Безпечна і екологічна Nokian Hakka Green: первістку у новій сім'ї літніх шин Hakka підвладне будь-яке літо

пт вересня 17 06:17 2010 в категорії Прес-релізи товарів

Безпечна і екологічна Nokian Hakka Green: первістку у новій сім'ї літніх шин Hakka підвладне будь-яке літоЛітня шина Nokian Hakka Green унікальним чином поєднує в собі побажання водія, який їздить північними дорогами. Екологічна, чіпка, слухняна в управлінні новинка залишається надійною під час зустрічі з будь-якими особливостями сезону: нагрітий палючим сонцем шорсткий асфальт, мокра внаслідок проливного дощу дорожня поверхня, підморожені траси пізньої осені. Вкрай низький опір коченню говорить про те, що нова літня шина ефективно обертається, економлячи паливо і піклуючись про навколишнє середовище.

Опір коченню Nokian Hakka Green знижено на 15% в порівнянні з попередницею і переможницею тестів Nokian Hakka H, а це означає, що новинка витрачає паливо майже на 3% нижче. При порівнянні Nokian Hakka Green зі звичайними літніми шинами користувач буде економити близько 5-8% палива, і його автомобіль скоротить викиди вихлопних газів.

Для сімейних автомобілів малого та середнього класу
Ретельно протестована, Nokian Hakka Green відрізняється чудовою експлуатаційною міцністю, що дозволяє автоводіям переміщатися безпечно і комфортно в будь-яких умовах. У кожній покришці відчуваються той же новаторський підхід і шанобливе ставлення до навколишнього середовища, що і в зимових шинах Hakkapeliitta, що здобули славу багаторазових переможниць шинних тестів у світі. Hakka Green продовжує славні традиції свого роду, і в той же час є першою ластівкою в новому сімействі літніх шин Hakka від Nokian Tyres.

Nokian Hakka Green орієнтована на сімейні автомобілі малого та середнього класу, тобто відповідає продукції з індексами швидкості T, H і V. Новинка замінює шини Nokian Hakka i3 і Nokian Hakka H, що виводяться з модельного ряду компанії.

Низький опір коченню, чутливість в управлінні
При розробці цієї моделі, що відрізняється чутливістю та особливо точною реакцією на дії керма, були відхилені всі компроміси. При проектуванні новинки особлива увага приділялася напрацюванням, що були досягнуті у моделі Nokian Hakka H, що показала найкращі результати в багатьох тестах і отримала найвищі оцінки за низький опір коченню і надійне зчеплення. Такі характеристики нової моделі як оперативна реакція на дії керма і зчеплення з дорожньою поверхнею, шліфувалися на випробувальних полігонах в Скандинавії, Німеччини та Іспанії.

- Найбільшою проблемою для виробників шин є досягнення поєднання у продукті надійних властивостей безпеки і цінованих покупцями екологічних цінностей. Наші рішення щодо вдосконалення будови і матеріалів шини, що розробляються протягом багатьох років, дозволили випустити збалансовану Nokian Hakka Green. Підвищена чуйність реакції на дії керма в надзвичайних ситуаціях у поєднанні з низьким опором коченню дозволяють отримати задоволення від водіння, - говорить Теппо Хуовіла, керівник відділу з розвитку продукції Nokian Tyres.

Призначена для мінливої погоди гумова суміш протектора Hakka Green Silica - це унікальна композиція, що дозволяє дбати про безпеку і екологічність продукту. У гумову суміш, що вирізняється відмінним зчепленням на мокрій дорозі при будь-яких температурах і отримала назву «суцільна силіка», додано масло фінської сосни. Воно ефективно знижує температуру гумової суміші, скорочуючи тертя, що виникає внаслідок міжмолекулярного руху. Використання нової суміші дозволяє стверджувати, що Nokian Hakka Green - високотехнологічний продукт. Шина поводиться гідно навіть під час прохолодної погоди, вирізняється хорошим пробігом, легко обертається, мало витрачає палива та мінімізує шкідливі викиди в навколишнє середовище.

Екологічний характер Nokian Hakka Green доповнює її зносостійкість. Навіть звиклий до підвищених навантажень водій може бути впевнений, що ця літня новинка прослужить довго і не підведе. Міцна і потужна конструкція залишиться надійною навіть під впливом механічних навантажень під час їзди по нерівних дорожніх поверхнях.

Більше кілометрів, менше шуму
Більш низький опір коченню і відмінна зносостійкість новинки ґрунтуються на впровадженні інновацій. В бічних частинах поздовжніх канавок знаходяться напівкруглі поглиблення, що нагадують формою профіль м'яча для гольфу та охолоджують шину. Цей новий дизайн, що має назву Silent Groove, знижує опір і витрату палива автомобіля.

Дизайн стінок поздовжніх ребер протектора працює на управління шумом всередині і ззовні транспортного засобу. Вбудовані в ребра порожнини впливають на рух повітряного потоку, розрізаючи звукові хвилі, створювані стінками поперечних канавок, і перешкоджаючи виникненню неприємного звуку. Стійкий каркас і правильний вибір матеріалів дозволяють шині поглинати удари і вібрацію, що робить Nokian Hakka Green під час руху акустично комфортною.

Ефективна боротьба з акваплануванням
Стійка і надійна Nokian Hakka Green не боїться притаманних мінливомулітові раптового дощу, гроз і завжди небезпечного аквапланування. Відполіровані головні канавки прискорюють відведення води з плями контакту шини з дорогою. Оптимізований малюнок головних канавок протектора і його відкритий дизайн сприяють ефективному дренажу, що запобігає акваплануванню.

Профілактиці аквапланування сприяють і канавки у внутрішній та зовнішній плечових зонах, так звані «вентурні» канавки. Вони розташовані між шашками плечової зони і мають особливу форму, що сприяє прискореному відтоку води. У місцях звуження потік води прискорюється і виникає вакуумметричний тиск, який ефективно видаляє воду із зони контакту шини з дорогою. Цей прийом використовується в автомобільній промисловості. Приміром, просвіт (вентурний тунель), що знаходиться під автомобілем, сформований таким чином, що утворює вакуумметричний тиск між кузовом автомобіля і поверхнею дороги, в результаті виникає притискна сила (англійською downforce), що утримує машину на трасі. Крім того, ретельно спроектований асиметричний дизайн протектора поліпшує властивості аквапланування Nokian Hakka Green.

За порівняльними тестами здатність протистояти акваплануванню Nokian Hakka Green в середньому на 4% краще, ніж у літніх екошин основних європейських конкурентів.

Індикатор у вигляді краплі води нагадує про ризик аквапланування
Шини, що знаходяться в справному технічному стані, збільшують безпеку водія і пасажирів, істотно знижуючи ймовірність аквапланування. Крім запатентованого Nokian Tyres індикатора ступеня зносу протектора (DSI - Driving Safety Indicator) в нових шинах є також індикатор ризику аквапланування. Його символ - крапля води - зникає після того, як висота протектора сягне чотирьох міліметрів, що вказує на збільшення ризику аквапланування.

Під час монтажу шини на інфо-ділянці можна робити відмітки про рекомендований тиск. Правильний тиск в шинах підвищує безпеку автомобіля, покращує чутливість до дій керма і зменшує витрату палива.

Символ березового листка на боковині і протекторі шини свідчать про екологічність гумових сумішей. Вся продукція Nokian Tyres випускається з використанням тільки очищених низькоароматичних масел.

Понад 70 років концерн Nokian Tyres винаходить, тестує і патентує різні інновації, спрямовані на підвищення рівня безпеки автомобілів. Концерн - єдиний виробник шин у світі, що проектує літні шини для прохолодних, суворих та мінливих умов.

Nokian Hakka Green покриває асортимент, що складається з 24 найменувань продукції з індексами швидкості T, H і V. На модель Nokian Hakka Green поширюється Розширена гарантія (Hakka Guarantee/Хакка Гарантія). Роздрібна торгівля моделі почнеться навесні 2011 в країнах Північної Європи, Росії та України - головних ринках збуту продукції концерну, а також у Казахстані та Білорусі.

Властивості Nokian Hakka Green
 • Безпека для суворих умов
 • Поєднання екологічності і чуйної реакції на дію керма
 • «Вентурні» канавки ефективно протистоять акваплануванню, опір акваплануванню в середньому на 4% кращий, ніж в основних європейських конкурентів, що випускають літні екошини
 • Відмінне зчеплення на мокрій дорозі навіть в екстремальних умовах
 • Стабільність, точність керування і акустичний комфорт
 • Інновації: «вентурні» канавки, Silent Groove дизайн, відкритий дизайн головних канавок протектора
Безкомпромісно екологічна шина
 • Вражаюче низький опір коченню забезпечується оптимальною конструкцією, спеціально спроектованим протектором і унікальною гумової сумішшю Hakka Green Silica
 • Зменшує витрати палива до 5-8%, в той же час скорочує викиди вихлопних газів
 • Екологічно чисті матеріали, такі як масло сосни, доповнюють «зелений» характер Nokian Hakka Green
 • Інновації: Hakka Green Silica, дизайн Silent Groove
Зносостійкість для доріг з нерівною поверхнею
 • Збалансована конструкція каркасу шини і точний вибір матеріалів пом'якшують удари і вібрацію
 • Відмінна міцність для вимогливих і мінливих дорожніх умов
 • Інновації: гумова суміш Hakka Green Silica і потужна, відповідна до вимог експлуатації будова
Найважливіші інновації Nokian Hakka Green Дизайн Silent Groove. Напівкруглі поглиблення, що знаходяться в стінках подовжніх ребер і нагадують формою профіль м'яча для гольфу, охолоджують шину і знижують опір повітря. Нова технологія поліпшує зносостійкість шини і знижує витрати палива. Порожнини, керуючі повітряним потоком, запобігають виникненню неприємного звуку. Завдяки такому дизайну забезпечується звуковий комфорт під час їзди. Гумова суміш протектора Hakka Green Silica. Нова екологічна суміш «повна силіка» забезпечує відмінне зчеплення на вологих поверхнях і низький опір коченню при будь-якій температурі. Додавання в гумову суміш масла сосни покращує зносостійкість шини.

«Вентурні» канавки. Спеціальні канавки, що знаходяться між шашками протектора в плечових зонах покришки та прискорюють дренаж води. У місцях їх звуження швидкість потоку відведення води зростає, і вона ефективно дренажується з плями контакту шини з дорожнім полотном.

Шини Nokian Hakka
Літні шини Nokian Hakka створені спеціально для доріг з нерівною поверхнею і мінливого клімату. У відповідності до концепції Hakka, ці шини чудово поводяться в суворих умовах, під час прохолодної погоди. Дороги з вибоїнами і нерівностями, різка зміна погоди, дощ - це робочі умови для літніх шин Hakka від концерну Nokian Tyres, єдиного в світі виробника шин, який проектує і виготовляє літні шини для особливо суворих умов.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
 • Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09 e-mail: [email protected]