперед при будь-яких змінах зимової погоди. Точна керованість допомагає водієві помічати зміни в рівні зчеплення, даючи можливість вчасно відреагувати на дорожню ситуацію. Геометрія шашок протектора гасить вплив колієподібних доріг, завдяки чому теж поліпшується керованість.

Індикатор спрацьовування протектора і оновлена інфоділянка полегшують догляд за шинамиНа протекторі новинки можна знайти знайомий по іншим виробам, запатентований Nokian Tyres індикатор ступеня зносу протектора (DSI - Driving Safety Indicator). Він знаходиться в центральній частині протектора і показує залишкову глибину канавки протектора в міліметрах. По мірі експлуатації шини цифри стираються в порядку спадання. Зимовий індикатор, що має вигляд сніжинок в основі шашок, зберігається до тих пір, поки канавка протектора не зітреться до глибини 4 мм. Після цієї межі шини не вважаються безпечними для експлуатації в зимових умовах і їх рекомендується замінити.


На боковині Nokian Hakkapeliitta 8 є інфоділянка, на якій під час сезонної заміни покришок можна робити відмітки про рекомендований тиск в шинах і їх розташуванні. Для зручності і безпеки користувачів на інфоділяньці тепер є додаткова зона, в неї можна вписати момент затягування болтів для кріплення колісних дисків з легкосплавного металу. Гарантія Hakka Guarantee поширюється на шину Nokian Hakkapeliitta R2, як і на інші зимові вироби Hakkapeliitta.

Nokian Hakkapeliitta R2 - комфорт в суворих кліматичних умовах


  • Першокласна безпеку на кризі та снігу
  • Чудове відчуття керма на вологому та сухому дорожньому покритті
  • Заощаджує витрати на паливо

Основні інновації:Концепція Nokian Cryo Crystal. Чудове зчеплення взимку, чуйне відчуття керма. Додані в гумову суміш багатогранні кристали нагадують міцні алмазні частинки, вони вгризаються в дорожню поверхню, особливо помітно покращуючи зчеплення на кризі. Така гумова суміш безпечно діє в широкому діапазоні температур. Забезпечує виключно хороше зчеплення на кризі, снігу і мокрій дорозі. Підвищує зносостійкість покришки.


Щільна сітка ламелей, збільшена ширина ламелей. Оптимальне зчеплення і поведінка на дорозі. Агресивний дизайн проектора і ущільнене ламелювання. Більш широкі ламелі в центральній частині протектора збільшують площу зчеплення шини, особливо тоді, коли його рівень на мокрій кризі є мінімальним


Ламелі-насоси. Поліпшують зчеплення на вологих поверхнях. У шашках плечової зони шини вбудовані кишеневі ламелі, які як насоси викачують воду з плями контакту шини з дорогою і, таким чином, забезпечують зчеплення. Місткість запатентованих ламелей-насосів збільшена, а збільшена кількість зигзагоподібних ламелей роблять зчеплення на вологій дорозі та кризі ще більш ефективним.


Зачепи на протекторі. Підвищують якість зчеплення на зледенілій і засніженій поверхні. Знаходяться між шашковими блоками, удосконалюють зчеплення при гальмуванні і розгоні, особливо на снігу та кризі.


Активатори ламелей. Поліпшують зчеплення на льоду та кризі. Розташовані в плечових зонах протектора. Активізують діяльність ламелей на самих слизьких поверхнях. Більш широка ламель відкриває вузьку і вдосконалює функціональність протектора.


Зачепи проти шуги. Протистоять плануванню по сльоті. Знаходяться між шашковими блоками в плечових зонах. Розроблені для того, щоб розбивати полотно шуги, вгризаючись в нього гострими боками шашок. За допомогою таких зачепів, навіть при товстому шарі шуги, плечові зони шини мають відмінне зчеплення і запобігають накопиченню сльоти між шашками протектора.


Фотографії:Nokian Hakkapeliitta R2 – комфорт у суворих кліматичних умовах:
www.nokiantyres.com/HakkapeliittaR2


Вiдео:
Тестування в екстремальних умовах:
http://youtu.be/f4TSgk_1TQU


Про iсторiю зимових шин:
https://www.nokiantyres.com/first-winter-tyres

www.nokiantyres.com/hakkapeliitta75

www.youtube.com/watch?v=JA-YfJDKvwE&feature=share&list=PL1BE04B7BAC224A97Nokian Hakkapeliitta R2 – Північний комфорт:
http://youtu.be/LH2Xn3qeuVI


Переможниця тестів, Nokian Hakkapeliitta:
www.youtube.com/watch?v=IkQotSMzSfs&feature=share&list=UUv-VDEjbdBkuZ-eSvYOn0FA


Hakkapeliitta зимові шини:
www.nokiantyres.com/hakkapeliitta75

www.nokiantyres.com/Hakkapeliitta8

www.nokiantyres.com/HakkapeliittaR2SUV


Nokian Hakkapeliitta – Найшвидша на льоду:
www.nokiantyres.com/fastest-on-ice
www.nokiantyres.com/fastest-on-ice-electric-car-e-ra


Hakkapeliitta зимова школа водіння:
https://www.nokiantyres.com/winter-driving-school


Блоги професіоналів галузі:

http://nordictyreblog.com/


Розширена гарантія Hakka: https://www.nokiantyres.ua/rozshyrena-harantiya-hakka/


За додатковою інформацією звертайтесь:

Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
[email protected]

Руслана Приходько
Моб. +38 063 578 70 20
[email protected]
Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні та Білорусі
Наталія Дихтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]