пн лютого 3 10:00 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів
Нова зносостійка зимова шина для мікроавтобусів і легких вантажівок

Nokian Hakkapeliitta C3 – для професійного керуванняНова шипована шина Nokian Hakkapeliitta C3 для професійного транспорту робить життя безтурботнішим. Зносостійкі шиповані шини цієї моделі можуть протистояти складнощам, що виникають у водіїв взимку. На додаток до збалансованого зчеплення в зимових умовах, характерного для шин Hakkapeliitta, шини Nokian Hakkapeliitta C3 забезпечують стабільну керованість для професійного водіння автотранспорту.

Новий сталевий шип квадратної форми посилює зчеплення в зимових умовах як на слизькому покритті, так і на шосе. Досвід та інновації від компанії-винахідника зимових шин знайшли відображення у шинах Nokian Hakkapeliitta C3. Відтак, сталевий брекерний пакет і гумова суміш, оптимізовані для інтенсивного використання, забезпечують тривалість конструкції і високу продуктивність на грубому дорожньому полотні. Характеристики шини зберігаються навіть у процесі зносу. Низький опір коченню ефективно зменшує витрати пального.

Шина Nokian Hakkapeliitta C3 - це комплексне рішення сучасної шинної індустрії. Широкий вибір типорозмірів, що підходять усім сучасним вантажівкам і мікроавтобусам, налічує 20 продуктів з розміром колеса від 14 до 17 дюймів. Це найширший модельний ряд на ринку. Нові шини мають однаковий малюнок протектору в одному типорозмірі для більш легких та більш важких транспортних засобів. Продаж кінцевому споживачу заплановано на осінь 2014 року. Основними ринками для нової шини є Швеція, Норвегія, Фінляндія, Росія та Україна.

Сучасний сталевий шип квадратної форми забезпечує зчеплення і потужністьНова шина Nokian Hakkapeliitta C3 забезпечує перевірену безпеку. Її першокласні зимові характеристики вдосконалили на тестовому полігоні Nokian Tyres у місті Івало, Фінляндія, що знаходиться за північним полярним колом. Протектор Nokian Hakkapeliitta C3 має симетричний та направлений малюнок, характерний для шин Hakkapeliitta, і може самостійно очищуватися від снігу та сльоти. Часте ламелирування агресивного малюнка протектора забезпечує необхідне зчеплення для найбільш слизьких доріг. Шашки протектора, масивні і витягнуті від центра до краю, покращують керованість на чистому асфальті.

Збалансоване зчеплення необхідне для важких та універсальних мікроавтобусів. Максимальне збільшення поперечного зчеплення особливо важливе для контролю над потужним автомобілем у неочікуваних поворотах.

Надійна шина Nokian Hakkapeliitta C3 оснащена модифікованим чотиригранним сталевим шипом, який посилює зчеплення при ожеледиці та покращую надійність шипа, зберігаючи гарне зчеплення навіть при кілометрах зношення. Сам шип, його фланець і жорстке металеве осердя мають чотиригранну форму. Широка основа посилює зчеплення на льоді та надійніше заземляє шип у гумовій суміші протектора. Відтак, розташування шипів оптимізовано, а шум знижено до прийнятного низького рівня, що робить комфортним керування транспортом під час тривалих поїздок.

Додатково до переконливого зчеплення, що працює навіть в екстремальних умовах, відчуття від керування на нових шинах точне та логічне, у порівнянні з керуванням легкового автомобіля. Шина керується з однаковою точністю на снігу, льоду та сльоті.

Спеціально розроблена конструкція максимально збільшує витривалість шиниКонструкцію найбільш витривалої шини Nokian Hakkapeliitta C3 було оптимізовано, а сталевий брекерний пакет, що спеціально створений для двошарових конструкцій, був допрацьований у різних напрямках.

Сталевий брекерний пакет міцний; кромки сталевого брекера оброблено гумовими стрипсами. Таке рішення забезпечує надійність останнього при інтенсивному використанні; шари міцно кріпляться до конструкції. Новий, більш гнучкий сталевий корд, збільшує міцність конструкції та дозволяє шині зберігати свої сучасні характеристики довше, ніж раніше. Це рішення так само зменшує опір коченню, що призводить до мінімізації витрат пального.

Нова зимова гумова суміш: більш зносостійка і економічна
Надійне зчеплення в зимових умовах завдячує поєднанню зовнішнього і внутрішнього шару та новій гумовій суміші протектора, яка створена спеціально для складних умов керування. Нова зимова гумова суміш, що адаптована для активного використання, бездоганно працює за будь-яких температур, запобігає зношенню шини, і не заважає легкому обертанню нової шини. Завдяки значному вмісту натурального каучуку нова шина Nokian Hakkapeliitta C3 зберігає свої характеристики безпеки навіть за дуже низьких температур. Рапсове мастило покращує якості гуми при розриві, а також зчепленні шини на снігу та льоду.

Особливо пружний і міцний шар гумової суміші двошарової структури (cap & base) утримує шип у шашці протектора та покращує керованість транспортним засобом на асфальті. В бортах шини використовується спеціальна гумова суміш, яка щільно і гнучко обгортає обід колеса, що покращує міцність шини при транспортуванні великого вантажу. Ця інновація також знижує до мінімуму шум у кабіні автомобіля за рахунок зменшення передачі вібрацій від шини на диск і далі у салон автомобіля.

Індикатор зношення збільшує рівень безпекиІндикатор ступеню зношення протектора DSI, розроблений і запатентований Nokian Tyres, показує залишкову глибину протектора в міліметрах, шляхом стирання цифр по мірі зношення шини. Такий індикатор є на всіх зимових шинах Nokian. Зимовий індикатор безпеки WSI у вигляді сніжинки є ще одним додатковим індикатор експлуатації шин взимку. При витиранні символу сніжинки необхідно змінити шини на нові. Безпечне водіння взимку можливо при залишковій глибині протектора 4 мм і більше.

Правильний тиск у шинах особливо важливий при комерційній експлуатації та при значних навантаженнях. Правильний тиск покращує «відчуття» автомобіля, забезпечує надійність конструкції шини і знижує споживання пального.

Контроль за тиском у шині став простішим завдяки інформаційній ділянці, на якій можна фіксувати правильний тиск і місце шини. Ще більше посилена безпека, адже тепер є можливість вказати момент затягування болтів.

Nokian Hakkapeliitta C3 – зчеплення і продуктивність для професіоналів  • Надійний чотиригранний сталевий шип забезпечує збалансоване зчеплення
  • Більше надійності і нижчий опір коченню, бездоганне керування протягом всього періоду експлуатації
  • Точна і стабільна керованість, навіть при значному завантаженні

Основні інновації:Сучасний чотиригранний шип. Більше безпеки. Надійний чотиригранний сталевий шип гарантує безпеку при багатьох кілометрах пробігу. Розташування шипів оптимізовано. Шум знижений до прийнятного низького рівня, який забезпечує комфорт у керуванні автомобілем у довгих поїздках.

Оптимізований сталевий брекерний пакет. Міцність. Для подвійної конструкції шини створений спеціальний міцний сталевий брекерний пакет. Кромки сталевого брекера оброблені гумовими стріпсами. Це рішення забезпечує надійність сталевих брекерів при інтенсивному використанні; вони міцно кріпляться до конструкції. Новий більш гнучкий сталевий корд підвищує міцність конструкції та дозволяє шині зберігати свої характеристики довше, ніж раніше. Це рішення також знижує опір коченню, що призводить до зниження витрат палива.

Нова гумова суміш. Гарне зчеплення взимку та ефективне використання палива. Нова зимова гумова суміш, адаптована для активного використання, добре працює за різних температурних умов, запобігає зносу шини, при цьому нова шина легко обертається. Завдяки високому вмісту натурального каучуку нова Nokian Hakkapeliitta C3 здатна зберігати свої характеристики безпеки навіть за дуже низьких температур. Рапсове мастило збільшує міцність шини на розрив, а також зчеплення на снігу і льоду.

Оновлена гумова суміш борту шини. Оптимізована міцність. У бортах шини використовується спеціальна гумова суміш, яка щільно і гнучко облягає обід колеса, що підвищує міцність шини при транспортуванні важких вантажів. Ця інновація також знижує до мінімуму шум в кабіні автомобіля, зменшуючи передачу вібрацій від шини на диск і потім у салон автомобіля.

Фотографії: www.nokiantyres.com/HakkapeliittaC3

Випробовування в екстримальних умовах. Тестовий полігон у м. Івало: http://youtu.be/87NfsZwnLHw

Історія зимових шин Hakkapeliitta:
https://www.nokiantyres.ua/shyny/lehkovi-avtomobili/zymovi-shyny/

Nokian Hakkapeliitta – легендарна зимова шина:
www.youtube.com/watch?v=JA-YfJDKvwE&feature=share&list=PL1BE04B7BAC224A97

Шини Nokian Hakkapeliitta: переможниці тестів
www.youtube.com/watch?v=IkQotSMzSfs&feature=share&list=UUv-VDEjbdBkuZ-eSvYOn0FA

Рекорд швидкості на льоду шин Nokian Hakkapeliitta 8 (335,713 км/г)
https://www.nokiantyres.ua/innovaciyi/doslidzhennya-ta-rozrobky/najshvydshi-na-l-odu/najshvydshi-na-l-odu-2013/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць

Моб.: +38 067 216 3434, тел. +38 044 220 1 220

Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com