пн лютого 4 12:20 2013 в категорії Прес-релізи товарів

Нова нешипована зимова шина для задоволення зростаючого попиту на покришки SUV:

Nokian Hakkapeliitta R2 SUV - Комфорт в суворих кліматичних умовах і незрівнянна курсова стійкістьОкрім нових зимових шин для легкових автомобілів компанія Nokian Tyres виводить на ринок фрикційну шину Nokian Hakkapeliitta R2 SUV для міських позашляховиків. Надійне зимове зчеплення новинки поєднує у собі впевнену прохідність, точність керування і комфорт їзди.


У цій справжній шині SUV використовуються ті ж самі прогресивні технічні рішення, якими відрізняється шина Nokian Hakkapeliitta R2 для легкових автомобілів. Спроектована для ефективної експлуатації універсальна фрикційна новинка в сімействі зимових покришок Hakkapeliitta є втіленням величезного досвіду накопиченого світовим лідером в області виробництва зимових шин.


Повний асортимент новинки для суворих зимових умов матиме 47 типорозмірів шин, охоплюючи покришки для позашляховиків з діаметром дисків від 15 до 21 дюймів. Так, в асортимент будуть входити і спеціальні продукти, наприклад, виготовлені за технологією Run Flat. Нова шина Hakkapeliitta SUV R2 буде доступна в шинних центрах з осені 2013 року. Основні ринки збуту новинки - країни Північної Європи, Росія і Україна.


Нова концепція Cryo Crystal: оптимальне зчепленняШина Nokian Hakkapeliitta SUV R2 активно підтримує систему динамічної стабілізації автомобіля, несе велике навантаження рівномірно і плавно, впевнено веде себе на зледенілих і мокрих дорогах. Завдяки унікальній концепції Cryo Crystal, що включає новий дизайн протектора та гумову суміш, шина прекрасно працює як на снігу, так і на чистому асфальті.


Концепція Cryo Crystal - симбіоз протектора і гумової суміші, розробленої спеціально для фрикційної шини. Багатогранні кристали що були додані до суміші нагадують міцні алмазні частинки, вони вгризаються в дорожню поверхню, особливо помітно покращуючи зчеплення на кризі. Мікрокристали в масі гумової суміші діють як вбудовані шипи, взгризаючись своїми гострими боками в дорожнє полотно. У міру зношування шини, рівномірно розподілені в гумової суміші екологічно чисті кристали дають такий необхідний резерв зчеплення, якого немає в звичайній суміші. Таким чином, чудове зчеплення і точність управління залишаються незмінними і при зносі покришки.


Знайому по іншим зимовим шинам Hakkapeliitta кріосілановую гумову суміш із силікою допрацювали для використання в протекторі для позашляховиків.


Оптимальна композиція силіки, свиріпової олії і натурального каучуку дозволяє шині Nokian Hakkapeliitta R2 SUV зберігати гарне зчеплення на льоду, снігу і вологій поверхні, як в мороз, так і в сльоту при нульовій температурі.


Гумова суміш шини має відмінні характеристики зносостійкості, в неї додано екологічно чисту свиріпову олію, яка покращує зчеплення на льоду і снігу, а також міцність на розрив. Згідно з тестами унікальна гумова суміш підіймає зчеплення фрикційних шин на новий рівень, як і в шинах Nokian Hakkapeliitta R2.


Збалансованість і безпека в екстремальних умовахСвіжі інновації підтримують оптимальне зчеплення взимку. Для водіїв високопродуктивних автомобілів, таких як позашляховики, збалансоване зчеплення і надійне керування - дуже важливі властивості шин. Для того щоб характеристики управління і курсової стійкості були стабільними, а водій мав змогу швидко реагувати і в екстремальній ситуації, зчеплення у поздовжньому і поперечному напрямку має бути оптимальним. Ефективний дизайн плечових зон Nokian Hakkapeliitta R2 SUV дозволяє збільшити зчеплення з дорогою і забезпечити надійне бічне зчеплення, особливо при проходженні поворотів.


Більш агресивний в порівнянні з попередницею малюнок протектора, щільне зигзагоподібне ламелювання, гострі краї ламелей поліпшують зчеплення на ожеледі і в глибокому снігу. Більш широкі ламелі забезпечують кращий захват за грунт на шорсткій кірці з льоду та снігу. Протектор з потужними канавками, які відкриваються назовні в плечових зонах чудово очищується від сухого і талого снігу.


Поліровані бічні канавки активно виводять сльоту з плями контакту, що запобігає завжди небезпечне аквапланування і планування по сльоті.


Зачепи-кігті і ламелі-насоси забезпечують надійний контакт з дорогоюУ канавках між блоками шашок вбудовані інші зачепи, які за формою нагадують кігті, вони поліпшують зчеплення на снігу і кризі, особливо під час гальмування і розгону автомобіля. Крім того, в центральній частині протектора Hakkapeliitta R2 SUV зубчастий профіль мають бічні поверхні шашок, це технічне рішення теж відбивається на поліпшенні зчеплення на засніженій дорозі.


Зростанню безпеки на зимовій трасі сприяють і вбудовані в плечові зони і центральну частину протектора активатори ламелей, вони забезпечують надійний контакт з поверхнею дороги. Активатори ламелей працюють на поліпшення зчеплення у швидко мінливих погодних умов.


Місткість запатентованих кишеневих ламелей-насосів, що знаходяться в плечових зонах, збільшена. Ламелі-насоси дренажують воду з поверхні дороги і роблять зчеплення на вологій дорозі більш ефективним.


Комфортне і передбачуване водінняЦентральне ребро оновленого протектора, що об'єднує шашки в одне ціле, а також шашки протектора по боках які розкриваються і є ефективно ламельованими забезпечують збалансоване і передбачуване водіння для водіїв, що цінують міць і продуктивність міських позашляховиків. Завдяки такому центральному ребру протектор шини зношується рівномірно, що є запорукою безпеки під час експлуатації гуми. При використанні на ведучих осях масивна зимова шина інтенсивніше всього стирається в центральній частині.


Потужна шина Nokian Hakkapeliitta R2 SUV комфортна в управлінні в умовах мінливої ​​зими. Міцна багатошарова будова протектора робить її більш надійною для руху по міським автострадам і гравійним покриттям сільських доріг. Нерівності що зустрічаються на шляху, і як наслідок удари та вібрація пом'якшуються до того, як звук або вібрація дійдуть до диска.


На тлі шин інших типів при порівнянні опору коченню нордичні нешиповані зимові покришки зазвичай мають найнижчі показники. Завдяки протектору, що легко обертається і абсолютно новій гумовій суміші протектора шина Nokian Hakkapeliitta R2 SUV відрізняється тими же властивістями, у неї винятковий опір коченню, нижче, ніж у літніх шин. Легкість обертання відбивається на економії палива, а також зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу.


Оновлений індикатор зносу та інфоділянкаІндикатори зносу покращують комфорт експлуатації шин і безпеку водіння.


Запатентований Nokian Tyres індикатор ступеня зношення протектора (DSI - Driving Safety Indicator) показує залишкову глибину канавки протектора в міліметрах. По мірі експлуатації шини цифри стираються в порядку спадання. Зимовий індикатор, що має вигляд сніжинок, зберігається до тих пір, поки канавка протектора не зітреться до глибини 4 мм. Після цієї межі шини не вважаються безпечними для експлуатації в зимових умовах і їх рекомендується замінити.


На боковині шини-новинки мається інфоділянка, на якій під час сезонної заміни покришок можна робити відмітки про рекомендований тиск в шинах і їх розташуванні. Гарантія Hakka Guarantee поширюється на шину Nokian Hakkapeliitta R2 SUV, як і на інші зимові вироби Hakkapeliitta.


Nokian Hakkapeliitta R2 SUV– Комфорт для суворих кліматичних умов і надійна курсова стійкість• Першокласне зимове зчеплення
• Курсова стійкість і міцність
• Комфортне відчуття від їзди за будь-якої погоди


Фотографії:


Nokian Hakkapeliitta R2 SUV - Комфорт в суворих кліматичних умовах і незрівнянна курсова стійкість

www.nokiantyres.com/HakkapeliittaR2SUV


Вiдео:
Тестування в екстремальних умовах:
http://youtu.be/f4TSgk_1TQU


Про iсторiю зимових шин:
https://www.nokiantyres.com/first-winter-tyres

www.nokiantyres.com/hakkapeliitta75

www.youtube.com/watch?v=JA-YfJDKvwE&feature=share&list=PL1BE04B7BAC224A97Nokian Hakkapeliitta R2 – Північнийкомфорт:
http://youtu.be/LH2Xn3qeuVI


Переможниця тестів, Nokian Hakkapeliitta:
www.youtube.com/watch?v=IkQotSMzSfs&feature=share&list=UUv-VDEjbdBkuZ-eSvYOn0FA


Hakkapeliitta зимові шини:
www.nokiantyres.com/hakkapeliitta75

www.nokiantyres.com/Hakkapeliitta8

www.nokiantyres.com/HakkapeliittaR2SUV


NokianHakkapeliitta – Найшвидша на льоду:
www.nokiantyres.com/fastest-on-ice
www.nokiantyres.com/fastest-on-ice-electric-car-e-ra


Hakkapeliitta зимова школа водіння:
https://www.nokiantyres.com/winter-driving-school


Блоги професіоналів галузі:

http://nordictyreblog.com/


Розширена гарантія Hakka: https://www.nokiantyres.ua/rozshyrena-harantiya-hakka/


За додатковою інформацією звертайтесь:

Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
[email protected]

Руслана Приходько
Моб. +38 063 578 70 20
[email protected]
Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні та Білорусі
Наталія Дихтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]


www.facebook.com/nokiantyres

www.youtube.com/NokianTyresCom